Jak doma vykouzlit perfektní nehty během několika minut?

Ať chcete nebo ne, i pro vás je důležité, abyste na své okolí působili vždy čistým a upraveným dojmem. Podcenit nesmíte žádný detail, protože právě ten může hrát v mezilidských vztazích zásadní roli. Jednou z věcí, které si na druhých všímáme nejčastěji, jsou ruce. Je třeba dbát na to, aby byly upravené, zvláště potom u žen. Okousané nehty, odchlipující se kůžička či příliš suché nebo naopak mastné dlaně jsou zdánlivé drobnosti, které ale od vás mohou druhé odradit. Naučte se, jak si doma upravit nehty, aby vypadaly krásně třeba i celý měsíc. Je to jednoduché a stačí si pořídit jen několik pomocníků.

Zdravé ruce a nehty jako základ

Než se rozhodnete pro aplikaci krásných nehtů, je třeba se zaměřit na aktuální stav přírodních nehtů a jejich okolí. Nehty i kůžička musí být zdravé. Základem je – mýt si ruce každý den vodou a mýdlem a dopřát pokožce dostatečnou hydrataci. Je dobré nosit neustále u sebe alespoň malý krém na ruce, který bude fungovat jako „první pomoc“ v případě vysušení kůže. O nehty je třeba pečovat pravidelným zastřiháváním nebo pilováním. Jejich sílu podpoří pravidelná masáž nehtů a nehtového lůžka pomocí olivového oleje či speciálního olejíčku na nehty.

nehtyprofi

Parafínová vana pro zdraví rukou i nohou

Chcete-li mít jistotu dokonalé hydratace, pořiďte si domů speciální parafínovou vanu. Jedná se o přístroj, který využijete v péči o pokožku na rukách i na nohách. Parafínová vana využívá tzv. mini saunový efekt. Během procedury využívá teplo, které působí na pokožku tak, že otevírá póry. Díky tomu se do pokožky lépe vstřebají vyživující látky z parafínového vosku. A výsledek? Po použití parafínové vany je pokožka vyživená, dokonale hydratovaná, pružná a je jemnější na dotek. Pokud budete mít vanu doma, nebudete už nikdy muset docházet do salonu a draze za tuto proceduru platit.

Modeláž nehtů je otázkou chvilky!

Jsou-li vaše nehty zdravé, naučte se, jak si doma udělat nádherné gelové nehty, které vydrží krásné třeba až 1 měsíc. V první řadě si musíte pořídit kvalitní vybavení. Nezbytná je UV lampa, která by měla mít výkon ideálně 36 W. UV lampy dnes nejsou drahé. Dají se sehnat za 899 Kč. Další důležitou součástí výbavy jsou gely. Zde máte na výběr 2 metody, jak gely aplikovat. Při starší metodě aplikace se používá podkladový gel a finální gel. Kvůli tomu je aplikace nehtů složitější i časově náročnější. Na trhu jsou i speciální gel-laky. K mání jsou v mnoha barvách a stačí nanést pouze jednu vrstvu a nechat nehty vytvrdit v lampě. Díky snadnému postupu si zvládne doma vytvořit dokonalé nehty i ten, kdo s tím prozatím neměl žádné zkušenosti.

Jak správně gel nanášet?

Pamatujte si, že je lepší nanášet menší vrstvu laku. Dodržujte také doporučenou dobu tvrzení, gel lak se vytvrzuje pouze 2 minuty. Pokud se vám aplikace nepovede, gel snadno odstraníte. Kde vše nakoupit? Doporučujeme e-shop nehtyprofi.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *