Knee Active Plus – recenze, diskuze, zkušenosti

Knee Active Plus – recenze, diskuze, zkušenosti

Bolest kloubů dokáže velice znepříjemnit život a mnohdy nám díky tomu bývají upírány oblíbené aktivity.  S těžkým srdcem zjišťujeme, že dříve tolik oblíbené procházky, jízda na kole nebo běh v parku se stávají nezvladatelnými.  Podobné problémy jsem nedávno řešil i já, dříve nadšený sportovec. Bolavá a nateklá kolena jsem mazal všemožnými mastmi, navštěvoval specialisty a dokonce vyzkoušel i homeopatika. Problémy se nelepšily, proto jsem se rozhodl vyzkoušet nový ortopedický přípravek Knee active plus. Byl jsem mile překvapený účinkem, který se pozvolna dostavoval, a začal jsem opět věřit v návrat do běžného aktivního života.

 

Než se rozhodnete přípravek vyzkoušet

Reklamou nabízené produkty byly pro mě dříve tabu. Nevěřil jsem v jejich účinek a považoval je spíše za důkladně promyšlený marketingový tah. Ovšem krutá realita plná bolesti při každém pohybu mě donutila vyzkoušet opravdu vše. Jestliže se cítíte omezováni podobně jako já a z neustálého braní léků jste již unaveni, právě pro vás by mohl být stabilizátor Knee aktive plus tím správným řešením. Než však k tomuto kroku přistoupíte, měli byste si uvědomit, že bolest zázračně nezmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Je zapotřebí velké trpělivosti a především pravidelného každodenního používání tohoto stabilizátoru kolenního kloubu.

Knee Active Plus je vhodný především pro ty, kdo trpí na otoky kolem kolene a mají oslabené svaly v dolních končetinách, kvůli čemuž přetěžují kloub. Kromě poměrně rychlého zbavení se bolesti, pro vás může být lákadlem ke koupi také pohodlí – pásky můžete nosit přes den i v noci, nikde neškrtí ani netlačí, jsou prodyšné a snadno umývatelné.

Před samotným nákupem je samozřejmě vhodné nechat se vyšetřit u lékaře, zda-li váš problém není způsoben závažnějším úrazem nebo poškozením, jež by mohlo vyžadovat chirurgický nebo jiný odborný zákrok. Bolest není radno podceňovat, zvlášť když se jedná o tak namáhanou a denně využívanou část těla, jako je právě koleno, a proto je vždy lepší znát přesnou diagnózu. Pokud však vaše bolest není způsobena nějakým závažnějším problémem, může být Knee Active Plus tím správným řešením. Pamatujte si však jednu věc – stejně jako u všech věcí, i zde platí, že každé tělo reaguje jinak a přestože tento produkt pomohl valné většině lidí, není zázrakem pro každého. Existuje malé procento lidí s atypickými reakcemi, na něž tato metoda neúčinkuje.

Stabilizátor Knee aktive plus funguje na bázi podpůrného systému opatřeného vestavěnými magnetickými polarizátory, které působí cíleně na otoky, ztuhlost kolenního kloubu, urychluje regeneraci kloubní chrupavky a chrání kloub před dalším poraněním. Vlny o síle 250 gaussů působí až do hloubky kloubu a od bolesti ulevují okamžitě při nasazení na koleno.

Tato metoda je určena pro všechny, kteří nechtějí již více investovat do medikamentů a chtějí vyzkoušet opravdu bezpečnou metodu, která jim umožní znovu aktivně žít. Vyhnout by se produktu měli lidé s kardiostimulátorem, jehož činnost může být díky magnetům narušena.

Co je to Knee aktive plus

Na rozdíl od ostatních bandáží nebo pásků je Knee Activ Plus obohacen o 10 magnetů s výkonností 250 gaussů (jednotka intenzity magnetického pole), díky nimž je zlepšován krevní oběh. Je vyroben z měkkého a odolného materiálu a tak nebrání pohodlnému pohybu. Magnetické vlny působí hloubkově přímo na kloub, z něhož odstraňují bolest i otoky.

Knee Active Plus vám může již po prvních dnech úspěšně pomoci od modřin i bolesti. Hodí se tedy pro ty z vás, kdo trpí na ztuhlost, nestabilitu a neobratnost kolenního kloubu, bolestivé a zánětlivé stavy. Je vhodný také při rehabilitaci poranění, přetížení nebo poškození menisku či čéšky, používají ho rovněž sportovci jako podporu po velké fyzické námaze.

Po přečtení všemožných informací a následném objednání produktu, jsem byl zvědavý, co že mi to vlastně přijde.  Obdržel jsem magnetický pásek z měkkého prodyšného materiálu, který jsem okamžitě vyzkoušel a byl jsem mile překvapen. Po nasazení bylo koleno pevné a fixované a bolest se okamžitě zmírnila. Nošení tohoto pásku mi v ničem nevadilo, protože jsem ho mohl schovat pod běžné oblečení, nikde nic netlačilo a jeho přítomnost jsem ani nevnímal.

Pásek obsahuje deset magnetů, které udržují stálou teplotu a zlepšují krevní oběh. Může tak docházet k regeneraci poškozeného kloubu, aniž by byl dále namáhán. Tato inovativní metoda by vám měla pomoci zbavit se bolesti kloubu již za jeden měsíc pravidelného užívání. Jejími uživateli by měli být sportovci, jejichž klouby jsou intenzivně namáhány. Druhou skupinou jsou starší lidé, u kterých věkem dochází k opotřebování kloubů. Zároveň je vhodný pro rehabilitační účely po úrazech a operacích.

Výhody produktu

 • Lehký, prodyšný materiál
 • Univerzální velikost
 • Snadné čištění a praní
 • Zajišťuje stabilitu kloubu po celou dobu nošení
 • Okamžitý účinek
 • Odstraňuje bolesti spojené se ztuhlostí a otoky
 • Magnetické vlny posilují svaly v okolí kloubu a tím mu ulevují

Nevýhody produktu

 • Vyšší cena
 • Ne u všech může mít trvalé účinky

Výhody a funkce pásku Knee active plus

Jelikož každý den poměrně brzy vstávám do práce, plně mi vyhovuje rychlá a snadná manipulace se stabilizátorem. Díky elastickému materiálu můžu pásek snadno natáhnout jak na oblečení, tak i pod kalhoty, kde není vidět. Pásek perfektně přilne na tělo, nikde nic netlačí a po celý den ani nevnímám jeho přítomnost. Výhodou je také zapínání na suchý zip, díky kterému si můžu regulovat sílu upnutí.

Pokud při ranní shonu na pásek zapomenu, bez problému si ho nasadím na noc. Protože je pásek opravdu komfortní, ani tehdy není rušen můj klidný spánek a já můžu vstávat odpočatý.

Samozřejmě mě zajímal i způsob udržování a praní. Také zde jsem byl příjemně překvapen, protože pásek můžu ručně vyprat v teplé vodě. Jednoduše řečeno, pokud je pásek ušpiněný nebo upocený, večer ho přemáchnu a ráno je opět připraven k použití.

knee active plus
Ukázat větší obrázek

Produkt působí příznivě na celou řadu zdravotních potíží. Sám trpím neustálými otoky a bolestí kloubu, ale pásek se velice osvědčil i v rehabilitačním procesu u mého syna, který podstoupil operaci menisku.

Díky magnetickým vlnám je organismus vašeho těla povzbuzený k lepší regeneraci kloubní chrupavky, čímž se zánětlivý stav rychleji snižuje, je obnovována plná pohyblivost kloubu a bolest i onemocnění postupně mizí. Léčba pomocí magnetů a magnetických vln je známá a používána již dlouhou dobu a existuje několik způsobů, jakými se provádí. V lékařství je běžně používaná magnetoterapie sloužící při rehabilitaci u nejrůznější úrazů, bolestí i zánětů, volně prodejné můžete sehnat magnety lepící se na bolestivá místa. Účinky magnetických vln jsou prokázány velkým množstvím výzkumů a testů. Mezi jejich největší pozitiva patří:

 • urychlená regenerace buněk
 • zmírnění bolesti
 • odstranění svalového napětí
 • uvolnění svalového přetížení
 • protizánětlivé účinky, zmírnění a léčení již vzniklých zánětů
 • stabilizace krevního systému
 • rozšíření cév a tím zlepšené prokrvení
 • odstranění otoků
 • posílení a stabilizace kloubů a chrupavek

Léčba pomocí magnetů a magnetických vln není sice všelékem, který by vyřešil všechny vaše problémy a účinkoval by stoprocentně na každého, ale díky minimálním rizikům, které představuje, je tím správným krokem. Terapie magnety má nejvyšší statistickou míru úspěšnosti ze všech běžně používaných metod a většinou pomáhá i tam, kde ostatní terapeutické postupy přinesly malý nebo žádný výsledek.

Přestože nemohou plně nahradit cvičení a aktivní životní styl, působí magnetické vlny na svaly v okolí kloubu, aktivují je a tím uvolňují od bolesti. Při užívání Knee Active Plus nemusíte věnovat čas speciálnímu posilování, je tedy vhodnou kompenzací pro ty, komu chybí dostatek zdravého pohybu. Vhodné cviky vám však při regeneraci mohou pomoci, jak s bolestí kolen, tak i ve zlepšování jiných částí vašeho života.

Čistota a pohodlí

Díky pevnému uchycení stabilizuje Knee Active Plus koleno, čímž ulevuje kloubu a poskytuje vám celodenní pohodlí. Na rozdíl od krémů a mastí se nemusíte bát o ušpiněné oblečení. Navíc díky tomu, že na rozdíl od léků nebo výše zmíněných mastí, nepůsobí žádné nežádoucí alergické reakce, je vhodný pro všechny, kdo netrpí závažným kloubním onemocněním nebo zraněním, které vyžaduje chirurgický nebo jiný odborný zákrok.

krabička knee active pro pohodlí
Větší obrázek na webu výrobce

 

Hodnocení uživatelů

Před každým nákupem zboží si rád pročtu recenze a zkušenosti uživatelů. Ani v případě tohoto ortopedického pomocníka tomu nebylo jinak. Byl jsem však mile překvapen kladnými až překvapivými reakcemi lidí, kteří sami pásek používají.

,,Sportuji každý den. Jsem sportovec, zranění jsou pro mně běžná věc. Trvalo to vždy věčnost se dát dohromady. Oslabovalo to taky moje svaly. Přetížení mně stálo další zranění a tak dále. Po další pohmožděnině doporučuji Knee Active. Byl jsem ohromený! Ne jenom že zotavení bylo velice rychlý, moje svaly byly silné jako před zraněním. Vřele doporučuji!,,

,,Po několika letech učitelství mně moje klouby začali bolet. Užívala jsem spoustu krému a gelů. Pomohlo to, ale jenom dočasně. Plus, nechávali fleky na oblečení. Potom mi někdo doporučil Knee Active. Pásek mi pomohl zbavit se bolesti a taky posílit moje svaly takže už nemusím používat žádne „zázračné“ produkty. Děkuji Vám!!!,,

Takovýchto hodnocení jsem zaznamenal nespočet, avšak udivily mě i překvapivě kladné názory odborníků, kteří účinky pásku pozorovali na svých pacientech.

Další informace o Knee Active Plus najdete ZDE

Alternativní ortopedické pomůcky

Problémy s klouby mě provází poměrně dlouhou dobu, proto jsem uvažoval také o jiných dostupných pomůckách k tišení bolesti.

Iplikátory

iplikátor

Iplikátor je masážní pomůcka, kterou je možné využít při akutních bolestech kloubů, ale také jako doplňkovou péči po cvičení. Iplikátor se nanáší pomocí dlaně přímo na postižené místo a jemnou masáží se postupně zbavujete náhlé, intenzivní bolesti. Iplikátor je opatřen jemnými jehličkami, které stimulují kožní receptory. Díky tomu dochází ke zvýšenému průtoku krve v dané oblasti. Iplikátory rovněž uvolňují svalstvo, pomáhají rozhýbat zatuhlé klouby. Výhodou je, že masáž si provádíte sami, takže si můžete regulovat míru tlaku na postiženou oblast. Tato metoda je vhodná pro masáž kolenního, kyčelního a ramenního kloubu. Výhodou těchto produktů je okamžitá úleva od bolesti bez asistence odborníka. Iplikátory se také vyznačují poměrně dlouhou životností, takže ho můžete používat opakovaně při vzniklých problémech. Na rozdíl od stabilizátoru Knee active plus řeší bolest pouze krátkodobě a vyplatí se užívat pouze při náhlých problémech. Také cena těchto přípravků je daleko příznivější.

Výhody

 • Okamžitá úleva od akutní bolesti
 • Dlouhá životnost
 • Nižší cena

Nevýhody

 • Iplikátor není určen k dlouhodobému používání

Magnetická bambusová bandáž inSPORTline

insportline bandáž

Tato bandáž je vyrobena z bambusovo – uhlíkového vlákna, které vyzařuje infračervené záření, díky kterému dochází ke zvýšení průtoku krve a uvolňuje tlak na danou oblast během sportování. Rovněž se využívá ke zmírnění bolesti při artritidě. Bandáž je opatřena germaniovými komponenty, které výrazně snižují dobu regenerace při lehkých zraněních. Germanium navíc podporuje stimulaci některých hormonů, kterými jsou především endorfiny, serotonin a růstový hormon. Výhodou je opět snadné nasazení díky elastickému materiálu a díky zapínání na suchý zip. Produk je možný pořídit za nižší cenu.

Výhody

 • Komfortní materiál
 • Dlouhodobé užívání
 • Příznivější cena

Nevýhody

 • Nevyrábí se v univerzální velikosti, takže ne vždy nám zvolená velikost vyhovuje

HMS magnetické stahovadlo kolene

hms magnetické stahovadlo kolene

Tato neoprenová bandáž kolene je určena jako prevence poranění kloubu při fyzické zátěži. Svým složením udržuje správnou teplotu těla, zahřívá svalstvo a zvyšuje průtok krve danou oblastí. Neopren je velice přizpůsobivý materiál, takže se dokáže přizpůsobit každé anatomii těla. V porovnání se stabilizátorem Knee active plus neřeší dlouhodobé zdravotní problémy, funguje spíše jako prevence poranění. Stahovadlo je možné pořídit za velice příznivou cenu.

Výhody

 • Nižší cena
 • Univerzální velikost
 • Brání nadměrné zátěži kloubu

Nevýhody

 • Neřeší širší spektrum kloubních problémů

Shrnutí

Kloubní stabilizátor Knee active plus napomáhá řešit problémy s klouby. Pravidelným užíváním je možné zbavit se edémů, bolesti, regenerovat poškozenou chrupavku a usnadnit rehabilitační proces po operačním zákroku nebo zranění. Pokud vás tedy bolest vyřadila z běžného života, právě pro vás by mohl být přípravek správným řešením problémů. Stabilizátor je možné zakoupit na stránkách výrobce. Výrobce navíc garantuje možnost vrácení peněz, pokud nebudete s výrobkem spokojeni. Aktuální cenu a další informace naleznete zde.

Komentář ke článku “Knee Active Plus – recenze, diskuze, zkušenosti”

 1. Vypadá to lákavě, jenže po objednání a zaplacení nemalé částky zjistíte, že to je jen 1. etapa. Aby byly kůra ,,účinná” musíte si zaplatit dalších 1580 Kč za 2. etapu a kdoví, co za 3. ?! Je to dost neseriózní jednání, že zákazník není obeznámen s celkovou cenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *