Multilan Active – recenze, diskuze, zkušenosti

Multilan Active – recenze, diskuze, zkušenosti

Umíte si představit, že byste neslyšeli? Neslyšeli byste rozhovor lidí okolo vás, neslyšeli byste troubící auto nebo ptáčky během začínajícího jara. Já osobně si to tedy představit nedokážu, ale znám člověka, který s tím bohužel musel žít. Je to má babička, která bohužel ještě do nedávné doby trpěla nedoslýchavostí. Ano, trpěla, protože nyní už zase skvěle slyší. Nemusela na operaci, jen začala užívat kapsle Multilan Active.

Rostlinné kapsle Multilan Active jsou na trhu poměrně krátce a mají spravovat nedoslýchavým lidem sluch. Možná tomu nevěříte a nedivím se. Ani já jsem tomu nevěřila, dokud to babička nevyzkoušela. Možná mi kapsle vychvaluje až moc, ale ať už je pravda kdekoliv, je jisté, že babička díky nim opět slyší. Jen já si stěží zvykám na to, že při rozhovoru s ní nemusím zvyšovat hlas.

Jestliže tedy máte ve vašem okolí někoho, kdo špatně slyší, zkuste mu kapsle Multilan Active navrhnout. Třeba to bude taky ochoten zkusit. Za zkoušku přece nic nedá, je to navíc mnohem levnější řešení než případná operace. A taky je to mnohem pohodlnější, než nošení naslouchátek. Bohužel v porovnání s naslouchátky je to nákladnější.

Je třeba dodat, že nedoslýchavostí může trpět i dítě nebo běžný pracující dospělý člověk. Nedoslýchavost není problém jen seniorů, kteří už nejsou v té nejlepší formě. Sice podle průzkumů je nedoslýchavý každý druhý člověk ve věkové hranici od 59-95 let, ale to neznamená, že nedoslýchavostí netrpí i jiní lidé mimo tuto věkovou skupinu.

Než si produkt koupíte, zjistěte si o něm vše potřebné. Nemusí vyhovovat všem, tak ať si zbytečně neublížíte.

Co jsou kapsle Multilan Active vlastně zač?

Nepatřím mezi lidi, kteří by se hrnuli do věcí po hlavě. Než já nebo má rodina něco vyzkoušíme, vše si dopředu zjistíme. U babičky a kapslí Multilan Active to nebylo jinak. Přece nedovolím, aby si babička naordinovala kapsle, které jí mohou ublížit. Ovšem ukázalo se, že nic, co by jí ublížilo, si naordinovat nenechala. Kapsle Multilan Active jsou totiž stoprocentně přírodní a bezpečné, navíc jsou zkoumány a testovány, tudíž si myslím, že se není čeho bát.

Jedná se vlastně o jakousi švýcarskou kúru, která v sobě obsahuje jenom přírodní přísady, jež silně stimulují proudění krve v mozku, dále také regenerují sluchové buňky a následně podporují regenerační procesy sluchového nervu. Lze tedy laicky říct, že kapsle vám obnoví ztracený sluch. Může se to zdát neuvěřitelné, ale babičce se sluch víceméně skutečně vrátil.

Ještě jednou musím upozornit, že kapsle jsou zcela bezpečné, nejsou nijak závadné a jsou přírodní.

Výhody produktu Multilan Active:

 • uslyšíte bez naslouchátka
 • nemusíte podstupovat operaci
 • je to levnější než operace
 • stoprocentně přírodní
 • bezpečný, nezávadný

Nevýhody produktu Multilan Active:

 • cena
 • v Česku není dostupný všude
 • proces obnovy sluchu trvá několik měsíců

Co babička během své kúry zaregistrovala

Hned ze začátku je nutné říct, že se nejedná o nic zázračného. Jistě, když uslyšíte, je to jistý zázrak, ale je nutné mít na mysli, že neuslyšíte během jednoho dne. Je to bohužel běh na delší trať. Babička začala užívat kapsle Multilan Active na konci loňského dubna a výsledky se dostavily až během letošního února. Ovšem čekání se jí skutečně vyplatilo a myslím, že by to mohli zkusit i jiní, kteří mají podobný problém jako moje babička.

Jak jsem zmínila, kapsle jsou plné rostlinných extraktů, které dokážou obnovit správnou činnost sluchových buněk. Je skvělé, že nemusíte používat naslouchátko. Například má babička naslouchátko odmítala. Říkala, že raději nebude slyšet, než aby nosila takový „krám“ na uchu. Nejen, že byl pro ni těžký, ale taky byl nepříjemný a navíc si ho mnohdy zapomněla ráno nasadit. Proto dvakrát neváhala a do užívání kapslí Multilan Active se pustila s radostí a plná očekávání. Kapsle užívat nezapomíná, vždy si je nachystá den předem. Užívají se dvakrát denně, a to před snídaní a před obědem.

Multilan Active - recenze, diskuze, zkušenosti

Babička si zprvu myslela, že jí kapsle nezabírají, protože skutečně neslyšela hned. Musela kapsle užívat několik měsíců, než se dostavily první výsledky. Nyní však přijímá zvuky z okolí skvěle. Samozřejmě neslyší šeptání lidí v autobuse, ale už na ni nemusím zvyšovat hlas, když s ní mluvím.

Když zašla za doktorem, aby její sluch zkontroloval, prý byl naprosto v šoku. Kromě toho, že se jí podstatně zlepšil sluch, s nímž jí doporučoval jít na nákladnou operaci, doktor podotkl, že její mozek získal opět jakousi rovnováhu. Nikdy jsem neviděla, že by babička přišla od doktora tak sebevědomě, jako tenkrát.

Jak hodnotí produkt jiní lidé?

Jak jsem zmínila výše, nikdy se do ničeho nevrhám po hlavě a vždy si musím o dané věci zjistit první poslední. Ani u těchto kapslí tomu nebylo jinak. Nejen, že jsem hledala o produktu dostatek informací, ale taky jsem četla hodnocení. Překvapilo mě, že jsem našla velice kladná hodnocení. Narazila jsem skutečně jen na minimum negativity. A to nás následně přesvědčilo.

Multilan Active - recenze, diskuze, zkušenosti

Alternativy produktu:

Než jsme narazili na kapsle Multilan Active, babička špatně slyšela snad rok. Proto jsem se snažila jí nějak pomoct a hledala jsem něco, co by jí se sluchem pomohlo. Našla jsem několik alternativ současných kapslí, bohužel babička takřka všechny odmítla, protože jsou to klasická, obyčejná a pro ni nepříjemná naslouchátka. Nejsou všechna velká, těžká, ani nejsou moc viditelná, proto mě napadlo, že je možná oceníte vy. Tady jsou tři alternativy kapslí, pokud byste nechtěli s kapslemi riskovat a chtěli byste vsadit na rychlou jistotu.

• Hear Clear Pro

Nad čím by babička ještě přimhouřila oko, bylo naslouchátko Hear Clear Pro. Jedná se o naslouchátko, které také bylo vyrobeno ve Švýcarsku a které sklízí taktéž kupu pozitivních ohlasů. Lidé oceňují hlavně to, že je naprosto malinké, zavádí se přímo do ucha a nejde skoro vidět. Právě díky tomu, že toto naslouchátko bylo takřka neviditelné, ho babička zvažovala, ale nakonec jsme se rozhodli pro kapsle Muliltan Active, díky kterým se babička může naslouchátkům obloukem vyhýbat.

• Naslouchátko JH905

Mě osobně zaujalo naslouchátko JH905, které je naprosto maličké. Je dobíjecí a je vybaveno akumulátorem, díky kterému sluchátko pohodlně nabijete. Pro babičku to však byla jedna velká (i když vlastně úplně malá) technologie, kterou odmítla. A to stála jen 800 korun!

• Vohom VHP-601 Digitální mini naslouchátko

Bohužel bylo pro ni velkou technologií, které nerozuměla, i digitální mini naslouchátko Vohom VHP-601, které koupíte zhruba za 2000 korun. Je velice moderní, proto si myslím, že ho ocení především současná generace. Nepohrdnou jím hlavně děti, které nechtějí, aby jejich kamarádi věděli, že špatně slyší. Vždyť nedoslýchavostí netrpí jenom starší lidé, ale i děti či pracující dospělí.

Souhrn na závěr:

Rostlinná péče v kapslích nazvaná Multilan Active pomáhá regenerovat sluchové buňky a zároveň podporuje regenerační procesy sluchového nervu. Navíc silně stimuluje proudění krve a nedoslýchaví lidé během několikaměsíční kúry mohou opět slyšet. Produkt s babičkou doporučujeme především těm lidem, kterým doktor řekl, že sluch lze navrátit jen operací. Nesouhlasíme. Operace jsou nejen nákladné, ale také rizikové – při nepodařené operaci můžete o sluch přijít úplně. Za zkoušku proto přírodní kapsle Multilan Active stojí.

Jsou:

 • přírodní
 • nezávadné
 • levnější než operace

A koupit si je můžete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *