Recenze: Magneto 500 plus

Recenze: Magneto 500 plus

Měl jsem neuvěřitelné bolesti, které putovaly celým mým tělem a prášky stále nezabíraly. Jeden den to byla bolest zad, druhý jsem zápasil s bolestí nohou v koleně a kotníku. To vše do doby než jsem poznal biomagnetickou metodu českého vědce, která mě během několika málo dní osvobodila. Bylo to neuvěřitelné, protože bez prášků a injekcí proti bolesti jsem pocítil obrovskou úlevu a nepříjemnosti byly pryč. Navíc jsem si uvědomil, že prášky proti bolesti by mě mohly velmi ublížit, měly totiž vliv na činnost srdce a jater. To a mnohem více jsem získal použitím biomagnetických vložek do bot Magneto 500 Plus.

K čemu jsou dobré?

Biomagnetické vložky do bot jsou přelomovým objevem českého profesora. Vyvinutá metoda je úchvatná, protože je prokázáno, že odstraňuje celkem 41 bolestivých problémů a to bez použití prášků proti bolesti, uklidňujících injekcí a dlouhotrvajících návštěv lékaře. U většiny pacientů bylo prokázáno, že bolest pomíjí už za několik málo minut. Vložky byly testovány na více než čtrnácti tisících uživatelích, kteří shodně potvrzují jejich vysokou účinnost.

Tato metoda je vhodná prakticky pro každého, kdo by se chtěl zbavit bolesti bez použití prášků proti bolesti a nemá možnost vysedávat v ordinacích lékařů a čekat na předepsané rehabilitace. Každý, kdo by chtěl tuto metodu využít by měl vědět následující:

 • Biomagnetická metoda je přírodní a bezpečná
 • Použitím nejsou poškozovány žádné vnitřní orgány
 • Odstranění bolesti není jediným žádoucím účinkem, mezi další patří:
  • korekce fungování orgánů
  • úspěšný boj proti zánětům
  • podpora hubnutí

Mimo těchto účinků by každý měl vědět, že tato metoda kombinuje staročínskou akupresuru a moderní biomagnetoterapii, což jsou i samostatně velmi účinné metody boje proti mnoha nemocem. A také to, že její objevitel je navržen na Nobelovu cenu. A navíc to, že jde o občana České republiky, což by pro mnohé mohlo být motivací k vyzkoušení právě Magneto 500 Plus.

Informace o produktu

Biomagnetické vložky do bot byly vyvinuty českým profesorem, jehož motivace byla velmi intenzivní. Chtěl totiž pomoci své matce od bolesti, kterou jí působil ischias a pokročilý revmatismus. Bolesti byly opravdu obrovské a samostatná čínská akupresura tak nemohla zabrat. Právě to mohlo být impulsem k nakombinování s biomagnetoterapií.

A bingo, úleva od bolesti přišla velmi rychle. Biomagnetická metoda by tak mohla být průlomem v medicíně, protože může ulevit od bolesti, která sužuje člověka v kterékoli části těla. Pozitivní účinky potvrdilo 98% pacientů, kteří metodu využili. A jaké výhody jim biomagnetická metoda přinesla?

 1. Rychlý nástup účinku – 8 minut, to by měl být čas, za který se mi uleví od bolesti. A opravdu stačilo pouhých pár minut.
 2. Dlouhodobý účinek – prášky proti bolesti často účinkují pouze několik hodin. Biomagnetická metoda by měla mít dlouhodobé účinky a nejen ulevovat od bolesti, ale i léčit.
 3. Přírodní metoda bez negativních vedlejších účinků – o tabletkách se správně tvrdí, že mají nepříznivé účinky na lidské orgány. Tyto účinky u biomagnetické metody nenajdeme.
 4. Energie – asi by nebylo dobré psát, že biomagnetické vložky do bot dodávají energii. Ale určitě by bylo dobré zmínit, že jejich hlavní devízou je, že energii neubírají a neuspávají.
 5. Méně peněz více parády – sice jsem jednorázově vydal větší množství peněz, ale dlouhodobě se mi prostředky vrátily, protože jsem nemusel utrácet za “tuny” prášků proti bolesti.

Psát o nevýhodách biomagnetické metody prof. Trška je velmi obtížné. Možná by se dala zmínit mírně vyšší pořizovací cena. Ale ta je vyvážena nejen rychlým, ale i trvalým účinkem, který léky proti bolesti nenabízejí.

Funkce biomagnetické metody

Základní funkcí biomagnetické metody je mírnění bolesti, jak již bylo napsáno. Ale to není vše, protože Trškův “vynález” je úchvatný i dalšími účinky:

 • Protizánětlivost

Zcela zásadním pozitivním účinkem, který jsem si vyzkoušel při užívání Magneto 500 Plus, bylo zmírnění zánětů, které je nejspíše způsobeno přirozenou stimulací vhodných receptorů, díky nimž se buňky automaticky regenerují. Tento skvělý účinek by měl být umocněn mj. eliminací degenerativních změn.

 • Otoky a opuchliny

Biomagnetická metoda by měla umět další léčivá kouzla. Po jejím užití mizí otoky a opuchliny, které mohou být příčinou mnoha bolestí. Biomagnetický impuls má totiž schopnost proniknout až k samému jádru problému a nejen zastavit signály bolesti, ale navíc i rozrušit strukturu otékající tkáně.

 • Vnitřní orgány

Vnitřní orgány bývají nadměrným užíváním analgetik hodně poškozovány. Biomagnetická metodanejenže žádná poškození nevyvolává, ale navíc umí velmi účinně korigovat a povzbuzovat jednotlivé orgány ke správné činnosti. U mě to byla funkce srdce a ledvin. Dříve jsem se nevyspal, protože jsem neustále v noci musel na WC. Používání Magneto 500 Plus mj. pomohlo i lepšímu a klidnějšímu spaní bez takto protivných návštěv toalety.

 • Hubnutí

Velkým přidaným efektem může být i podpora hubnutí u lidí, kteří obléknou biomagnetické vložky do bot.

Účinky po dnech a týdnech

Magneto 500 Plus jsou vložky do bot, jejichž účinky se dají počítat nejen na minuty, ale ty dlouhodobější i na dny a týdny. 98% uživatelů, kteří tuto metodu vyzkoušeli, byli spokojeni již za několik minut, kdy pocítili úlevu. Ale vedle toho při delším nošení došlo k dalším posunům a u většiny bylo pozorováno následující:

 • 1. týden – okamžitý efekt v řádu několika minut – zmírnění 41 bolestivých problémů, v prvním týdnu pak spuštění opravných procesů v tkáních těla
 • 2. týden – intenzivní okysličení a buněčná výživa, kterou sice nepoznáte, ale viditelné je odstranění zánětu, otoků a opuchlin
 • 3. týden – postupné očištění těla od toxinů, vylepšení metabolismu, počátky boje s trávicími problémy a kožní vyrážkou
 • 4. týden – totální odstranění 41 bolestivých problémů, redukce přebytečného tuku, získ více životní energie

Hodnocení uživatelů

Zápas s bolestí pro mě byl denním údělem, proto jsem na internetu hledal možnosti, jak si pomoci. A našel jsem mnoho receptů a některé i vyzkoušel. Ale až biomagnetická metoda opravdu pomohla. A stačil jeden malý příběh pana Pepy, který mě nejspíše přiměl vyzkoušet Magneto 500 Plus:

“Řeknu vám svůj příběh, protože jsem se trápil se svými klouby a páteří téměř 6 let. Roky práce v továrně a poté během rekonstrukcí udělaly své. Za léky, gely, masti, injekce, pak za procedury u zázračných kouzelníků jsem utratil desetitisíce korun a co? S prominutím h… Bůh ví, kolik hodin jsem strávil ve frontách. Už jsem si představoval svůj život na invalidním vozíku, když mi moje dcera dala do bot tyto vložky. A tak mě to uzdravilo, až jsem začal starý frajer plakat úlevou. Už mě žádná bolest netrápí. stojí za to vyzkoušet”.

A dalších mnoho příběhů je možno číst různě na internetu:

recenze magneto 500

 

Závěrem

Biomagnetické vložky do bot Magneto 500 Plus jsou zcela unikátní možností, jak se zbavit bolesti a nepoškodit si vnitřní prostředí organismu. Navíc je můžete získat mj. s finančním zvýhodněním a to pokud kliknete zde. Sám mohu velmi vřele doporučit, protože jsem účinky zažil na vlastní kůži a dnes opět běhám a skáču jako za mlada. Váhat by se nemuselo vyplatit. I když je pravdou, že při koupi přes internet je možno nalézt mnohá zvýhodnění, mj. i ta cenová. Magneto 500 Plus by mohlo být právem považováno za nejzásadnější objev v lékařství v první čtvrtině 21. století.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *