Recenze: Sevinal Opti

Recenze: Sevinal Opti

Příchod tohoto problému je velice rychlý a stejně tak nečekaný. Teprve za velmi ponižujících a nepříjemných podmínek zjistíme, že se tento problém týká i nás. Řeč je o inkontinenci-tedy úniku moči. Stalo se to i mně a bylo to velice nepříjemné. Kdybych to nezačala včas řešit, mohl by se můj problém ještě prohloubit. Nechci ani pomyslet na situace, kterými bych si musela já nebo moje rodina při dalším úniku projít. Nechtěla jsem do sebe cpát zbytečnou chemii, proto jsem zvolila přípravek Sevinal Opti, který mě de facto zachránil. Více se dozvíte v následujícím článku.

Co by měl každý vědět, než si koupí přípravek Sevinal Opti

Přípravek odstraňuje jedny z hlavní příčiny inkontinence, a to oslabení svalů pánevního dna, náhlé napětí břišních stěn nebo zánětlivé stavy a zabraňuje tak náhlému úniku moči.

Pokud tedy řešíte problém inkontinence, je to přípravek pro vás. Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena, tento problém se týká každého z nás v jakémkoliv věku a může tak ovlivnit náš život od základů.

Než si tento přípravek koupíte, měli byste se zamyslet nad těmito věcmi:

 • Nejedná se pouze o inkontinenci moči z přetékání? V takovém případě totiž přípravek působit nemusí a vy byste se o tomto problému měli poradit se svým lékařem.
 • Neuniká moč v důsledku poranění nebo nemoci? To totiž může také ovlivnit vaše vyprazdňování. Nemoci jako Parkinsovonova choroba nebo mrtvice.

Představení přípravku Sevinal Opti

Tato nová přírodní kúra vás zbaví problému inkontinence již během jednoho měsíce. První výsledky můžete pozorovat již během prvních pár hodin působení přípravku. Inkontinenci zastavující kúra je založená na biostimulaci a je zcela bezpečná. Podepsal se pod její funkčnost profesor Max Randall z cambridgeské univerzity. Randall důvěřuje svému produktu a svoují kúrou dává v platnost tzv. záruku trojí satisfakce-záruka originality, záruka kvality a záruka spokojenosti.

Velkou výhodou užívání Sevinal Opti je, že nemusíte dodržovat žádné drastické diety ani provádět složitá cvičení. Můžete jednoduše dělat a jíst co chcete a přípravek se o zbytek postará.

Přípravek Sevinal Opti vám může výrazně pomoci, pokud všechny ostatní prášky, metody a přípravky zklamali. Nebude muset měnit svůj život od základů, stačí pouze používat denně tento přírodní lék. Pokud tedy trpíte nepohodlným spojeným s inkontinencí, chcete zmírnit nepříjemný pocit pálení a svědění a navíc posílit svůj močový systém zevnitř, je to vaše volba.

Výhody použití přípravku:

 • Léčba založená na přírodních látkách, žádná zbytečná chemie. Přípravek obsahuje léčebné látky jako je serenoa plazivá nebo bucha, které působí pozitivně na funkci prostaty. Vitamíny B6, D3 nebo D12 navíc pomáhají správné funkci močového systému.
 • Tento přípravek je jako jeden z mála na trhu vhodný pro muže i ženy.
 • Pomáhá vašemu tělu předejít nechtěnému úniku moči, posiluje ho. Redukuje zánět, zlepšuje prokrvení svalů a zpevňuje pánevní dno.
 • Působí okamžitě. Výsledek můžete pozorovat už do tří hodin a to díky síle přírodních látek.
 • Doporučená odborníky, kteří už nehodlají podporovat byznys farmaceutických  společností. V České republice je tato biostimulující kúra propagovaná profesorem Markem Bělíkem.

Nevýhody:

 • Jedná se o přírodní léčbu, o které lékaři neradi slyší, protože sami často tento typ léčby nepodporují (přišli by o práci).
 • Rychlost přípravku vás může vyděsit, jedná se o nechemickou kúru, na každého působí trochu jinak, vždy je však vyléčení zaručené.
 • Pokud jste spoléhali na lékařem nařízenou dietu, která vás zbaví (v kombinaci s práškem) problému s inkontinencí, a navíc vám pomůže shodit pár kilo, to jste na špatné adrese. Žádné omezování v jídle, žádný nucený pohyb-jen příroda v celé své kráse.

Výhody a funkce Sevinal Opti

 1. Podpora vašeho těla a močového systému

Jak už bylo zmíněné, přípravek Sevinal Opti působí pozitivními účinky na vaše zdraví. Podporuje stabilitu a správnou funkci močového měchýře a močové trubice, stabilizuje prostředí uvnitř močového měchýře a redukuje pocit plného měchýře.

 1. Čistota

Znáte ten pocit, kdy se uprostřed noci probudíte v mokré posteli po nečekaném úniku moči? Kromě nepříjemného mokrého pocitu a pocitu studu se dostaví také zápach. Navíc promočenou matraci můžete za chvíli z hygienických důvodů vyhodit. To už je ale po použití přípravku dávno minulostí. Vaše prádlo nyní zůstává krásně čisté a suché. Už nepotřebujete hygienické vložky ani speciální prádlo vstřebávající moč, jejichž koupě je často ponižující. Nemusíte každý den prát ložní prádlo. Všechno je krásně voňavé a čisté, váš život se vrací zpět do zažitých kolejí před začátkem inkontinence.

 1. Nemusíte se bát fyzické námahy

Už se nemusíte bát zvedat těžší věci ani se zhluboka nadechnout aniž by došlo k úniku. Můžete bez obav kašlat a smát se, aniž by vás strašil strašák v podobě inkontinence.

 1. Získáte zpět své ztracené sebevědomí

Nejenže se cítíte svěže a pohodlně, zlepší se i vaše sebejistota. Vy se najednou cítíte přitažlivě, protože můžete dělat opět věci jako dřív. I váš sexuální život se zlepší, protože se začnete znova cítit uvolněně. Nebudete se bát nečekané “příhody”.

 1. Výsledek uvidíte ihned

Výsledky se díky síle přírodních látek jako je výtažek z tykve velkoplodé, šípkové růže nebo řeřichy. Do 3 hodin můžete pozorovat změny. Inkontinence se plně zbavíte do 31 dní.

Hodnocení zákazníku

Ohlasy od uživatelů přípravku Sevinal Opti jsou až překvapivě pozitivní. Neuvěřitelná síla a rychlost Sevinalu je něco,co opravdu nečekali. Jsou šťastní, že se opět mohou navrátit do běžného života. I pánové mají k tomuto problému a jeho řešení co říct a i ti si pochvalují jeho pozitivní výsledky na zdraví.

sevinal opti
Zvětšit obrázek přípravku Sevinal Opti

Alternativy

VitaHarmony Giga Brusinky

Přípravek od firmy VitaHarmony sazí na léčebnou sílu brusinek. Jedna tableta tohoto přípravku odpovídá asi  7.700 mg sušených brusinek. Pozitivně působí na sliznici močových cest, kdy dochází ke zpomalení rozkladu moci a omezují případný zápach. Je o něco levnější než přípravek Seval Opti.

VitaHarmony však neposiluje celkově pánevní dno a nedochází k tak aktivní stimulaci močového systému. Navíc se užívá jako doplněk stravy, není to tedy “skutečný lék” a jeho vliv na organismus může být spíše sporný. Výsledky se také nemusí dostavit tak rychle.

Ive Inkontin Stop

Stejně jako Seval Opti je i tento přípravek založen na přírodních látkách a přírodní léčbě. Je šetrný a bezpečný pro ženský organismus a pomáhá při močové inkontinenci.

Nešťastné je, že byl vyvinut speciálně pro ženy, není tedy oproti přípravku Sevinal vhodný i pro muže. Účinky navíc můžete očekávat až po dvou až třech týdnech pravidelného užívání,  Sevinal zaručuje první změny již po pár hodinách.

Urivac 30 cps

Je obecně přípravek pro užívání při obtížích močového ústrojí. Pomáhá léčit potíže při zánětu močových cest a odstranit tak jednu z možných příčin inkontinence. Výsledky se mohou dostavit již do pár dní. Užíváte jednu tobolku denně po dobu 10 dní, poté a 20 dní vynecháte a léčbu opakujete. Stejně jako Sevinal obsahuje léčivé přírodní látky jako je laktóza, oxid křemičitý nebo bramborový škrob. Je vhodný pro muže i ženy.

Souhrn

Pokud už máte dost nefunkčních přípravků plných chemie a nechcete se omezovat v jídle drastickými nefunkčními dietami v kombinaci s nesmyslným množstvím pohybu je přípravek Sevinal Opti, který se dá zakoupit na tomto odkazu vhodný přímo pro vás. Zbavte se svého problému jednoduše a z pohodlí domova do pár dní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *