Recenze: Verlaven – moje zkušenosti

Recenze: Verlaven – moje zkušenosti

Přípravek proti mykóze Verlaven

Přípravek Verlaven (odkaz zde) jsem poznal, neboť i já jsem se ještě nedávno potýkal – stejně jako celá třetina dospělých – s problémy způsobenými houbovou infekcí známou jako mykóza. Bohužel se u mém případě nejednalo pouze o typický průběh nemoci s plísňovým ložiskem v oblasti prstů na nohou, ale nevzhledné červené skvrny se objevovaly i v oblasti rukou, hrudi nebo dokonce ušních lalůčků. Kromě svědění a nepříjemných pocitů z pohledů, které na mne lidé vrhali (nebo jsem si to alespoň představoval), jsem měl čím dál tím větší strach i ze závažných následků mykotické infekce, které mohou nastat ve chvíli, kdy dojde k průniku spór do krve a dále do těla. Uvědomoval jsem si, že je třeba problém co nejdříve skutečně řešit.

Proč Verlaven?

Infekční onemocnění, které známe pod označením mykóza, je způsobené houbami a kvasinkami, jež napadají lidskou kůži a způsobují její zarudnutí spojené často i s nepříjemným svěděním. Jindy se mohou stát terčem infekce nehty, v takovém případě nehty ztrácejí svoji přirozenou barvu, jejich okraje se začnou drolit a následně dokonce začne docházet k odlupování nehtu od jeho lůžka. Houby přitom milují teplé a vlhké prostředí, které výrazně napomáhá jejich dalšímu růstu.

Moji pozornost nejprve samozřejmě upoutalo nepříjemné svědění, u kterého ale nezůstalo. Postupem času se mi na postižených místech objevily dokonce malé puchýřky. Estetické hledisko také hrálo svoji roli a já jsem se začal oblékat tak, aby postižená místa nebyla vůbec vidět, i přes to jsem se ale mezi lidmi vždy cítil špatně a moje sebevědomí značně pokleslo.

Čím víc jsem se o mykózu začal zajímat, tím více jsem se dozvídal i o tom, že onemocnění může mít v některých případech i velmi vážné následky. Neléčená mykóza může vést k poškození tkání a když se spóry rozšíří přes krevní řečiště dále do organismu, následky mohou být v extrémním případě i fatální.

Co je přípravek Verlaven?

Přípravek proti mykóze Verlaven má podobu krystalků soli, která dle výrobce obsahuje jak stříbro coby přírodní antibiotikum, tak výtažky z levandule, která navrací kůži při regeneraci lesk a přirozený vzhled. Verlaven se používá jako sůl do koupele a během působení na postižené oblasti kůže je důkladně čistí a detoxikuje. Postupem času by díky tomu mělo docházet k ústupu zánětu, navracet se funkčnost mazových žláz a obnovovat poškozené vrstvy epidermu. Antimykotický sůl Verlaven se tak chlubí tím, že nejen zbaví tělo plísní, ale současně napomůže kůži v regeneraci.

Dodavatel tvrdí, že kombinací vhodně zvolených aktivních látek v soli Verlaven dokáže vybudit imunitní systém organismu a zvýšit produkci těch správných protilátek až o dvě třetiny. Díky tomu je možné se zbavit mykózy i rychleji zhojit postiženou pokožku. Výhodou je, že když kterýkoliv přípravek působí přímo na úrovni imunitního systému organismu, resp. stimuluje ho k větší aktivitě, je k tělu obecně výrazně šetrnější.

Při testech prováděných ve Spojených státech byla úspěšnost terapie antimykotickou solí Verlaven 86 % (studie Dr. Millera). Jednalo se přitom o pacienty s mykózou v typickém rozsahu, tj. nikoliv o pacienty s jejím masivním rozšířením.

Přípravek Verlaven mohou používat všichni ti, kdo trpí mykózou a jejími typickými příznaky a v případě správné aplikace jim nabízí následující výhody:

 • Odstranění svědění a pálení postižených oblastí kůže
 • Odstranění puchýřků a prasklinek na kůži
 • Návrat přirozeného vzhledu kůže
 • Minimalizace rizik spojených s neléčenou mykózou

Vždy je ale třeba obezřetnosti a je proto na místě podívat se podrobněji i na některé nevýhody přípravku Verlaven. Ty nejvýznamnější jsou tyto:

 • Antimykotická sůl Verlaven není hrazena pojišťovnou, její pořízení je plně hrazeno pacientem
 • Horší dostupnost, na objednání
 • V případě, že je s terapií započato ve chvíli, kdy se infekční spóry rozšíří do dalších částí organismu, mohou zdánlivě pozitivní výsledky pozdržet začátek vhodné léčby
 • U infekcí opravdu velkého rozsahu je stále nutná systémová léčba

 

Výhody a fungování přípravku Verlaven

Snížení kvality života, které mykóza kůže či nehtů přináší je skutečně výrazné. Svědění a pálení bylo v mém případě natolik intenzivní, že jsem se nemohl soustředit na práci, výrazně jsem omezoval vycházky i setkání s přáteli. Nebylo pro mě možné v klidu sedět např. v kině nebo v restauraci a normálně konverzovat. Když začala mít terapie výsledky a všechny popsané příznaky začaly mizet, okamžitě se změnil i můj životní styl. Opět jsem mohl dělat věci, které pro mne byly dříve zapovězené. Když sedím s kamarády, už se nemusím stále škrábat. I moje pracovní výkonnost se významně zvýšila a můj vedoucí to řádně ocenil!

Články o možných závažných následcích mykózy mě v době, kdy jsem jí trpěl nejvíce, řádně znervózňovaly. Cítil jsem, že pokud nebudu problém řešit, svému tělu opravdu hodně ubližují a mohu si zadělat na velké problémy. V nejhorším případě může mít mykóza dokonce ty nejhorší následky! Ve chvíli, kdy terapie zabrala, získal jsem dobrý pocit i z toho, že jsem svému tělu prokázal velkou službu a snížil jsem rizika vážných problémů. Tento dobrý pocit se samozřejmě pozitivně projevil i na mé náladě, která byla předtím opravdu špatná. Mohu říct, že jsem opět získal své skutečné já.

Každý, kdo trpí mykózou, má nepříjemné pocity z toho, že onemocnění je na první pohled patrné. Zarudlá, suchá kůže, v některých případech dokonce pokrytá bolestivými puchýřky, není nic, čím by se chtěl člověk chlubit. Postižené oblasti pokožky přirozeně přitahují pozornost kolemjdoucích a člověk se cítí opravdu špatně. I já jsem se proto přirozeně snažil ošklivou kůži zakrývat, ne vždy to ale bylo možné. Jízda autobusem, pracovní jednání nebo posezení v restaurace s kamarádem se pro mne proto začaly stávat traumatickými zážitky. Raději jsem se stáhl do sebe a setkání s dalšími lidmi se vyhýbal. Často se přitom jednalo o lidi blízké, přátele, se kterými bych se za normálních okolností velmi rád viděl. Nyní je to již naštěstí opět možné a já si užívám každé takové setkání.

Na trhu existuje celá řada dalších přípravků proti mykóze. Koupelová sůl je z nich však rozhodně nejpříjemnějším druhem terapie. Velmi jsem ocenil, že nemusím polykat žádné tablety, mazat si postižená místa mastmi nebo gely apod. Každá koupel byla ve skutečnosti velmi příjemná a sama o sobě relaxační. Pravda je taková, že jsem se na ní každý den opravdu těšil, byl to čas, který patřil jen mě a já si u něj vždy dobře odpočinul a urovnal své myšlenky.

Hodnocení zákazníků

Kromě zmíněných výsledků studie je dobrým vodítkem při hodnocení nějakého produktu i ohlas, který způsobí mezi zákazníky. Reakce na antimykotickou sůl Verlaven jsou veskrze pozitivní a lidé ve Spojených státech i v Evropě se ve většině shodují na tom, že jim s jejich problémy opravdu pomohl. Pozitivní je i to, že kladnou zkušenost s přípravkem mají lidé bez ohledu na pohlaví nebo věk.

Zvětšit obrázek

Alternativní produkty na trhu

Na trhu existuje samozřejmě celá řada alternativních produktů, které jsou k dostání jak na lékařský předpis, tak bez něj. Mezi ty, jejichž koupi jsem také zvažoval, patří ty následující:

 • Canesten krém – známé antimykotikum využívající účinnou látku klotrimazol. Působí na některé houbovité organismy i některé druhy bakterií.
 • Exoderil – roztok pro potírání postižených míst, jeho součástí je účinná látka naftitin.
 • Fungicidin – léčivá mast pro potírání míst zasažených mykózou. Tlumí a inhibuje růst a množení houbovitých mikroorganismů způsobujících mykózu.

Shrnutí

Antimykotická sůl Verlaven je přírodním přípravkem pro léčbu mykózy a prevenci jejího návratu. Využívá aktivace imunitního systému, zbavuje pacienty nepříjemných příznaků onemocnění a pomáhá kůži regenerovat. Výsledkem je opět zdravá a dobře vypadající kůže. Přípravek je aplikován v podobě koupele. Moje zkušenost, stejně jako zkušenost řady dalších lidí trpících mykózou, je pozitivní. Skutečně u mě došlo ke zlepšení stavu a v důsledku i k výraznému zlepšení kvality mého pracovního i soukromého života. Pokud i vy trpíte příznaky mykózy a máte pocit, že Verlaven by mohl pomoci i vám, neváhejte a objednejte si přípravek z tohoto odkazu sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *