Svět Zdraví – recenze, diskuze, zkušenosti

Svět zdraví jsou stránky, které nabízí pomoc s výživou a také s hubnutím.

Web Svět Zdraví se věnuje, jak již sám název napovídá, přímo tématu diet, úbytku váhy a celkovému zlepšení zdravotního stavu spojeným s úbytkem přebytečných kil.

Pokud uvažujete o využití nabízených služeb a chcete předem alespoň tušit, zda nevyhodíte peníze za něco, co Vám nepomůže, nebo nesedne, je dobré si předem najít recenze těch, kteří již program zkusili. A příběhů lidí, kteří se touto cestou vydali je k dohledání na internetu opravdu hodně. Nejedná se pouze o ženy, spíš je to půl na půl, služby pravidelně využívají také muži. Za pomoci nutriční typologie a individuálního výživového plánu většina klientů skutečně dosáhla svého cíle. Podle zkušeností většiny přispívajících, se s poradcem daří hubnout jednodušeji. Poradce poskytne zmíněný výživový plán, poradí jak se správně hýbat a také, s Vámi pravidelně konzultuje pokroky, nebo případné neúspěchy a je schopen rozklíčovat, co je potřeba dělat lépe, jaké klient dělá chyby a na co se pro dosažení úspěchu více zaměřit.

Jak jsem již uvedla, recenzí je k dohledání celá řada a to samozřejmě nejen na oficiálních stránkách programu:

Jednou z klientek Světu Zdraví, která nabízené služby využila je žena, kterou trápila nadváha, a to nejen z estetického hlediska, ale také z důvodů zdravotních. Sama se snažila držet různé diety, ale jak už to u diet bývá, váha se vždy za nějakou dobu vrátila zpět a ve většině případů pak přibrala víc než vážila dřív. Protože se u klientky nespokojenost stupňovala, odhodlala obrátit se na někoho, kdo jí může odborně poradit a vést jí správnou cestou. Zkusila metodu komplexní nutriční typologie. Jak sama přiznává, začátky nebyly vůbec jednoduché. S motivací vydržet jí pomohla poradkyně, která jí psychicky velice pomohla a svým optimismem klientku naladila tak, že se nevzdala a vydržela. Po celkovém vážení po půl roce došlo ke ztrátě hmotnosti o 19 kg, v pase má méně o 16 cm a na bocích dokonce o 20 cm. Žena je nyní samozřejmě velmi spokojená. Zdraví se jí také vylepšilo, cholesterol se srovnal problémy se štítnou žlázou také. I klouby pocítily odlehčení a co si budeme povídat, vše má vliv také na psychiku, pokud je člověk spokojený sám se sebou, má hned jiný pohled na svůj život.

Přejít na web Svět Zdraví

Další z recenzí psal muž, který jak sám přiznává, neměl dostatek vůle a odhodlání pustit se do nějakého dietního programu u kterého by dokázal vydržet a dodržovat ho. Když narazil na stránky, které nabízely pomoc s tímto vším, tak i když nebyly rozhodně prvními, které objevil, rozhodl se službu zkusit. I když byl prý velmi nervózní a nesvůj, objednal se na konzultaci. Poradkyně, která se mu věnovala, mu udělala jídelníček na míru a poskytla rady, jak vše správně dodržet a motivovat sám sebe. Jak klient přiznává, nejednalo se o nějaké drastické diety a vlastně pro něj nakonec nebyl ani problém změnit svoje stravovací návyky a svůj život.

Velkou změnou pro něj byl výběr potravin, tedy umět vybrat to, co je zdravější a čerstvé a také začít si sám vařit. Překvapením pro něj bylo to, jak to jde jednoduše, velmi chutně a přitom i dietně. Samozřejmě bylo také důležité zapojit do života pohyb. Jak sám přiznává s tím začínal pozvolna. Nebyl zvyklý dojít si pěšky ani do obchodu vzdáleného pár minut od domu. Postupně procházky zapojoval do každodenních aktivit a teď už mu nedělají problém ani delší výšlapy a výlety. Nyní je o 21 kg lehčí a život se mu změnil nejen o úbytek na váze, ale dokáže si vychutnat dobré jídlo, které si umí sám připravit a také volné chvíle už tráví spíš v přírodě a příjemnou aktivitou se svojí rodinou, než sezením na gauči.

Pomoc ale nehledají pouze lidé, kteří mají výraznou nadváhu, pomoc hledají také klienti, kteří se třeba i věnují sportu, ale díky vysokému pracovnímu tempu nemají čas na správné stravování a pozorují, že se s věkem jejich tělo mění a ne zrovna k lepšímu.

To přivedlo ke stránkám Světa zdraví také 33 letého muže, kterého i přes to, že přes týden cvičil, začínalo trápit jeho zvětšující se břicho a měnící se postava. V jeho případě bylo potřeba zapojit do jídelníčku pravidelné svačiny, začít konzumovat zeleninu a hlavně obnovit pitný režim. Neřestí také bylo to, že neměl vyvážený jídelníček a tak ho pozdě večer přepadal hlad a chutě na něco dobrého. Jeho cílem nebylo přímo hubnout, ale celkově si postavu udržet a hlavně nepřibírat. S pohybem problém neměl, ten tedy zapojil do svého programu pravidelněji a díky pravidelnému stravování včetně svačin se mu i pár kilo podařilo zhubnout, jednalo se však pouze o tukovou hmotu. Co vidí jako nějvětší přínos je to, že už ho nepřepadají nezvladatelné chutě, protože má vyvážený jídelníček a nejí pouze 3x denně. I zde je to o tom, že si klient porozuměl s poradkyní, která mu celou věc vysvětlila a doporučila další kroky.

svět zdraví

Další klientka byla ve světě zdraví také na konzultaci. Neměla vysokou nadváhu, ale zajímalo jí, jak by jí mohl být např. individuální stravovací plán užitečný. Nejprve tedy byla zvážena a změřena, dále proběhla konzultace s výživotým poradcem. Jak klientka sama uvádí, odradila jí výsledná cena výživového plánu, ale zároveň dodává, že ji poradce k ničemu nenutil, pouze jí nabídl možnou alternativu. Také jí nabídl možnost přijít se opětovně kdykoli převážit, pokud bude mít chuť a bude chtít za nějaký čas porovnat pokrok, o který se zatím bude pokoušet sama. Klientka si uvědomuje, že velká část problému je o psychice a je tedy “v hlavě”, a ona zatím zkusí využít dostupné informace světa zdraví jakou jsou recepty a rady na webových stránkách. Pokud se jí samotné nepodaří udělat kýžený pokrok, tak do budoucna nevylučuje, že se k danému poradci opětovně vrátí. Aktuálně jí ale váha ani zdravotní stav netrápí natolik, aby do něj chtěla investovat.

Negativní recenze, které je možné dohledat, ve velké míře obsahují podobnou informaci. Buď tu, že klient nechce investovat finanční prostředky, i když se jedná o jeho zdraví a on sám zatím nedokázal na svém stavu nic změni. Nebo se jedná o to, že si prostě nějakým způsobem se svým poradcem nepadl do oka a necítí se být v programu natolik motivován, aby v něm buď přímo začal, nebo pokračoval.

Co mají příběhy společného je to, že pokud si klient “sednul” s poradcem, který se o něj měl starat, ve velké většině případů byl poradce schopný ho motivovat natolik, aby na cestě za svým cílem dlouhodobě vydržel. To je ve velké většině ta nejtěžší zkouška – nevzdát to a nezůstat v začarovaném kruhu nefungujících diet a špatných mnohdy nejen stravovacích návyků. Lidé, kteří dokázali přizpůsobit svůj jídelníček tomu doporučenému, nejen zhlubli nadbytečné kilogrami a přišly o cm v pase, bocích stehnech atd., ale také se jim zlepšilo jejich zdraví. Nadváha je samozřejmě spojena se špatným tlakem, funkcí štítné žlázy, cholesterolem, hrozící cukrovou, nadměrnému zatěžování kloubů, srdečních chorob atd.

A co bylo také nepřehlédnutelným přínosem bylo zlepšení psychiky. Lidé si začali více věřit, radovat se ze života a umět si užívat volno jinak než doposud. Začali být v životě aktivní a spokojení.

Tyto přínosy už stojí za zvážení, zda do sebe investovat nebo ne. Výsledné rozhodnutí je však vždy na každém z nás. Informací k dohledání je k dispozici dostatek. Vyzkoušet Svět Zdraví nezávazně můžete registrací zde.

84 komentářů k Svět Zdraví – recenze, diskuze, zkušenosti

 1. Reference jsou zajímavé, jsem zvědavá, až někoho potkám i mezi přáteli.

 2. Já jsem s nimi byl spokojený! Pomohli mi, ale je důležité, aby si každý sám v sobě uvědomil, že vše je jen na něm…Oni vedou, motivují,pomáhají, ale zbytek je na každém z nás…

 3. pomohli mi shodit 25 kg za rok a půl bez jojo efektu , jestli tohle není výsledek dobré práce pak teda nevím. Oporou mi byla celá rodina která společně se mnou jedla zdravé a musím přiznat i dobré jídla. Bez nikoho z nich bych to nedokázala, ono i záleží jak vám padne do oka poradce, pak vás dokáže motivovat ještě víc

 4. A to jako přímo Svět zdraví nebo jiná poradna ?

 5. Ano, přímo zde jak uvádějí nahoře : svet-zdravi.cz

 6. Sama jsem se obrátila na jednu z poboček svet-zdravi.cz a chodím na konzultace k odborníkovi, který mi sestaví jídelníček, sdělí, kde je můj kámen úrazu, opravdu se mi snaží poradit.Hlavně nesnaží se u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji shodí kila. Mají spoustu poraden po ČR.Za půl roku se mi s pomocí odborníků ze Světa zdraví podařilo shodit devět kg. Není to sice tak moc, ale já jsem spokojená a hlavně se cítím lépe.

 7. Nikdy se mi nedařilo zhubnout, protože jsem svůj problém vždy řešila sama. Pomáhala mi při hubnutí jedna z velmi milých poradkyń ze svet-zdravi.cz, Vždy byla velmi příjemná, profesionální a vždy mě do dalšího boje s odhodláním zhubnout tzv. nakopla. Sestavila mi jídelníček a plán hubnutí, hlavně jsme se zaměřili na postupné snižování procentuálního zastoupení tuku v těle.

 8. Nechtěla jsem se vzdát touhy zatočit s nabytými kilogramy, a proto jsem se snažila vyhledat pomoc na internetu, kde jsem objevila odkaz na Svět zdraví.Po prostudování www stránek jsem se objednala na první měření včetně konzultace. Byl mi připraven jídelníček přímo na míru podle krevní skupiny a nutriční typologie. Do Světa zdraví jsem přišla s jasným cílem shodit alespoň 6 kg, a to během půl roku. To se mi skutečně podařilo díky mé odhodlanosti a pevné vůli, ale zároveň také díky skvělé spolupráci s nutričním specialistou.Ten mi byl velkým rádcem ve věci správného stravování, tipů vhodných doplňků při sportování včetně cviků na problémové partie. Také moc děkuji za trpělivost při odpovídání na nekonečné množství dotazů, kterými byl z mé strany zahlcován. Spolupráci si nemohu vynachválit a všem vřele doporučuji.

 9. Osobně jsem se se svou váho moc bojovala…ne jen fyzicky,ale hlavně psychicky…Období nadšení střídala období totálního znechuceni. Nakonec jsem i já využila služeb světa zdraví a díky nim jsem nejen zhubla, ale hlavně se dala psychicky dohromady 🙂

 10. Kamarádka mě dlouhou dobu lákala do Světa zdraví. Protože jsem věděla pouze to, že jejich služby dost stojí, tak jsem hledala nějaké info a zkušenosti na netu… Moc moudrá jsem z toho nebyla, negativní recenze sřídala pozitivní. Nakonec jsem se ale nechala kamarádkou přemluvit šly jsme obě. Do dneška na to nezapomenu, s nimi mám dole 20kg a jsem neskutečně spokojena! Takže moje rada – nedat na psané na netu a vše si ozkoušet na vlastní kůži 😉

 11. Jednoho dne jsem náhodou na internetu objevila upoutávku na Svět zdraví. Jelikož jsem se již několikrát neúspěšně pokusila shodit přebytečné kilogramy, tak jsem byla k této nabídce skeptická.No a prvním krokem bylo udělat něco se svojí postavou. Navštívila jsem pobočku a už při první návštěvě jsem měla prima pocit – milí lidé, příjemné chování. Podle mojí krevní skupiny a životního stylu jsem dostala seznam doporučených a nedoporučených potravin. Překvapilo mě, jakou spoustu věcí budu moci jíst. A zase na druhé straně, spoustu věcí, o kterých jsem se domnívala, že jsou na hubnutí vhodné, jsem musela vyřadit. Podle těchto pokynů jsem se naučila žít, k tomu jsem přidala více pohybu, cvičení, no a výsledek se dostavil. Během půl roku jsem shodila téměř 20 kg

 12. Ahoj všem… Ráda bych poděkovala všem, kteří do této diskuze přispěli. Sama se už dlouho rozhoduju, zda Svět zdraví navštívit… Negaticní recenze opravdu odrazuji 🙁 Nejčastější argument je asi cena celé této akce. Ta trochu trápila i mě. Všimla jsem si ale, že teď jse v akci úvodní balíček, tak se tam půjdu kouknout 🙂

 13. Jani, máš naprosto skvělý uvažování. Ano, cena je asi nejvíce diskutovaným aspektem u Světa zdraví. Ten balíček v akci je, je určitě fajn to nepromeškat a zkusit ho. Sama aspoň uvidíš, jak to tam funguje 🙂 Držím ti palce, aby ti vše vyšlo 🙂

 14. Já jsem sama opravdu dlouho uvažovala, zda do světa zdraví zajít. Měla jsem přečteny snad všechny recenze, poměr chvály a negativnách zkušeností byl tak nějak vyrovnaný. Zjistila jsem, že jediné, co považují lidé za negativní aspek, je cena celé akce… Když byl úvodní balíček v akci, tak jsem zašla na zkoušku, říkala jsem si, že 200 za to stojí…No a byla jsem nesmírně překvapená! Přístup opravdvých profesionálů mě přesvědčil, že s nimi bych mohla svůj celoživotní boj s kily vyhrát 🙂 Tak uvidíme 🙂

 15. No, to je na tom to nejhorší…každej, kdo píše negativní recenze, je píše jen proto, že se mu zdála cena vyská (přitom věděl, jaka je cena, uz kdyz tam sel) a nebo proto, ze nemel vysledky, coz je vzdy jeho chyba… :/ Já jsem se svetem zdravi spokojena! kila jdou dolu jako nic! Jo a ta akcni cena porad plati 🙂 https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

 16. Noemi, to jsi napsala pěkně, já si totož myslím to same! Proste nžádná rada nebo recenze nemá nad osobní zkušenost!

 17. No, právě…Když jsem já hledala info o světě zdaví, tak jsem byla až překvapená, kolik těch negativních recenzí je…Ale jak jsem je tak četla, tak jsem si všimla, že všechny jsou jen o penězích nebo o tom, že se jim nepodařilo zhubnout…No OK, finanční stránku jsem znala, protože je vše na jejich stránkách a že se jim to nepovedlo? No, OK, za to bych si mohla sama…Tak jsem to šla zkusit a ono se mi to povedlo 🙂

 18. Nikdy jsme vlastně neměla s váhou žádný problém, ani jsem nemusela nikdy držet žádnou dietu. V srpnu 2013 se nám narodila krásná dcerka, v únoru 2015 se nám narodil neméně krásný chlapeček a vše se změnilo. Začala jsem přibývat na objemu, samozřejmě na těch nejnevhodnějších místech jako je břicho, zadek, stehna. Váhu jsem sice dostala malinko dolů, ale po pár měsících vzrostla zase nahoru. Snažila jsem se kila dostat dolů sama, ale moc se mi to nedařilo. Poslední rok jsem vnímala, že váha stále stoupá a stoupá. Cítila jsem se pořád unavená, ospalá bez energie, a hlavně mi vadila nadbytečná kila při pohybu. Při první návštěvě a zvážení ve Světě zdraví, při kterém jsem se dozvěděla, kolik mám v sobě přebytečného tuku a že moje tělo je o deset let starší jsem se rozhodla, že s tím musím něco udělat. Specialistka mě naučila, co a jak mám správně jíst. Začala jsem pít jen čistou vodu, cvičit dvakrát týdně a pomalu jsem viděla, že jdou kila dolů a oblečení mi začalo být velké. Návštěvy ve Světě zdraví se pro mě staly milou povinností a pokaždé jsem se na ně těšila. Za šest měsíců šla váha o 9 kg dolů. I úbytek centimetrů v pase a přes boky byl znát.

 19. Mně moc pomohla výživová poradkyně v Brně. Věnovala se mi, vše mi vysvětlila, nebála jsem se na vše zeptat. A hlavně s nimi člověk nezhubne jen vodu, ale opravdu i tuky! Docházím tam teď to bude 3.měsíc a pomalu pracuji na efektivním zhubnutí. Cítím se skvěle!

 20. Ahoj, jsem také příznivcem hubnutí se Světem zdraví. Nabraná kila – velké břicho i boky mi už začali vadit. A když už jsem se neoblékla ani do mých nejoblíbenějších kalhot, začala jsem váhu řešit. Rozhodla jsem pro půlroční program u Světa zdraví, který jsem již úspěšně absolvovala. Zhubla jsem a konečně zase mohu nosit to, co chci.

 21. Delší dobu se snažím zhubnout a upravit životosprávu, až se Světem zdraví se mě to začíná plnit… Doufám, že má snaha bude úspěšná.

 22. Jak dlouho už do světa zdraví docházíte? A hlavně jaký máte cíl,kolik chcete zhubnout.

 23. Docházím druhý měsíc, mým cílem je zhubnout o desek kilogramů, zatím mám dole tři kila. Ale důležitá je pro mě úprava životosprávy, ve světě zdraví vás naučí jak se správně stravovat,jakou přidat pohybovou aktivitu aby vše fungovalo dohromady. A hlavně je vše nenásilnou formou bez příkazů a zákazů. Jsem velmi spokojená s jejich přísptupem.

 24. Našla jsem si jejich stránky http://www.svet-zdravi.cz, jsou přehledné a hlavně inspirující. Rozhodla jsem se pro vstupní konzultaci a také jsem si ji hned objednala.

 25. Děkuji za tip, taky jsem si prošla jejich stránky a rozhodla jsem se pro vstupní konzultaci. Nějaké to kilo potřebuji shodit, ale líbí se mě, že se dá úpravit životospráva.

 26. Já doporučím jeden článek , který rozhodně stojí za přečtení.

 27. Tak docházím do Brna. Chodím do centra Světa zdraví na Běhounskou. Jsem tam moc spokojená! Svělí lidé, moje poradkyně je super, fakt mi pomáhá. Konečně jsem našla způsob, jak zhubnu 🙂

 28. Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila se svou zkušenosti… Hubnutí mi samotné nikdy nešlo. Neříkám, že nějaká kila jsem dolů nedostala, to ne, ale nikdy se mi nepodařilo dosáhnout cíle a stejně jsem všechna kila zase nabrala zpět. Nakonec jsem začala hledat, kdo by mi s hubnutím mohl pomoci. Narazila jsem na několik diskuzí ke Světu zdraví. Ač některé byly negativní, tak jsem je přesto šla navštívit. Využila jsem jejich akční ceny na úvodní balíček (https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb) a už jsem u nich zůstala. Jsem u nich cca 3 měsíc a dole mám už 12 kg 🙂 Takže za mě jejich služby mohu jen doporučit!

 29. Držím palce 🙂 A jak jste na tom? 🙂

 30. Také jsem kurz navštívila. Pečlivě se řídila radami, které jsem dostala a výsledek byl nula. Stravovací program stanovil počítačový program a když to nefungovalo, tak poradci nevěděli, co s tím a ztratili o mě zájem.

 31. Pěkný den, za mě je Svět zdraví nejlepším výživovým poradcem v ČR. Jejich zkušenosti jsou nenahraditelné a to je dělá jedničku na trhu.

 32. Já jsem dlouho váhala zda svet zdraví navštívit,ale nakonec jsem rozhodla,že to vyzkouším a jsem moc ráda. Pomohli mi zde zhubnout svá přebytečná kila a jojo efekt se nedostavil. Spousty lidí,si myslí,že po dietě mohou najet na svůj původní jídelníček,ale musíte si všechno srovnat v hlavě a pochopit,že to tak nejde. Děkuji světu zdraví za to,že mi pomohl zatočit s mými kily navíc.

 33. Nebýt Světu Zdraví, tak jsem dnes asi na úplně jiném levelu, musím jednoznačně doporučit

 34. dosud jsem se nesetkala s profesionálnějšími lidmi než ve Světu Zdraví, opravdu vědí, co lidem říkají

 35. taky jsem s nimi nadmíru spokojená, velice profesionální přístup od nich

 36. Jani, kolik se ti podařilo již shodit ?

 37. Za půl roku už něco okolo 10kg.

 38. Nechala jsem se přemluvit od kamarádky a zašla s ní do světa zdraví na úvodní konzultaci. Udělali nám index hubnutí. Pokud se rozhodneme k nim docházet, tak nám na základě něho stanoví hubnoucí plán.

 39. Mně svět zdraví změnil život. Jsem ráda, že jsems e u nich s kamarádkou zargistrovala a odhodlala se se sebou něco dělat, stálo to za to. Za půl roku se mi podařilo zhubnout 15 kilo a ještě pokračuji dál. K dokonalosti mám ještě daleko, ale do konce roku to dám ! Troufám si říct, že jsem tomu propadla a děkuji své poradkyni za neuvělřitelné dávky motivace, které mi vždycky dává, protože kolikrát mě pokoušejí chutě a mám chuť to vzdát.

 40. Můžu se tě Markét zeptat za jak dlouho tě někdo ze světa zdraví kontaktoval, když si vyplnila ten dotazníček ? Protože podle toho co tak čtu, tak toho musí mít strašně moc.

 41. Na svět zdraví jsem dostala tip, skočila jsem si k nim na úvodní konzultaci. Pak se rozhodnu.

 42. já když navštívila svět zdraví, tak zprva jsem myslela, že je to na nic, ale po týdnech se ukázalo, že to opravdu je užitečné

 43. Naďo, pak mi napiš, jak jsi nakonec dopadla, velice mě to zajímá

 44. Ta úvodní konzultace s diagnostikou organismu byla užitečná. Už mám hubnoucí plán a začala jsem se světem zdraví hubnout.

 45. Za mě nejlepší výživový poradci, co u nás jsou. Jsou tam profíci, co vědí přesně, co dělat… Návštěvu doporučuji. Sama jsem se https://www.svet-zdravi.cz/ zhubla 15 kg a jsem zase konečně šťastná….

 46. Diagnostikou organizmu je u světa zdraví dobré začít. Od toho se pak odvíjí hubnutí.

 47. S váhou mám problémy delší dobu. Svět zdraví mě zaujal.

 48. Na svět zdraví jsem dostala tip. Zkusím tam zajít, mají skvělé recenze.

 49. Pokud chcete opravdu hubnout, tak svět zdraví je dobrá volba.

 50. Já jsem k nim docházela 6 měsíců, zhubla jsem a jsem spokojená.

 51. Vy co s nimi máte zkušenost, tak mohla bych se zeptat jak to chodí s výběrem programu ? Dívala jsem se, že jich mají víc, ale nevím jestli třeba zvolit půlroční program s tím, že když bych ještě chtěla pokračovat, tak dá se to prodloužit ? http://www.svet-zdravi.cz

 52. Dostala jsem darem poukázku do světa zdraví, na http://www.svet-zdravi.cz doporučují si nejdříve nechat udělat diagnostiku orgsnismu.

 53. Taky jsem tak začínala, pak jsem hubla podle stanoveného hubnoucího plánu.

 54. A kolik se vám podařilo zhubnout?

 55. Za tři měsíce jsem zhubla 9 kg.

 56. To je dost! A ty jsi byla přímo u některé pobočky ze svet-zdravi.cz?

 57. Ano byla a chodila jsem pravidělně tři měsíce na konzultace.

 58. O světě zdraví mluvím jedině v dobrém, protože jsem jim neuvěřitelně vděčná za to, kam mě posunuli. Díky nim jsem si uvědomila jak je důležité vědět, co člověk jí a v jakém množství. Taky že je potřeba se dívat na složení a neodbývat se. Za půl roku se mi povedlo dát dolů 16 kilo, což podle mě velký úspěch na to, jak jsem s tím ze začátku bojovala a chtěla to vzdát.

 59. Já po 6 měsíční spolupráci zhubla 12 kg, první 3 měsíce šly rychle, teď už to jde pomalu, protože nemám skoro žádný tuk..

 60. O světě zdraví jsem pouze slyšela, ale potřebuji pár kilo zhubnout a nedaří se mě to. Proto jsem k nim zašla na konzultaci a domluvila si u nich schůzky.

 61. Neznám, ale hodně se o nich píše a mají spoustu reklam. Asi budou dobří.

 62. A uvažujete Dito, že do Světa zdraví zajdete?

 63. Určitě se objednám na základní diagnostiku organismu, ať vím jak na tom jsem. Ráda bych dala nějaké to kilčo dole.

 64. Dobře jste udělala Tero, na jejím základě vám výživová poradkyně stanoví nutriční plán, aby se vám lépe a efektivněji hublo.

 65. já s nimi zhubla v rámci půlročního programu 15kg, které se mi dříve vůbec nedařilo dát dolů, takže já je doposud jen vychvaluji jak mi v hubnutí pomohli

 66. Dita: určitě se k nim vyplatí objednat, já šla k nim na základě zkušenosti kamarádky a je s nimi skvělá komunikace, se vším ochotně poradí, takže Svět zdraví doporučuji

 67. Už jsem tam byla, a dokonce už jsem se setkala i s výživovou poradkyní a domluvila jsem si s ní schůzku. Těším se na to.

 68. A kolik potřebujete zhubnout Tera?.Já mám dost velkou nadváhu a taky zvažuji Svět zdraví. Zároveň mám strach jestli to zvládnu.

 69. Mě stačí dát dole deset kilogramů. Chci hubnout pomalu, aby jsem si váha snížila nastálo.

 70. Úvodní konzultace je důležitá pro výživovou poradkyni, stanovuje se jí pak hubnoucí plán, který bude fungovat.

 71. Mají teď dobrou cenu, tak si diagnostiku organismu taky nechám udělat, ať vím, jak na tom jsem.

 72. Ta diagnostika i s rozborem krve je dobrá, ukáže co se děje v organismu a tím se pak lépe stanovuje plán k hubnutí.

 73. Ten mám taky objednaný, je v akci za 200Kč.

 74. Se Světem zdrsví jsem kdysi hubla, ale nevyšlo mě to. Neměla jsem pevnou vůli, tak si se svými kily bojuji sama.

 75. Kessy, já byla v podobné situaci a zkusila jsem to znovu. Díky skvělé výživové poradkyni ze Světa zdraví se mě podařilo zhubnou a to hlavní, kila si držím.

 76. Pevná vůle a výdrž to je opravdu při hubnutí potřeba. Znám to z vlastní zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *