Vivese Senso Duo Oil 2 – recenze, diskuze, zkušenosti

Vivese Senso Duo Oil 2 – recenze, diskuze, zkušenosti

Stárnutí se dříve nebo později projeví na každém z nás. Nejvíce jde stárnutí vidět na mužích, kterým začnou vlasy řídnout, kteří začnou plešatět. Podle řídnoucích vlasů i můj tatínek poznal, že stárne. Myslel si, že bude muset chodit v čepici i spát, naštěstí jsme objevili nový produkt, a sice Vivese Senso Duo Oil 2, který (nejen tatínka) zachránil před projevy stárnutí. Tento produkt zabraňuje vypadávání vlasů a zároveň podporuje růst vlasů.

Je až neskutečné, jak rychle se posouváme dopředu. Například v technologii a v lékařství se posunujeme dál sedmimílovými kroky. Důkazem je právě i již zmiňovaná kůra, kterou jsme s tatínkem objevili sice teprve nedávno, ale na trhu zas takovou novinkou není.

Nová kúra je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy, kterým hojně vypadávají vlasy. Doporučili bychom ji i těm, kteří trpí řídnutím vlasů, nebo těm, jejichž vlasy nejsou v té nejlepší kondici (tedy pomalu rostou či se výrazně lámou).

Před samotnou koupí si nejdříve o produktu něco přečtěte. Nesmíte mít přehnaná očekávání, je dost možné, že produkt nebude na vaše vlasy působit tak, jako na vlasy mého tatínka či moje. Vždyť každý jsme jiný, na každého platí něco jiného, každému účinkuje jiný přípravek.

Jak produkt Vivese Senso Duo Oil 2 funguje?

Samozřejmě je třeba vědět, jak výrobek funguje, než si ho koupíte. I my jsme pátrali dopředu, přece jenom jsme se do zkoušení produktu nechtěli bezhlavě pustit. Během našeho pátrání jsme zjistili následující.

Naše vlasy řídnou a nerostou z jednoho prostého důvodu – kvůli kolagenovému obalu, který se nachází kolem každého vlasového kořínku. Obal je velice citlivý, a pokud není dostatečně vyživován, pokud ho nekrmíme dostatečným množstvím vitaminů, pokud se výrazně stresujeme, blokuje nám buňky vlasů a zabraňuje jejich růstu. Vlasy najednou přestávají růst, ztrácí se hustota vlasů, u mužů začne proces plešatění, což je často příznak přicházejícího stáří.

Vivese Senso Duo Oil 2 však účinně vyživuje obal kolem každého vlasového kořínku, tudíž vlasy mají povoleno růst.

Je třeba zmínit, že se jedná o přírodní produkt, v němž jsou obsaženy především tři látky rostlinného původu, a sice výtažek z šišáku bajkalského, dále extrakt ze sójových klíčků a také pšenice. Právě tyto látky rostlinného původu blahodárně působí na obal kolem vlasových kořínků a stimulují opětovaný růst vlasů a jejich houstnutí.

Jaké jsou výhody produktu?

Jasnou výhodou je zbavení se pleše. Pánové skutečně opět pocítí, jaké je to mít vlasy. Můj tatínek si to nemůže vynachválit, připadá si o deset let mladší. Výhodou je také to, že vlasy se dostatečně vyživí a zregenerují, tudíž budou růst hustěji a rychleji, což ocení i ženy, které mají problémy s vypadávajícími vlasy. Díky tomuto produktu sice proces vypadávajících vlasů zcela neukončíte, ale vlasy vám nebudou vypadávat tak intenzivně (to je zase má zkušenost).

Jaké jsou nevýhody produktu?

Nevýhodou může být cena. Produkt totiž stojí necelou tisícikorunu, což se někomu může zdát moc. Další slabinou může být pro někoho to, že vlasy nevyrostou během noci. Viditelné výsledky se projeví až po měsíční kúře.

S čím nám produkt pomůže?

Je třeba si ještě jednou shrnout to, s čím produkt může pomoct. Během používání jsme s tatínkem zaregistrovali tři efekty:

• Vyživuje vlasy

Vyživené vlasy jsem zaregistrovala konkrétně já, a to už po pár dnech používání. Vlasy jsem měla dlouhodobě zničené, protože hodně používám fén nebo žehličku na vlasy, což vlasům zrovna neprospívá. Vlasy se mi bohužel lámaly, měla jsem je oslabené kvůli nesprávné péči o ně. Vlastně jsem ani nepoužívala žádné olejíčky či mastičky, až společně s tatínkem jsem zkusila Vivese Senso Duo Oil 2.

Změnu jsem skutečně zaregistrovala po pár dnech, i když kamarádi si jí všimli až zhruba po třech týdnech.

• Přestanou vypadávat vlasy

Musím zmínit, že vlasy mi vypadávají skutečně méně. Sice mi nepřestaly vypadávat, ale musím říct, že vypadávají mnohem méně. Už se neprobouzím v chomáči vypadaných vlasů, a to hodnotím velice kladně.

Vivese Senso Duo Oil 2 - recenze, diskuze, zkušenosti

Proti vypadávání vlasů jsem nikdy nic nepoužívala, myslela jsem, že je to běžné, protože mi rostou nové a zdravé vlasy. Potom jsem se na internetu dočetla o tom, že vlasy mohou vypadávat například kvůli častému mytí nebo kvůli přílišnému česání.

• Stimuluje růst vlasů

Tento efekt zaregistroval hlavně tatínek, který se na sebe nemůže v zrcadle vynadívat. Ještě před několika týdny si chtěl oholit celou hlavu, protože tvořící pleš mu na hlavě dělala neplechu, ale naštěstí se vlasů zcela nezbavil. Nyní mu zase rostou.

Samozřejmě si na změnu musel počkat, opět to není nic, co by se stalo během dne.

Hodnocení jsou kladná

Vivese Senso Duo Oil 2 - recenze, diskuze, zkušenosti

Jen pro pořádek, naše hodnocení není jediné kladné. V současné době najdete na internetu mnoho recenzí tohoto produktu a těší mě, že vesměs se jedná o kladná hodnocení. Mám radost, že produkty používá takové kvantum lidí a že jim produkt pomáhá stejně jako nám.

Zkuste i jiné produkty

Vivese Senso Duo Oil 2 není jediný produkt na trhu, který by podporoval růst vlasů a který by stimuloval pokožku hlavy. Existuje mnoho jiných výrobků, které mají podobný účinek a díky kterým nemusíte podstoupit zákrok na dermatologické klinice.

Než jsme se rozhodli zkusit Vivese Senso Duo Oil 2, našla jsem i mnoho jiných produktů, nad kterými jsme uvažovali. Nakonec vyhrál Vivese Senso Duo Oil 2, ale u vás může vyhrát jiný kandidát.

Nejen svou cenou, ale i svými kladnými hodnoceními mě zaujal Biora Biohar aktivátor. Jedná se o přípravek, který zastavuje vypadávání vlasů a který zároveň podporuje růst vlasů. Mezi jeho účinky patří i zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů. Cenově se pohybuje kolem stokoruny.

Taky mě zaujal Plantur 39 Kofeinové tonikum, které také pomáhá v boji s vypadáváním vlasů. Vlasy kromě toho posiluje a stojí jen 250 korun.

Za stokorunu koupíte i chininovou vodu na vlasy, která se aplikuje při umývání vlasů. Kromě toho, že vlasy podporuje a stimuluje jejich růst, tak také stimuluje krevní oběh, což ocení určitě každý.

Souhrn na závěr:

Já i tatínek Vivese Senso Duo Oil 2 rozhodně doporučujeme. Produkt nejen, že stimuluje růst vlasů, ale také zabraňuje vypadávání vlasů, dále vlasy zpevňuje a vyživuje. Přípravek můžeme doporučit všem, které trápí vypadávání vlasů nebo začínající plešatost. Už nežijeme v pravěku, dnes i s projevy stárnutí můžeme něco dělat. Pánové se mohou opět cítit mladí, když jim na hlavě začnou aktivně růst jejich milované vlasy, o nichž si mysleli, že jsou už dávno pryč.

Tři důvody, proč je produkt dobrá volba ke koupi i přes ne zrovna líbivou cenu:

1) Brzdí vypadávání vlasů. Je nutné si uvědomit, že produkt nezastavuje vypadávání vlasů, ale pouze brzdí vypadávání vlasů. Výsledků si však všimnete poměrně brzy.

2) Produkt stimuluje opětovaný růst vlasů, což ocení hlavně muži, které trápí začínající plešatost. Jak jsem zmínila, nežijeme v pravěku, v dnešní době se pánové nemusí trápit a mohou své vlasy opět podpořit v jejich růstu.

3) Vyživuje, posiluje a hydratuje vlasy, což ocení nejen ženy, ale i pánové. Nikdo přece netouží po slabých, lámavých vlasech.

I když je produkt velice oblíbený, stále ho nelze koupit všude. Proto přikládám i odkaz ke koupi, pokud byste taky chtěli zatočit s vypadáváním vlasů či s řídnutím vlasů.

Produkt Vivese Senso Duo Oil 2 je možné zakoupit zde.

1 komentář k Vivese Senso Duo Oil 2 – recenze, diskuze, zkušenosti

  1. To je všechno hezké ale jak se používá Senso duo olej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *