White Express System 2 – recenze, diskuze, zkušenosti

Kdo by si dnes nedal skleničku červeného vína při posezení s přáteli nebo šálek černého čaje či kávy. Ani já nejsem výjimka, ovšem všechny tyto neřesti se podepisují na mých zubech. Skvrny nevypadají hezky, a proto se již delší dobu tento problém snažím řešit. Vyzkoušela jsem celou řadu bělících zubních past, ale vždy bezvýsledně.  Zkusila jsem i tradiční babské rady založené na účinku kypřícího prášku, sody nebo citronu. Protože se však používání těchto běžných surovin doporučuje maximálně dvakrát do týdne, není ani toto příliš efektivní metoda. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet White Expres System 2 a konečně jsem našla účinný prostředek nejen na bělení, ale na kompletní péči o zuby.

Než si White Expres Systém 2 objednáte

Než jsem si přípravek objednala, byla jsem skutečně přesvědčená o tom, že bílý úsměv je pro mě prioritní.Denně pracuji s lidmi a úsměv je mojí vizitkou. Zkrátka jako každá žena se chci cítit dobře a vypadat ještě lépe. Nechci zbytečně utrácet peníze za přípravky, které mi nepřinesou žádný užitek. Navíc jsem hledala přípravek, který by pečoval nejen o bělení zubů, ale o jejich kompletní hygienu. Přípravek je tedy určený pro všechny, kterým nestačí pouhé čištění zubním kartáčkem. Je určený pro ty, kteří chtějí docílit zdravého chrupu za použití čistě přírodního produktu.

Co je to White Express Systém 2?

Jedná se o čistě přírodní přípravek na bělení zubů založený na síle uhličitanu vápenatého. Uhličitan vápenatý obsahuje velké množství mikročástic kyslíku, které napomáhají zesvětlit zubní sklovinu. Důležité však je, aby byl prostředek aplikován v přesném množství. Dávkování prostředku White Expres System 2 (více o něm najdete také zde) je zcela jednoduché. Přípravek je možné zakoupit ve formě prášku, který je balený do jednotlivých dávek o hmotnosti 25 gramů.

Než jsem si přípravek objednala, zajímaly mě samozřejmě všechny výhody, které v sobě skrývá. A protože klady převažovaly nad zápory, přípravek mě oslovil a s objednávkou jsem neotálela.

Výhody:

  • Čistě přírodní produkt
  • Likvidace zubního plaku
  • Posilování zubní skloviny
  • Kompletní péče o zuby
  • Jednoduché používání
  • Výjimečná záruka

Nevýhody:

  • Vyšší cena

Výhody a funkce

Pokud mám investovat peníze do něčeho nového, vždy mě zajímá, zda to bude investice takzvaně výhodná a daný produkt bude mít pozitivní výsledky. V případě White Expres System 2 mohu říci, že to nebyly zbytečně utracené peníze.

Čistě přírodní bělení

Protože nejsme zastáncem potravinových doplňků a přípravků plných chemických a zdraví neprospěšných látek, zaujalo mě čistě přírodní složení tohoto bělícího přípravku. Samozřejmě vím, že chemická látka působí rychleji a první výsledky jsou viditelné prakticky ihned, přesto raději upřednostňuji delší cestu, která nezanechá chemickou stopu na mém organismu. Prakticky jediná složka, která mi napomohla vybělit zuby až o pět odstínů, je uhličitan vápenatý.

Likvidace zubního plaku

V péči o chrup jsem pedant. Zuby si čistím pravidelně dvakrát denně a používám běžný zubní kartáček. Všechno jídlo a pití zanechává na zubech plak, který kartáček zcela neodstraní. Přípravek White Expres System mi v tomto ohledu usnadnil práci a pravidelným používáním jsem měla zuby opravdu čisté.

Posilování zubní skloviny

Již několikrát jsem se setkala s tím, že při urputném bělení zubů jsem si zároveň poškozovala zubní sklovinu a moje zuby byly více náchylné k otěrům a úbytkům. Velice mile mě překvapil přípravek White Expres System 2, který nejen že bělí a odstraňuje zubní plak, ale zároveň posiluje zubní sklovinu.

Větší obrázek zde

Kompletní péče o zuby

Mám ráda jednoduchost a praktičnost, kterou mi tento přípravek nabízí. To znamená, že nemusím mít doma deset různých přípravků na péči o zuby, ale stačí mi pouze White Expres System 2. Protože jsem přípravek používala pravidelně dle doporučení, pocítila jsem změnu zhruba za měsíc. Moje zuby byly bělejší o několik odstínů, zmizel ošklivý žlutý plak, zbavila jsem se zubního kamene. Přípravek navíc účinně bojuje s bakteriemi a posiluje zubní sklovinu. Jednoduše řečeno, díky přípravku White Expres System jsem získala oslňující, zdravý úsměv.

Jednoduché používání

Ne vždy si udělám čas na návštěvu kosmetického salónu a popravdě ani nejsem vyznavačem drahých estetických zákroků. S přípravkem White Expres System 2 mohu mít malý kosmetický salón přímo v pohodlí domova. Při pravidelném používání jedenkrát denně se nemusím omezovat v jídle ani v pití. A den za dnem se mohu kochat vynikajícími výsledky.

Výjimečná záruka

Na White Expres System 2 se vztahuje velice příznivá záruka pro všechny uživatele. Prodejce garantuje vrácení celé částky v případě, že se vám nepodaří vybělit zuby o pět odstínů za jeden měsíc. Sama za sebe mohu říci, že v tomto ohledu je přípravek zcela spolehlivý.

Hodnocení uživatelů

Důkazem o spolehlivém účinku různých přípravků se nejlépe přesvědčím ze své osobní zkušenosti, nebo ze zkušenosti někoho, kdo přípravek již vyzkoušel. Než jsem si White Expres System 2 objednala, zajímaly mě recenze uživatelů. Překvapilo mě, kolik pozitivního hodnocení jsem našla.

white express system

white express

Další informace o White Express System najdete ZDE

Alternativy

Když jsem se rozhodovala, jaký přípravek pro bělení zubů zakoupím, pečlivě jsem prostudovala všechny dostupné možnosti.

White Pearl Systém

white pearl

Tato kompletní péče o ústní hygienu se na českém trhu pohybuje více než 15 let. Jedná se o přírodní produkt složený z výtažků aloe vera, heřmánku a granátového jablka. Přípravek nejen účinně bělí zuby, ale navíc pečuje o zubní sklovinu a pomáhá snižovat kazivost zubů. Velkou výhodou je také příznivá cena, která se pohybuje okolo 700 Kč. Nevýhodou je však poměrně složitá aplikace, kdy musíte dokupovat jednotlivé součástky, takže cena vám ve výsledku narůstá.

Gelové náplasti na bělení zubů

gelové náplasti na bělení zubů

Jedno balení na horní i dolní zuby obsahuje 28 kusů náplastí. Náplasti řeší pouze bělení skvrn způsobených kávou, černým čajem, vínem nebo cigaretami. V jiných ohledech o zuby nepečují, to znamená, že se nejedná o komplexní péči o ústní hygienu. Velkou nevýhodou, kterou na tomto přípravku shledávám, je přítomnost peroxidu vodíku.

Whitening pen – bělící pero

bělicí pero whitening pen

Tato poměrně revoluční novinka v oblasti bělení zubů si jistě najde své příznivce. Jedná se o sadu pera a gelu, které velice účinně bělí zuby až o čtyři odstíny. Výhodou je to, že pero se dostane i do mezizubních prostor a má antibakteriální účinky. Nevýhodou je pro mě složení gelu, který obsahuje peroxid vodíku a alkohol.

Souhrn

Pokud toužíte po bílých zubech bez nutnosti drahých estetických zákroků a bez použití chemie, právě pro vás je produkt White Expres Systém 2 dobrou volbou. S přípravkem není nutné omezovat konzumaci běžných potravin. Jednoduchá aplikace navíc pečuje o chrup kompletně, zuby posiluje a zbavuje dutinu ústní bakterií. Navíc, tohoto všeho je možné dosáhnout čistě přírodní cestou.

Přípravek White Expres System 2 je možné zakoupit na tomto webu.

1 komentář k White Express System 2 – recenze, diskuze, zkušenosti

  1. Také je pro mě důležité mít bílý chrup, i když nekonzumuji tolik kávy či vína, stále se mi nedaří dosáhnout bělostného úsměvu. Uvažuji proto nad návštěvou této kliniky. Doufám, že se mi poté konečně podaří dosáhnout bílých zubů jako z reklamy v televizi. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *