Zytax – recenze, diskuze a zkušenosti

Pokaždé je to stejné? Těšíte se na sex a najednou přijde zklamání. Žena je nažhavená, vy připravený a ejhle – máte problém s erekcí. V dnešní době, která je ale otevřená všemu, není žádnou ostudou o tom otevřeně mluvit. Naopak si myslím, že je lepší problémy řešit, než je poslat ,,do kytek“. Určitě to oceníte nakonec vy, i vaše partnerka. Jedním z řešení, jak se problému se s problémem s erekcí vypořádat, je také konzumace tabletek ZYTAX. Můžete cvičit jódu, dělat různé meditace a další věci proto, aby jste se s tím vypořádali, ale já osobně – jako každý žena, bych v takovém případě přivítala pomoc, která se dostaví rychle.

Jasná volba – ZYTAX?

Vím, že u mužů je často problém přiznat si, že nějakou takovou pilulku potřebují. Ale uvědomte si pánové, že tady nejde jen o vás, ale také o vaši partnerku a její spokojenost a vaše společné štěstí. Jak se říká – ,,sex je kořením vztahu“ a bez koření přeci žádné jídlo nechutná dobře. Pokud si tedy přiznáte včas, že je potřeba problém řešit, ušetříte si společné trápení ve vztahu.

Věřte, že i vaše partnerka chápe, že nejste superhrdina a že po náročné práci, skloubení toho všeho s rodinným životem, nebo pod vlivem stressu, to prostě nedáváte na 100%. To není urážka, to je jasný fakt. Lidské tělo je dokonalé, ale někdy potřebuje pomoc. A to, že to vaše partnerka ocení vím, protože to říkám sama za sebe, jako žena!  My ženy to máme v tomto ohledu jednodušší.

Ještě předtím, než se rozhodnete pro ZYTAX, ráda bych vám k němu něco pověděla, aby jste nekupovali zajíce v pytli. Od toho taky recenze jsou. Nejspíš vás bude zajímat, pro koho je ZYTAX vhodný. To ale s přesností říci nemůžu. Je vhodný pro všechny muže, kteří mají zkrátka a prostě problémy s erekcí. Věkově tato medicína nijak omezená není. Možná snad, pokud jste alergičtí na některou z obsahovaných složek, najděte raději alternativní řešení. Přece jenom zboží je na trhu dostatek. To také platí pro ty, kteří mají vysoký krevní tlak, nebo trpí kardiovaskulárními nemocemi. V takovém případě je lepší jejich užívání probrat s lékařem. Ten už si bude vědět rady.

Magická pilulka ZYTAX

Pokud vás zajímá, jak tabletky ZYTAX fungují, ráda vám to prozradím. Fungují totiž na přírodní bázi – to bylo hlavním záměrem vědců, při jejich tvorbě. Proto jsem také uváděla, že je možnost, že budete na nějakou ze složek alergičtí. Určitě vás ale přírodní složení potěší více, jak tabletky plné chemie – nebo alespoň já osobně takové věci oceňuji. Takže, abych to shrnula, vytvořená směs tabletek umožňuje užívat si sexuálního života naplno, bez toho, aniž by jste se museli bát, že by to pro vás nebylo bezpečné.

ZYTAX můžete konzumovat, ať už je vám 20 let, nebo 60 let. Výrobce nijak neomezuje jeho dostupnost, pro věkové kategorie. Kromě toho, že vám má tato magická pilulka přinést snadné dosáhnutí erekce, určitě oceníte, že zvyšuje libido. Ono člověku se někdy po desetihodinové práci nechce a prostě chuť na sex nepřichází. Podobný problém často nastává také už v rodinném životě, kdy jsou na scéně děti a péče o ně – známe to asi všichni. Všeobecně pak ZYTAX prostě a jednoduše zvyšuje sexuální výkonnost.

VÝHODY:

  • RYCHLÉ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S EREKCÍ
  • PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
  • BEZPEČNÉ UŽÍVÁNÍ

NEVÝHODY:

  • NEVHODNÉ PRO ONEMOCNĚNÍ S VYSOKÝM KREVÍM TLAKEM
  • NEVHODNÉ PRO ONEMOCNĚNÍ S KARDIOVAKULÁRNÍMI PROBLÉMY
  • NEVHODNÉ PRO ALERGIKY NA ŽENŠEN, TRIBULUS TERRESTRIS

Úloha ZYTAXU

O funkci ZYTAXU jsme si již řekli. Je to podpora pro dosažení erekce. Zvýší vaše libido a bude držet vaši sexualitu doslova v pozoru! Je tomu tak díky složkám, které tabletky obsahují. Protože jsem se zmiňovala o možnosti alergie na nějakou z přírodních látek, nebo o konzultacích s lékařem, při různých onemocnění, tak vám složení ZYTAXU také samozřejmě povím. Na druhou stranu výrobce otestovali tyto pilulky a nemáte se čeho bát. Díky přírodnímu složení nemají žádné vedlejší účinky.

Tajemství ZYTAXU se ukrývá v unikátní kombinaci jeho složek. Doposud totiž tyto složky nebyly použity dohromady, ačkoli jsou veřejnosti dobře známé již po mnoho staletí. Jde o spojení známého Ženšenu a méně známého Tribulus Terrestris. Díky tomu vznikla šložka třetí – L-arginín HCI, kterou tak vlastně obsahují jen tabletky ZYTAX. Možná znáte tyto šložky, možná také ne – určitě vám o nich ale prozradím víc.

ŽENŠEN

Obsahem ženšenu jsou látky – ženšenoidy, které napomáhají k rychlejšímu uvolňování oxidu dusnatého z vašeho těla. To způsobuje, že se lépe uvolňují cévy v těle a tedy i váš krevní oběh (samozřejmě také do penisu). Dobrý krevní oběh pak zaručuje silnou a kvalitní erekci. Určitě ženšen můžete konzumovat i bez tabletek, myslím že zdravých věcí není nikdy dost. Ale ženšen samotný, jako takový, nebude asi řešit komplexní problém s erekcí.

ženšen

 

Zdroj obrázku: http://zytax.cz/bezpecnost.html

TRIBULUS TERRESTRIS

Pamatujete, jak jsem vzpomínala různá cvičení – například ajurvédu? Tato rostlinka je s ajurvédou úzce spojena a používá se v ajurvédské, i čínské medicíně do dnes. Účinky této rostliny by mohly potěšit ty, kteří mají třeba fyzicky náročnou práci. Zvyšuje totiž hladinu testosteronu. Pokud ho tedy ,,vyplýtváte“ na své zaměstnání, tato složka v ZYTAXU vám ho vrátí. Tribulus také působí na objem, aktivitu (pohyblivost) a kvalitu spermií. Doplní tedy vaše síly testosteronem, podpoří životaschopnost vašich spermií a tím pádem budete mít také větší sexuální touhy.

tribulus terrestris

 

Zdroj obrázku: http://zytax.cz/bezpecnost.html

L-ARGININ HCI

Jak jsem již říkala, kombinace ženšenu a tubulus v tabletkách ZYTAX dala vznik nové látce. Tato nová látka se nazývá ErectX blend TM. Název vám asi nic neřekne, stejně jako mě. Ale jde o aminokyselinu, která působí na sexualitu a výkonnost u mužů. Stejně jako ženšen – tato látka podporuje proudění vaší krve v krevním oběhu a to vede ke kvalitní erekci.

l arginin hci

 

Zkušenosti se ZYTAXEM

Určitě vás také zajímají zkušenosti lidí, kteří Zytax používali, či používají. Já jako žena nemohu přesně říci jeho účinky. Ale na internetu je spoustu recenzí a příběhů od lidí, kteří tyto tabletky pojídají a mají s nimi zkušenost. Pro rychlejší přehled, bez dlouhého vyhledávání, jsem vám sem vložila screenshot z internetu, který jsem našla.

zytax recenze

 

Jak jinak řešit problém s erekcí?

Existují také různé alternativy, jak tyto problémy řešit. Pokud z nějakého důvodu nechcete spoléhat jen na ZYTAX, nebo by vám nesedl, můžete se podívat také na jiné řešení. Aby jste si nemuseli dávat mnoho práce, nějaké to řešení jsem pro vás našla.

  1. ARGINMAX

Určitě znáte tento název z reklamy, nebo jste ho už někde zaslechli. Tobolky ArginMax jsou určeny na problémy s erekcí pro muže. Vyrábějí se také ale pro ženy a jejich potíže. Tobolky se prodávají v balení po 45 kusech, nebo po 90 kusech. Jak už napovídá samotný název (ArginMax), tobolky také obsahují složku s arginem, stejně jako ZYTAX. Slibují tak dlouhodobé zlepšení erekce a sexuální výkonnost.

  1. VIMAX

Jedná se o tabletky, opět na přírodní bázi. Pokud vás tedy zajímá jejich složení, s porovnáním se ZYTAXEM, je to nám už dobře známý Tribulus Terrestris, Ginkgo Biloba, Panax Ginseng – nebo-li ŽENŠEN (ten už také známe) a Saw Palmetto. Neznáme tedy jen Ginkgo Bilobu – ta je dobrá na cirkulaci krevního systému a Saw Palmetto – blahodárně působí na funkci prostaty.

  1. CLAVIN

No a pak je tady dobře známý Clavin, jehož reklama hlásá ,,Můžu hned.“, nebo ,,ďábelsky rychlá erekce“. Tyto tabletky jsou opět podobného složení – tribulus, crocus, L-arginin, L-citrulin, avšak nedočetla jsem se na stránkách Clavinu, k čemu která slouží. Jsou zde jen všeobecné informace o tom, že spojení těchto složek napomáhá kvalitní erekci, intenzivnímu sexuálnímu prožitku, ke zvýšení libida, prokrvují a také mají prý rychlý účinek.

Zpět k ZYTAXU

Pokud se tedy naposledy ohlédneme nad tabletkami, které probíráme dnes – ZYTAX, můžeme si s klidem říci, že obsahují tři hlavní složky, které najdete i v jiných produktech. Akorát s tím rozdílem, že v jiných produktech je jedna, či dvě z těchto složek. Tady jsou všechny tři pohromadě. Selský rozum mi tedy napovídá, že pokud se tyto složky různě objevují i u jiných přípravků na řešení problémů s erekcí, musí zákonitě ZYTAX fungovat tak, jak má, když má všechny tyto tři látky v jednom. Měl by tedy zvýšit kvalitu erekce, sexuální libido a vaše touhy, také blahodárně působit na kvalitu spermií a hladinu vašeho testosteronu v krvi a to vše na přírodní bázi a bez vedlejších účinků.

Tablety ZYTAX jsou k dostání ZDE

Takže pánové? Hurá na to!

1 komentář k Zytax – recenze, diskuze a zkušenosti

  1. Tak o téhle látce čtu poprvé a docela mě to zaujalo. Ale jestli dobře chápu, je to jen pro muže, že? My jsme zkoušeli s přítelem poppers a musím říct, že jsme se oba shodli, že takovou eufórii jsme ještě nikdy předtím a s nikým jiným nezažili. Tak proto mě zajímá, jestli je toto možné pro oba nebo jen pro muže. Kdyby někoho zajímalo co je ten poppers, tak klidně můžu napsat víc. Kupovali jsme tady https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *