Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. Dobrý den,už několikrát na mobil mé přítelkyně někdo zavolal z uvedeného čísla (asi pražského?) 246 052 955.
  Nejprve nestihla k telefonu doběhnout a přestal vyzvánět.Dnes přijala hovor hned po prvním zazvoněním,ale okamžitě se ozval tón jakoby to ten někdo na druhé straně položil (zavěsil).Takže bychom rádi věděli co se na druhé straně za tímto tel.číslem skrývá.

 2. neustále mi vyzvání číslo 246052955.Nestihla jsem to zvednout.Podruhé někdo zavěsil,tak nevím co a kdo to je???

 3. Mně volali před chvílí…starší paní mi nabízela “úžasný” holicí strojek a když jsem ho nechtěla já, tak pro mého bratra. Zdarma, jen za poštovné 149,- Kč, pokud bychom se rozhodli ho využívat, tak každé, tuším, dva měsíce nové břity za “bezkonkurenční” cenu 249,- Kč. Hrůza, doporučuji nebrat!

 4. Taky mě už několikrát toto číslo vyzvánělo, naposledy dnes dopoledne. Po předchozích ŠPATNÝCH zkušenostech s neznámými čísly, hovory nezvedám.

 5. Dobrý den,i mě se dnes stalo,že mi tel. č.246052955 volalo a také po zvednutí v telefonu jen zapraskalo a jinak nic.Ráda bych věděla komu to číslo patří.
  děkuji

 6. Dobrý den,také mi “kdosi”volal z tohoto tel.čísla;měl jsem ho uložené v nepřijatých voláních,když jsem zkoušel volat zpět,abych zjistil kdo volal a co si přeje-celkem 4 x a po každé bylo obsazeno.?!
  Takže nevím,ale nějak jsem ztratil důvěru a už volat nebudu a nejlepší asi bude,když pokud budou volat ani volání nepřijímat…
  V.

 7. dobrý den, i mě se stalo, že mi někdo volal z tohoto čísla, nezvedám, je mi to podezřelé, zkusila jsem vytočit toto číslo z pevné linky a je to neustále obsazené, takže raději hovor nepřijímat.
  R.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *