Aplikace:nejdou

Ahoj,mám počítač s Windows Vista kámoš mi poslal jeden soubor který byl v příponě myslím .ink já ho spustil a mně to napsalo at vyberu soubor kterým to chci spustit já vybral Textoví Dokument a zapomněl jsem odškrtnout používat na všech programech nebo jak to je 🙁 a od té deoby mi nejdou spustit programy na ploše :/

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. No ano to byl soubor typu ikona odkaz a ty jsi tim nastavil, aby vsechny odkazy na aplikacena plose se oteviraly v Poznamkovem bloku

 2. No a teď nevím jak to nastavit zpátky

 3. Obnovení klíče registru z jiného počítače, proveďte následující kroky:
  Spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a vyberte následující podklíč: HKEY_CLASSES_ROOT\.lnk

  V nabídce Úpravy klepněte na příkaz odstranit.
  V jiném počítači systému Windows NT 4.0 spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a vyberte klíč registru HKEY_CLASSES_ROOT\.lnk.
  Z nabídce Registr klepněte na tlačítko Uložit klíč.
  Zkopírujte tento soubor do počítače, který vykazuje potíže nebo na disketu.
  V počítači potížím znovu vytvořit klíč registru HKEY_CLASSES_ROOT výběrem a v nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat klíč. Zadejte název klíče lnk.
  Vyberte nový klíč z nabídce Registr klepněte na tlačítko Obnovit a vyberte soubor z jiného počítače nebo diskety.
  Ukončete Editor registru a restartujte počítač. Otestujte Program položku nabídky nebo místní.
  Ruční zadání informací, proveďte následující kroky:
  Spusťte Editor registru (Regedt32.exe), vyberte podklíč HKEY_CLASSES_ROOT a v nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat klíč.
  Do pole název klíče zadejte “lnk” (bez uvozovek) a klepněte na tlačítko OK. Všimněte si, že by třídy pole ponecháte prázdné.
  V dialogovém okně Přidat hodnotu klepnutím na tlačítko OK název hodnoty, ponechejte prázdné a klepněte v seznamu typ dat REG_SZ.
  V dialogovém okně Editor řetězce zadejte “lnkfile” (bez uvozovek) a klepněte na tlačítko OK.
  Vyberte klíč lnk, který právě znovu v podklíči HKEY_CLASSES_ROOT. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat klíč a poté zadejte “ShellNew” (bez uvozovek). Všimněte si, že by třídy pole ponecháte prázdné.
  V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu zadejte “příkaz” (bez uvozovek) v poli Název dat, klepněte na tlačítko v poli Název dat REG_SZ a pak “RunDLL32 AppWiz.Cpl,NewLinkHere % 1” (bez uvozovek) zadejte jako hodnotu řetězce.
  Ukončete Editor registru a restartujte počítač.

 4. :O Nemám druhý počítač…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *