Botníky do předsíně aneb, když má žena tucet párů bot

Milé představitelky ženského pokolení, dejte si ruku na srdce, kolik vlastníte párů bot?. Nemluvím o těch, které po příchodu z obchodního centra ztratily svůj přirozený šmrnc, a zůstali v krabici od bot s visačkou, mluvím o těch, které každý den používáte. Nedá se to spočítat? A kde máte všechny své boty do divadla, do práce, do společnosti či na volný čas uloženy? Máte pro ně vyhrazenou speciální místnost či každý den zakopáváte o jejich přítomnost, kde se dá? Pokud patříte mezi ženy, které momentálně neví, kam uložit své drahocenné botky, mám pro vás řešení, které se nazývá sedací botník.

Různé typy botníků pro různé typy bot

Stejně tak jako trička skládáte do komínků, ponožky rolujete do klubíček a kabáty věšíte na ramínko, musíte pečovat i o své boty. Každý typ bot si totiž zaslouží jiný botník. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že své lodičky, jejichž cenu pro jistotu nezná ani váš manžel, jistě nebudete vhazovat regálů na boty, ale raději sáhnete po výklopném botníku, který vašim lodičkám zajistí nevídanou péči. Stejně tak, jako třídíte své svršky, musíte třídit i své boty. Proto se doporučuje pro kotníkové boty pořídit policový botník, pro papuče a domácí pantofle zase postačí regál na boty, který budete otevírat pouze v případě nečekané návštěvy. Každá bota si totiž zaslouží vaší speciální pozornost, nemám pravdu?

Vaše boty nebudou ležet v koutě

Milé ženy, vzpomínáte si na ten blažený pocit, který vás doprovázel při nákupu vašich vysněných bot, které jste ve výloze supermarketu obdivovala celé měsíce? A nyní si představte situaci, že se vaše vysněné botky doslova válí v koutě v předsíni vašeho bytu. Vaše boty si zaslouží pozornost, nemyslíte?. Myslete proto na důsledky, které mohou vašim botám uškodit. Máte doma psího přítele či kočku? Tak v tom případě by vaše obezřetnost vůči botám měla být na tom nejvyšším stupni. Boty totiž především pejsky přitahují jako magnet. To samé platí i o vnějších vlivech, které na vaše boty působí. Prach, nečistoty anebo malé nehody návštěv, které vám na boty nechtěně šlápnou. To vše může mít na vaší obuv velmi nemilý dopad. Ukliďte si své boty raději do botníku, který se stane skvostem vaší předsíně, a vězte, že svému choti při vaší další nákupní horečce, nebudete muset vysvětlovat důvody, proč dané boty tak nutně potřebujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *