Co je Twoo?

Ahoj, pořád mi chodí nějaké pozvánky do nové sociální sítě Twoo – například posledně mi přišlo:

Karel, Josef, Ondrej a Soňa si tě přidali do kontaktů na Twoo a chtějí se s tebou spojit.

Navázat spojení na Twoo
Twoo nabízí nejzábavnější způsob, jak se seznámit s novými lidmi z okolí

Přidej se k více než 10 miliónům lidí

Twoo je nejrychleji rostoucí sítí pro seznamování se s novými lidmi. Zjisti, proč se už více než 10 miliónů lidí přidalo k Twoo.

Chatovat okamžitě
První věc, kterou chceš udělat, když vidíš pěknou profilovou fotku, je začít konverzovat, že? Na Twoo ti slibujeme spoustu lidí, kteří se nemůžou chatování dočkat. A to nejlepší: je to zdarma!

Prostřednictvím aplikací pro iPhone a Android zjisti, co se děje ve tvém okolí. Vezmi si Twoo s sebou úplně kamkoli.

Co to je?

Znám a používám

A ty vím, že jsou v pohodě a fungují, ale co je zač to Twoo? Děkuji za rady všem

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. Jedná se o seznamu s fiktivními kontakty, přístup k nim je pak tuším podmíněn zaplacením nějaké částky. V zásadě tedy nejde o nic jiného než o sofistikovanější typ spamu, zneužívající aktuální popularity sociálních sítí a spamu k šíření svého obchodního modelu.

 2. Mrzí mně že jsem naletěl na tu vaši seznamku TWO.Je to sprostárna když berete lidi kteří se udajně pokouší navázat se mnou spojení a přitom to není pravda.Zneužíváte lidské důvěřivosti a čekáte že na to každý naletí.Opičíte se po BADU ale máte to dost nedokonalé.Věřím že vás co nevidět někdo klepne po prstech a tento server vám zakáže.

 3. mrzi mě to že jsem se přihlasila nejsem stavena na nějake hradky o kterych nevim jsem slusná žena

 4. ja si myslela že to je sit přátelu ale ona je to seznamka tu ja nepotřebuji

 5. Honza: to piš provozovatelům Twoo, nevím jestli chodí se sem koukat do téhle poradny 🙂

 6. V naději že potkám přátele jsem se přihlásila na twoo, nepotřebuji se seznamovat a nevím, jak se z ní dostat. Žádné zpoplatněné služby nemám, jak z toho ven?!!!

 7. Dostala jsem se na woot v domnění, že se jedná o přátelea ne že mě budou chodit zvoucí chaty a že je to seznamka. Jak z toho ven, zrušit můj profil?!!! Nemám žádné zpoplatněné služby

 8. Napíšu co je TWOO. To je portál vychcaných lidských hyen co chtějí bohatnout bez práce. Není tam žádných 10milionů lidí to jsou lži. nejde jim o nic jiného než okrádat lidi o peníze a k tomu slouží celé TWOO. Zamyslete se a pochopíte to hned. Neustále vás nutí aby jste zaplatili a tak je jasné že o nic jiného nejde. Posílají Vám falešné emaily jen aby jste na TWOO vlezli a platili. a neustále vymýšlejí další a další omezování jen aby z vás dostali peníze. Tak nebuďte hloupí a vůbec se tam nehlašte.

 9. Jsou to ty největší lidské krysy co vydírají lidi. Krysy co se chtějí bezpracně napakovat vašimi poctivě vydělanými penězi.. To je TWOO

 10. Ti lidé tam mají hrubky. Kdo už, sakra, může napsat “kibernetika”?

 11. PROSIM NAPIŠTE JAK SE MUŽU DOSTAT NA TWOO SEZNAMKU STRATIL SEM ADRESU MOC DÍKY SEMERAD

 12. dobrý den nepřeji si abyste mi posísali zprávy přes Facebook stejně se mi notevírají a chci Vás poprosit abyste mě vrátili zprávy z koše na Spam mám tam mnoho zpráv na které potřebuji odpovědět děkuji.Toman

 13. Nechápu Vaše doporučení člověka, který nemá vyplněný svůj profil a ještě k tomu je mimo můj věkový požadavek, též nabídka ženáčů je mimo zájem.

 14. Mam rad sport prirodu a vse hezke hledam zenu pro spolecne chvile

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *