E-shop s digitálním zbožím

Dobrý den, rád bych si založil vlastní e-shop, kde bych prodával své elektronické knihy, ale nevím, jak postupovat. Můj obrat bude hodně nízký na to, abych platil nějaké premium služby – prostě se mi to nevyplatí.

Další věc je, že bych chtěl alespoň u některých e-knih nastavit dobrovolnou cenu. Představuji si to tak, že dotyčný si koupí zboží a místo potvrzení objednávky mu systém odešle buď soubory s e-knihou, nebo odkaz, na kterém si e-knihu stáhne. Díval jsem se na některé e-shopy, ale zdá se, že znění emailu je pro každé zboží stejné, což je problém. Pokud si koupím e-knihu “A,” měl by mi přijít email s odkazem na e-knihu “A.” Nevím, ja to vyřešit.

Dále si nevím rady s platebními bránami. Jako nejlevnější mi vychází asi PayPal, jinak netuším. Zákazník by přece měl mít možnost platit i kartou, když sit o bude přát. Samozřejmě v emailu s objednávkou obdrží i číslo bankovního konta, kde může za e-knihu zaplatit – jak jsem řekl, ceny plánuji dobrovolné, takže když nezaplatí nic, nezbořím se z toho 🙂

Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *