Hudba a fotografie v mobilu s OS Windows 10

Zdravím..

Nainstaloval jsem si do mobilu Lumia 535 dual sim místo Windows 8.1 Windows 10.Mám v mobilu hudbu a fotografie.Nedaří se mi hudbu v nainstalovaném Groove přehrávat,ani po té,co jsem dle návodu udělal potřebné kroky,kromě posledního….cituji poradnu z vebu-

Přijaté a stažené soubory se ve Windows 10 Mobile ukládají do složky Stažené soubory.

Přijaté a uložené soubory ve Windows 10 telefonech naleznete ve složce Stažené soubory (Downloads). V mobilu zatím není možné složku změnit.

Průzkumník souborů

Stejně jako v počítači, vyhledete v aplikacích Průzkumník souborů. Po spuštění se zobrazí levý panel s nabídkou dostupných úložišť a položkou Poslední, která zobrazí poslední soubory, se kterými jste pracovali.

Složku Stažené soubory najdete v Tomto zařízení i na SD kartě. Hledaný soubor naleznete v úložišti, které jste nastavili jako defaultní v nastavení Úložiště. Stažená písnička se tedy nezobrazí v knihovně Hudba Groove, dokud ji nepřesunete do složky Hudba, přijatý obrázek musíte přesunout do složky Obrázky….

Složku hudba se mi uvedeným způsobem otevřít na kartě podařilo,ale poslední krok…přesunutí do složky hudba se v tomto zobrazení nenabízí..lze přesouvat jen v rámci zobrazených složek…To samé fotografie.

Momentálně nevím,co s tím.. Za odpověď předem děkuji.     Jirka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *