Národní pokladnice recenze

Dobrý den, doufám, že tu narazím na někoho, kdo mi bude schopný poradit a nebo mě aspoň nasměrovat. Kamarád končí studium a ráda bych mu k získání titulu pořídila nějakou pěknou minci, kterou bude schopný ocenit a udělá mu radost. Co jsem se zatím tak zběžně dívala, tak mě celkem zaujala nabídka obchodu Národní pokladnice, ale samozřejmě si ráda nechám poradit i podle vašich zkušeností, kde něco pěkného pořídit.

Díky Lucie

5/5 - (1 vote)

11 komentářů k Národní pokladnice recenze

 1. to je určitě dobrá myšlenka něco takovýho za studium, to se mi líbí a věřím že s tím uspějete

 2. To je spíš asi na vás co konkrétně sháníte, já objednávám i z Národní pokladnice, mají pěkný výběr a různý ceny, takže mě tam většinou dokáže něco zaujmout, co třeba ještě ve sbírce nemám.

 3. Asi něco co by třeba souviselo se studiem a nebo prostě něco co on má rád, ale to tu vypisovat nebudu, bylo by to zbytečně dlouhý i zbytečný. Každopádně s velikostí výběru souhlasím, ta je super. Jinak se nechám ráda inspirovat pokud bude čím. díky L.

 4. Tak pokud víte, co by se mu líbilo, tak je asi nejjednodušší se podívat na stránky a sama si vybrat podle obrázku. Jestli chcete něco spjatého se studiem, tak mě napadá jejich medaile s Marií Terezií a ta pokud je mi známo, tak založila školní docházku, takže nic tematičtějšího asi nenajdete 😀 A cenově vás to ani nebude bolet 🙂

 5. Díky za tip, to je perfektní i ta cena je skvělá. To si budu moct dovolit koupit ještě něco dalšího a ne pouze minci. Tak to mám fakt radost 🙂

 6. Tak oni celkově nabízí, a to se mi líbí, poměrně velké cenové rozpětí mincí, takže si tu každý může najít podle svých možností, kolik chce utratit.

 7. Já už mám od Národní Pokladnice několik parádních mincí a to jsem klidně za jednu byl ochotný u nich dát i bůra a některá mě třeba zas nestála ani korunu, ale to byla nějaká jejich spešl akce.

 8. Mám to dost podobně, v podstatě co peněženka dovolí 😀

 9. Tak já hlásím, že medaile s Marií Terezií je doma a jsem z ní nadšená, tak doufám, že bude mí i kamarád radost 🙂 tak ještě jednou moc děkuji za tip. 🙂

 10. Z toho eshopu už jsem brala taky několik kousků pro tátu, vždycky to bylo s nějakou slavnou osobností, protože takový mince on má nejraději a vždy absolutní spokojenost. Teď čekám zas co nového se u nich objeví. 🙂

 11. Tak tomu rozumím, já koupila teďka prvně minci a rozumím tomu, že někdo se v tom může najít a dělat si sbírku. Mají vydařené ražby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.