nebeslev

již měsíc čekám na objednané zboží. Nemám peníze ani zboží a jsem naštvaná že jsem si nepřečetla recenze dřív,než jsem odeslala peníze. Mé snahy o navázání kontaktu marné. Co dělat?

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. kontaktovat ČOI, tenhle portál je bohužel podobnými taktikami vyhlášen

  2. Ja cekam už rok na zaplaceni faktury a nic se neděje. Vubec nic si z toho nedělají. Nabídky od nich chodi na mail denne, takže vesele oblbuji lidi dále. Budu na Spol. nebeslev sto podavat trestní oznámení z opakovaného podvodu. Pokud má někdo podobný problém, poradim jak na to.

  3. Dobrý den,prosím o radu!!!! u NEBESLEV,jsem objednala,zaplatila a nic se neděje.PLATANCLINIGUE v Lidické č.16 sice má ceduli ,ale nedozvoníte se,asistentka KATKA,-tel 608041 707 nezvedá mob,nereaguje na zprávy.E mail.adresa neplatná.PROSIM PORADTE JAK NA SMEJDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Natalie: zdravím, ráda si nechám poradit. Mám dva vouchery skoro za 2.000,- Kč a nevím jak na ně.
    Díky Pavla Mlejnková

  5. Nebeslev-jsou zlodeji, už podala jsem na nich trestní oznámení,volala a snažila jsem s nimi domluvit,a je to marně,Doporučují všem jit na Policii.

  6. Dobrý den,
    Ja cekam už půl roku na zaplaceni faktury a stále se nic neděje. Poslali asi dva emaily s výmluvami a to je vše.Prosím poraďte.Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *