nevypne se mi počítač

Dobrý den, když dám vypnout počítač, tak se mi na monitoru kroutí kolečko vypínaní, ale pc nevypne, ani po hodině. Musím vypnout vypínačem na přední straně pc. Jde to nějak vyřešit, abych nemusela dávat pc do opravy? pc je tak rok starý.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. jaký je na tom počítači systém? mohlo by to být např. kvůli stahování aktualizací a jejich instalaci, ta se občas může docela výrazně protáhnout

  2. tak mi naskočila modrá obrazovka s anglickým textem, tak nevim jak bych to sem šoupla.

    Pak číšla technické informace. Dala jsem si to do překladače, ale moc moudrá z toho nejsem. Díky za rady.

  3. A problem has been detected and windows has been shut down to prevent dam. DRIVER-POVWER-STATE-FAILURE
    If this is the first time you´ve seen this Stop error screeen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:
    Check to make sure any new hardwre or software is properly installed. If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable Bios memory optionas such as caching or shadowing If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup options, and then select Safe Mode.

  4. ještě mi to hlásí chybu 0x0000009F díky já se podívám, já si odinstalovala dph kalkulačku, ale jak nemohu restartovat tak mi tam pořád naskakuje i když ikona a programu je to pryč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *