Různé

Dobrý den,
Dokážete mi poradit, jak vyřešit, případně najít někoho kdo by pomohl s řešením nepředvídatelného chování aplikací v Macbooku PRO 13“ IOS El CAPITAN – 10.11.3 + Paralles Desktop 11 ( 11.1.2.) a Win 10.
Mám neustále problémy s aplikacemi ve WIN, síťové programy se od pracovní sítě neustále odpojují jak se jim chce a hlásí chyby, se kterými se běžně dodavatel programu nepotýká, některé aplikace ve Win běží jeden den super a druhý den jak šnek ( to samé ta síť ). Některé se kousnou tak že bez restartu Win je prostě nespustím. Při odpojení externího monitoru se na Macbooku objeví kostičky a ten se sekne tak že bez tvrdého restaru ho nenahodím. A různé jiné nepříjemnosti, které nejdou nasimulovat, protože se stávají náhodně.
Jsem pouze uživatel s možná vyšší znalostí některých nastavení, ale nejsem specialista, a i když jsem nastavil vše možné podle jiného stejného Macbooku s rozdílem že tam je starší verze paralles a Win7. Neustále mě ten jablečný stroj brzdí v práci (i moji kolegyni, které má stejné HW a SW + nastavení, jako já – děje se nám +/- to na 2 strojích).
Pokud by jste někdo dokázal poradit, jak maximum věcí vyřešit pokud možno najednou, bez zdlouhavého studování poraden a znalostních bází, budu rád.
Děkuji
Aleš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *