samovolné mazání fotek

Dobrý den,
můj problém je, že si do notebooku vložím fotky a pak se mi náhodně některá ze složky smaže. Jediné, co vím, že jsem udělala, že jsem podržela myš na té fotce delší dobu, ale to by nemělo vadit. Každopádně se mi někam vytratila, protože v koši a nikde jsem ji nenašla. Prosím poraďte. Děkuji.

5 komentářů k samovolné mazání fotek

  1. vytratila? je možné že se třeba přehodilo pořadí zobrazení.. o jaký jde windows?

  2. Mám Vista7…jak přehodilo pořadí zobrazení? Myslíte to tak, že místo na začátku, je na konci? To není..není nikde. Zadávala jsem hledání v průzkumníku, zkusila dvěma programy obnovit ztracená data a nikde nic. Ani v jiné složce není. Už nevím, co bych dál vyzkoušela. Takto se mi to stalo už po druhé. Jakmile nechám delší dobu ukazatel myši na něčem, tak se mi to třeba otevře. No a tohle se asi smazalo, jakmile jsem tam ukazatel nechala delší dobu.

  3. Oprava…mám Windows7.. nějak se mi to smíchalo..:o)

  4. to určitě není normální, není tam nainstalovaný nějaký program pro automatické klikání myší? určitě bych doporučil důkladnou kontrolu antivirem.. taky by to mohlo být tím, že pro ty fotky a dokumenty jsou jakoby dvoje složky ve Windows 7: jedna pro přihlášeného uživatele a jedna jakoby veřejná (pro všechny uživatele co se na pc přihlásí) a možná se to nějak míchá (v Knihovně se vždycky ale zobrazí všechny)

  5. Program pro automatické klikání myší žádný neznám, muselo by to být jedině od výrobce. PC mám krátce. Kontrolu antivirem jsem dělala nedávno, vše v pořádku. Ale projedu to raději ještě jednou dnes večer, až přijdu z práce. A dvoje složky nemám – jsem jediný uživatel pc. Zkusím se podívat do té Knihovny, ale v té se mi nic nezobrazuje – pouze předdefinované obrázky a hudba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *