2 komentářů k Výrobní stav

  1. výrobní stav počítače je bez WIndows.. ale určitě to půjde, stačí prostě vzít instalační cd windows nainstalovat tam čistý systém

  2. Dotaz má velkou vadu, že je málo konkrétní. Je obtížné na něj obecně odpovědět. Neznáme způsobené problémy ani nevíme co je způsobilo. Výrobním stav budu brát jako stav po nainstalování biosu a po nainstalování windows. Do biosu so uživatel dostane stiskuním kláves Del nebo CTRL+ALT+ESC Phoenix nebo F2.
    Záleží, jaký typ biosu pc má. Pokud člověk má k pc a desce manuál, najde v něm, jak správně spustit bios. V biosu pak uživatel musí najít a zvolit položku Reset to Default Values nebo Default setting. Při odchodu z biosu se toto nastavení musí potvrdit pokynem Save change and exit, uložit změny a odejít z biosu. Takto by se tedy měl nastavit bios do firemního či výrobního nastavení. Firemní či výrobní nastavení windows je prakticky možné jen po čisté instalaci systému. Správně by uživatel měl po instalaci windows nainstalovat nejaktuálnější ovladače všech součástí PC a aktualizace systému, tak i třeba aktualizace jiného softwaru, třeba office. Ale to už pak nejsou windows ve výrobním či firemním nastavení od výrobce, ale jsou změněná, stejně jako když do nich doinstaluje nějaký Service Pack, tedy ucelený balík oprav.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *