Win7 nevidí HDD-Pata

Dobrý den, mám systémový HDD sata +HDD Pata-IDE. Po reinstalaci z XP sp3 na Win 7 nemohu najít HDD Pata_IDE. Všelijak přenastavuji Bios, ale bezúspěšně. Při Bootování počítač ukazuje, že na jednom IDE slotu HDD je. Ve Win není. Nenajdou ho ani programy jako např.Ease US Partition Master nebo Everest a pod. Díky za každou radu, Tom.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. zdarec nemel si nahodou na tom ide system?? ja mel podobny problem a taky sem se setkal s polofunkčnim řadičem na desce pokud maš dva tak ho skus pichnou na druhy řadič a pro jistotu skus dat jinou vetev napajeni zdroje a skus ješte v biosu kouknout zda nemaš vypnuty ide řadiče nevim co maš za desku bylo by lepši info

  2. Čus, dříve jsem tam systém měl, opravdu na větvi IDE2,3 mi nic nejde a na druhé větvi IDE 0(děláno ještě na flop),1 to funguje. Nikdy jsem pořádně tomu RAID řadiči nerozuměl, ale to je fuk, hlavně, že to jede. Jenom jsem musel dát ten Pata disk s DVD na jednu kšandu na IDE 1. Divný je, že na XP to chodilo, ale kdo ví co jsem s tím udělal. Díky za dobrý nápad, Tom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *