Originální trička vás zvou na výlet do minulosti

Originální trička vás zvou na výlet do minulosti

Každý si tu a tam s nostalgií zavzpomíná na své dětství. Generace současných čtyřicátníků vyrůstala mimo jiné se známými postavičkami Boba a Bobka a Maxipsa Fíka. Je pravda, že pouhá vzpomínka na ně nejednomu z nás dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Mozek má úžasnou schopnost vytěsňovat špatné vzpomínky a uchovávat jen ty dobré. Těm, kteří vyrůstali za socialismu, v mysli utkvělo několik vzpomínek. Mohu být konkrétní, protože patřím mezi ně. Pamatuji si třeba na povinné prvomájové průvody, povinné šátkování (o tom současná mladá generace nemá ani tušení) a výlety do východního Německa.

Vzpomínáte rádi?

Přední místo v těchto vzpomínkách ale zaujímají ty vyloženě nostalgické, a to třeba na tehdejší televizní tvorbu. Slavné komedie typu Pane, vy jste vdova, bych mohla sledovat pořád dokola, aniž bych se jí omrzela. A speciální kapitolou jsou tehdejší večerníčky. Bob a Bobek, Maxipes Fík, Krteček, Pat a Mat, Krkonošské pohádky mají v mých vzpomínkách opravdu speciální místo.

Vraťte se dětství

Je pravda, že když někde zahlédnu jakýkoliv motiv z těchto pohádek, podvědomě mě to zahřeje na duši. Okamžitě se na chviličku vrátím do svého dětství. A věřím, že tyto pocity zažívá celá má generace. A podobné reakce ve mně vyvolala i nabídka e-shopu geekshirts.cz, jež se specializuje na prodej triček s různými motivy včetně právě zmíněných postaviček. V nabídce e-shopu najdete trička s různými vtipnými nápisy a motivy včetně těch, které osloví současnou generaci, u mě ale zřejmě z výše zmíněných důvodů bodují právě již zmíněné retropostavičky, jež jsou samozřejmě vždy zachycené v nějaké vtipné situaci.

Vtipný dárek

Jako vtipný dárek přímo ideální. Bob a Bobek v roli lyžařů nebo bruslařů, Pat a Mat, jak jinak než s nezbytným nářadím, a můj oblíbenec Maxipes Fík třeba v miniaturním červeném autíčku s čapím hnízdem na hlavě. Věřte, že takové tričko nevyvolá úsměv na tváři jenom vám, ale i kolemjdoucím. A pokud v nabídce budete postrádat nějaký motiv či situaci, šikovní kreslíři vám je připraví na zakázku. Výsledkem tak může být zcela originální personalizované tričko s konkrétním vzkazem obdarovanému. Nebo tričko s motivem, který bude perfektně vystihovat jeho povahu. Zkrátka jedním slovem originální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *