Nejlepší filmy na internetu

Už jste někdy nevěděli, který film si stáhnout či na který jít do kina, abyste nebyli zklamáni z jeho obsahu? Chcete sledovat pro vás jen zajímavé filmy a ne jen tak zkoušet na blind?

Jednoduché řešení Vám nabízí web Česko-Slovenské filmové databáze.

Vše je v jednom na internetových stránkách www.csfd.cz , které vám nabízí Možná ne nejlepší, ale zato internetovýnepřeberné množství informací k titulům nejen tuzemských, jak již název napovídá, ale především k titulům zahraničním. V databázi je již dnes přes 250 tisíc filmů a každým dnem přibývají další, takže se nemusíte bát, že svůj oblíbený titul nenajdete. A pokud hledáte pouze nějaký dobrý film, kterým byste si chtěli zpříjemnit večer, tak jste narazili na správné místo!

A co tedy můžete na tomto webu všechno nalézt?

 • Hodnocení a komentáře uživatelů k filmům, seriálům, režisérům, ale i hercům (hodnotit může každý přihlášený uživatel, přihlaste se a můžete pomoci i vy ostatním vybrat ten správný film či se jen pobavit o svých dojmech)
 • Popis filmu od redaktorů, či biografie režisérů a herců (pozor, redaktorem se můžete stát i vy a napsat svůj vlastní článek!
 • Seznamy nejlepší (i nejhorších) filmů a seriálů řazené podle hodnocení, takže můžete vybírat opravdu jen z toho nejlepší a vyvarovat se těch špatných
 • Trailery k nejnovějším titulům
 • Novinky v kinech i s daty jejich premiér v ČR
 • Novinky právě vycházející na DVD
 • Vyhledávání filmu v databázi podle různých Vámi vybraných kritérií
 • Bazar filmů, ve kterém uživatelé nabízejí či shánějí některé tituly
 • Televizní program s přímými odkazy na informace o daném filmu či seriálu, takže pokud jen nevíte, co si pustit v televizi, můžete si pro lepší rozhodnutí projít něco málo o tom, co právě dávají
 • Soutěže, zajímavosti a mnoho dalšího pro milovníky filmů

Stačí když se připojíte na www.csfd.cz a můžete objevit svět filmů podle vašich vlastních přání. Ještě dodejme, že podobnou databází v angličtině je pak žebříček www.imdb.com, kde najdete nejoblíbenější filmy v USA.

Petr Hošek

Rate this post

1 komentář k Nejlepší filmy na internetu

 1. Jojo, csfd moc dobře znám a sám podle této databáze i filmy hledám. Co se filmů týče, tak já teď v poslední době hodně propadl Marvelovkám. Dlouho jsem je zanedbával, tak jsem si to teď v době karantény měl alespoň čas vynahradit. Jen tak mimochodem, kdyby v nich někdo měl také takové mezery jako já, tak tady mají užitečný článek https://napovime.cz/navod/v-jakem-poradi-sledovat-filmy-od-marvel/ kde popisují v jakém pořadí je nejlepší je sledovat. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *