Jak funguje fotopast? Jednoduše a hlavně nenápadně

Důmyslný mechanismus, který nejde jen tak snadno oklamat. Přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat fotopast, jež může být hodně nápomocná třeba i při policejním vyšetřování. Na první pohled naprosto skrytá zrakům v okolí, ale o to efektivnější. Pořídí totiž snímky nebo dokonce video, o němž zloději vůbec nemusí vědět. Stačí jedna fotografie obličeje pachatele a policie bude okamžitě na stopě. Vše je vlastně docela jednoduché…

Stačí okamžik a zachytí úplně cokoliv

Takže – jak funguje fotopast? Snadno zachytí nejen lišku v revíru, ale také nenechavce, kteří se rozhodli vykrást vaši chatu nebo se podívat na zahradu, která je podle jejich původního mínění zcela nehlídaná. O vše podstatné se ale postará pohybové čidlo, které naběhne do plného provozu za několik sekund. Aktivuje se automaticky, hned poté, když se v jeho okolí objeví nějaký podezřelý pohyb. Neviditelný přísvit pak zaručí, že ani divoké zvíře nebo lupič nebude mít šanci cokoliv zpozorovat. Záznam je pak lepší, významně napomůže identifikaci a nenechavci rozhodně neuspějí!

jak vybrat fotopast

A podle čeho bychom měli vybírat?

Otázku, jak vybrat fotopast, nemusíte řešit nijak dlouho. Stačí si totiž jen dobře promyslet, k čemu všemu ji budete chtít v budoucnu využívat. Pokud bude mít zařízení GSM modul, může poslat fotku na mobil nebo email, ale na druhou stranu bude o něco dražší. Když ne, bude se záznam jednoduše ukládat na SD paměťovou kartu, takže o nic nepřijdete – jen nebudete mít výsledek v ruce ihned po akci. Důležitá je i otázka maskování, protože co nebude vadit zvířeti, zkušený zloděj velmi dobře zaznamená. Minimum lesklých ploch je určitě plus, samotná fotopast by určitě měla být co možná nejmenší. Rozlišení fotografií přitom není až tolik podstatné, protože už 5 MP zaručí záznam v dobré kvalitě.  

Nejde fotopasti, ale i další skvělou elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *