Luxusní chytré hodinky, které nemusíte nabíjet

Chytré hodinky jsou bezpochyby dobrá věc, jenže mají i svá úskalí. Hlavní potíží je fakt, že se musí často nabíjet. Někdy nepotěší ani jejich rozměry, velký dotykový displej vypadá na hubených rukou docela nepatřičně. Značka Kronaby ovšem přišla s chytrými hodinkami ve zcela novém pojetí.

Když je uvidíte poprvé, nejspíš ani nepoznáte, že se jedná o chytré hodinky. Vypadají elegantně, zachovávají si klasický styl. Jsou vyráběné ve Švédsku a jedinečný skandinávský design je na nich skutečně patrný. Mohou se chlubit kvalitními koženými řemínky, ocelovými pouzdry či ručně vkládanými indexy. Ovšem teprve po prozkoumání objevíte to hlavní, co se skrývá uvnitř.

Nechybí funkce klasických chytrých hodinek

Hodinky Kronaby spolupracují s aplikací ve vašem smartphonu. Měří, jestli máte dostatek aktivního pohybu, a upozorňují vás, pokud ne. Zvládnou vám stopnout, jak dlouho je ještě potřeba vařit vajíčka k snídani, probudí vás příjemnými vibracemi. Stiskem tlačítka dokážou posouvat hudbu na mobilu či vyfotit fotografii.

Umí i věci, které jinde neuvidíte

Oproti jiným chytrým hodinkám jsou Kronaby vybaveny mnoha zajímavými a užitečnými funkcemi. Umí například filtrovat upozornění, takže si můžete nastavit, že vás budou upozorňovat pouze na hovory od vašich blízkých. Zvládnou si zapamatovat místa, kde jste už byli, a dokážou odeslat signál milované osobě, aby vás mohla sledovat na každém kroku.

Na dobíjení zapomeňte

Naprosto nevídaným počinem je rovněž výdrž baterie. Klasické chytré hodinky a náramky je potřeba dobíjet zhruba jednou týdně, v některých případech i obden či každý den. Hodiny Kronaby nenabíjíte. Baterie jim vydrží asi dva roky, pak se prostě vymění jako u standardních hodinek.

Firma Kronaby nabízí chytré hodinky v češtině v několika různých kolekcích – Apex, Carat, Nord a Sekel. Omrknout je můžete přímo na www.kronaby.cz.

2 komentářů k Luxusní chytré hodinky, které nemusíte nabíjet

  1. kronaby ma cinske pozadie za sebou a len fiktivne su zo Svedska. aby to vyzeralk lepsie ze nejde o ziden cinsky smejd. a len ore zaujimavost, par dni dozadu poziadali o chranu pred bankrotom. takze dalsia pochybna firma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *