Jaký párty stan na párty?

Jaký párty stan na párty?

 

Udělejte si neobvyklou oslavu v našem party stane, garantujeme, že na vaše narozeniny už nikdo nikdy nezapomene. Namísto restaurace, klubu nebo tepla obývacího pokoje se vaše narozeniny uspořádány v party stanu zaručuje nezapomenutelný zážitek jak pro vás, tak i pro vaše přátele a známé.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Nemusíte se obávat nepříznivého počasí, zda je venku -10 stupňů, a sněží a fouká, party stan je vhodný aby bránil hosty před zimou a větrem. Čtyři plné stěny stanu zaručí závětří a pevná a silná nepromokavá plachta z kvalitní OXFORD látky s PVC nebo PU vrstvou zabezpečuje dokonalou ochranu před nepříznivým počasím.

Silnějšího větru se také nemusíte obávat. Ve stanu budete mít závětří. Stánek třeba řádně ukotvit, na to slouží kolíky, které vám zdarma zajistíme, abyste je nemuseli jinde shánět. 8 nebo 12KUSŮ kolíků vám přibalíme k stanu (dle rozměru stanu). Pokud byste měli špatné povětrnostní podmínky, tak je vhodné stan sekundární kotvit přídavnými kolíky s lany. Rozložení stanů je velmi jednoduché a rychlé, zvládnete to i sám, a to za pár minut. Po oslavě zase nebudete mít starosti, stánek rychle složíte a uskladníte např. v garáži.

Podle počtu hostů si můžete vybrat menší, střední nebo velký stan, rozměry jsou: 2×2, 2×3, 3×3, 3×4.5, 3×6, 4×4, 4×6 a 4x8m. Každý si najde i barevné provedení, které mu nejvíce hodí. např. bílá, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená, černá.

V příjemném počasí můžete uspořádat grilovačku na zahradě, nejchutnější gurmánské pochoutky víte připravit právě na grilu. Zkuste zaexperimentovat, hosté jistě ocení vaši snahu.

Pokud jste vystihli chladné počasí, v party stanu nesmí chybět terasový ohřívač. Můžete si vybrat větší, vyšší model, který vytopí i stan větších rozmerov- 23-25 ​​m2, nebo když máte menší skládací stánek menší stolní ohřívač, který stačí na vytopení 7-9 m2. Třeba zajistit klasickou plynovou bombu a o teplo máte postaráno na cca.12 hodin. Kromě plynové bomby třeba dbát už pouze na větrání uzavřeného prostoru kvůli dostačující přísunu kyslíku.

Ohřívače jsou rychle připraveny k použití a jejich regulace teploty je velmi jednoduchá. Během vaší narozeninové oslavě není nutné o ohřívače starat. Sálající teplo a pohled na hořící oheň vytvoří na vaší oslavě magickou atmosféru, hosté si budou pamatovat tu nejzajímavější party na okolí. No není to super pocit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *