Chatujte ve 3D

Hodně MMORPG her se postupem času vyvinulo z chatu, ani tento chat k tomu nemá daleko. V čem spočívá jeho výjimečnost a kouzlo? To se vám pokusíme v tomto článku objasnit.

Po stažení a nainstalování nenáročného a malého klienta se vám otevírá s vašimi kamarády nový svět, ve kterém tradičně vstupujete, nebo zakládáte chatovací místnosti, tady ovšem podobnost s chatem obyčejným končí.

Projekt trošku prověří vaší schopnost představivosti a kreativnosti, jelikož si zde volíte vzhled, oblečení a vybavení místností z tisíců stále se rozrůstajících možností. Vzhledem k faktu, že věci do místností i na sebe se kupují stojí tento projekt, stejně jako Club Penguin na pomezí mezi hrou a chatem.

Tento chat je celosvětový, ale nemálo Čechů v něm již našlo zalíbení. Jejich komunity vznikají i na sociální síti FB.

Další pro chat netradiční věcí jsou emoce a aktivity, které můžete s kamarády, nebo i sám vykonávat, například ležet, plavat, tancovat, líbat se atd.

Další předností bude množství miniher, které tento chat nabízí. Nebo pokud rádi hodnotíte videa a hudbu s klientem nepřijdete zkrátka. Jedná se o opravdu multifunkční vyvíjející se projekt, který stojí za prozkoumání.

Pokud vás tedy baví originální a netradiční chaty, oblíbíte si i Imvu.

Pokud ovšem nejste fandy chatu a nechcete poznávat nové lidi, nebo blbnout s přáteli, radíme vám dobře vykašlete se na tento projekt a jděte zkusit raději jinou hru.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *