Zahrajte si Club Penguin

Pro chvíle oddechu vám představíme americký projekt, který stojí na pomezí multifunkčního chatu a hry. Podobně jako první česká MMORPG hra Chmatákov totiž původně vznikal Club Peungin za účelem chatu.

Hra je situovaná na severní pol, kde ztvárníte roli tučňáka, který může mít nejrůznější barvy, které mu za směšnou částku virtuálních peněz coins zakoupíte. Díky hezkému pravdu trošku infantilnímu vykreslení hry, hra budí dojem dětské oddychovky, ale opak je pravdou. Hru hrají příslušníci všech zemí po celém světě, věků i obou pohlaví.

Už byli zmiňovány virtuální peníze, ty ve hře získáte hrami nejrůznější typů, od stolních her, po sportovní minihry, které ve hře hrajete proti počítači, nebo i ostatním hráčům. Za peníze pak můžete kupovat různé věci sobě i vašemu okolí. Od stovek druhů nejrůznějších věcí na vašeho tučňáka v podobě oblečení a doplňků, po vybavení vašeho domova.

Na začátku má váš domov podobu ledového iglu, ale i to se dá změnit a vybavit. Virtuálními penězi se také čas od času můžete zapojit do dobročinných projektů. Další oblíbenou věcí jsou pufflové, alias domácí mazlíčci o které se staráte, jako v jiných hrách.

V tomto zmrzlém světě najdete skoro vše, co v normálním, divadlo, disco, restaurace, jeskyně, pláže, přístavy, prostě vše… Hru zpestřují různé párty na oslavu amerických svátku, které bývají obvykle jedna do měsíce.

Jedinou nevýhodou hry je, že je svět dělen na Members a Free, jinak řečeno pokud naplatíte máme omezené možnosti hraní v podobě oblečení domova atd. Pokud vás to ale neodradí, jednoduše navštivte www.clubpenguin.com.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *