Cheaty a návody na hry

Přinášíme vám pár užitečných rad o cheatech a návodech do her, o tom co umí, kde je najít a jak je používat.

Už se vám jistě stalo, že při své oblíbené akční hře jste chtěli trošku vypustit a prostě si jen zařádit? Nebo hrajete třeba Poldu a ne a ne přijít na to co máte udělat, abyste se konečně po těch hodinách hry pohli dále kupředu?

Cheaty

Slouží například k určitým vylepšením do hry, buďto vašeho našlapaného auta, vaší postavy, ostatních osobností ve hře až po nastavení počasí apod.

Návody

Jsou tím nejlepším řešením v nesnázích při hraní adventur.  Přesně vám řeknou, co máte kde udělat, jaký předmět máte použít, kam máte jít a s kým si máte promluvit, no přece to znáte sami.

Kde to najít

Určitě je jich na internetu spousta, ovšem musíte to hledat postupně, ne všechny cheaty tam jsou najednou, proto existují programy, obsahují široký seznam her a kompletními cheaty a návody. Jedním z nich je například ABC GAMER CHEATER. Výhodou je, že pracuje online a je v češtině.

Stačí do vyhledávače nebo prohlížeče zadat www.abcgames.cz a obratem jste na portále, kde naleznete informace o hrách, cheaty, trapery, návody na hry, překlady, obaly atd atd. Databáze obsahuje přes 5000 cheatů a 1200 návodů do nespočtu her. Cheat nebo návod najdete tak, že do vyhledávání napíšete název hry a zvolíte kategorii (cheat, návod, obal apod.) a  potvrdíte. Pokud neznáte přesný název hry, tak kliknete na výběr začátečního písmenka a pak ji dohledáte v seznamu.

Do každé hry se cheat zadává jinak, ovšem ABC CHEATER vám i s tím poradí. Na začátků cheatů je vždy podrobný  návod jak se do příslušné hry vkládají.

Používejte cheaty a návody vždy s rozmyslem, pokud celou hru projedete s návodem nebo cheatem na nesmrtelnost, tak z toho na konci nebudete mít asi zas až takovou radost.. Přejeme příjemnou zábavu u hraní.

Tomáš Neuwirth

Rate this post

1 komentář k Cheaty a návody na hry

  1. prosím kdo hrál GOD OF WAR, ať mi poradí, jak zabit ZOMBÍKY SE ZLATÝM ŠTÍTEM. Moc děkuji za odpověd

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *