Webové hry online

Webové hry se staly velkým fenoménem a neustále narůstající počet fanoušků to jen dokazuje. Existují tituly ze světa fantasty, různé sportovní manažery, sociální simulátory.. Zde si řekneme o hrách, které patří mezi nejzajímavější a nejhranější v ČR.

Stargate

Tato hra je velice rozšířená po celém světě, je z prostředí známého televizního seriálu Hvězdná brána.  Cílem hry je být největší ze všech ras a obsadit nejvyšší počet planet.

Adresa: www.sg1.cz

Bitefight

Souboje mezi upíry a vlkodlaky. Při registraci si vyberete na jaké straně chcete hrát, poté bojujete za svou rasu a snažíte se být ten nejsilnější.

Adresa: www.bitefight.cz

Soccer manager

Převezmete roli trenéra a manažera svého klubu. Vaše úkoly jsou komplexní: od tréninku a řízení
utkání, přes zodpovědnost za individuální podporu hráčů, výstavbu vlastního stadionu, pojištění, personál, obchodování – jako manager a boss se musíte postarat o všechno.

Adresa: http://cs.bigpoint.com/games/soccermanager/

Gang of crime

V této webové hře jde o to, stát se tím největším gangsterem. Dříve jste dělali tu nejhorší práci a plni očekávání přijíždíte do velkého města. Všechny možnosti se vám otvírají, od umývače nádobí k milionáři.Ve městě kde vládne zákon silnějšího a bohatšího, a které je zkorumpované. Je jen na vás, jak se s tímto městem vyrovnáte a jestli se stanete tím největším Bossem.

Adresa: http://www.gangofcrime.cz/

Damokles

Originální zábavní server, na kterém se můžete seznámit s novými lidmi, soutěžit, spojovat síly s ostatními k dosažení určených cílů nebo třeba jen tak diskutovat. Na rozdíl od většiny podobných projektů je Damokles komplexní virtuální svět. Začnete s výběrem postavy, koupíte si byt a začínáte žít ve svém virtuální světě.

Adresa: http://www.damokles.cz/

K.O. Champs

Další oblíbená sportovní webová hra. Vytvoříte si vlastního boxera, trénujete ho a vytváříte svému bojovníkovi optimální prostředí, aby se mohl stát šampiónem. Cesta k titulu je ovšem dlouhá.

Adresa: http://www.ko-champs.cz/

Farmerama

Stimulace farmaření. Koupíte si farmu a vašim úkolem je změnit obyčejnou louku prokvetlou plevelem, na to největší pole, které vám bude vynášet mince. A nebo můžete začít s chovem dobytka a rýžovat peníze z něj.

Adresa: http://www.farmerama.cz/

Římské impérium

Římské Impérium je online strategická hra z období starověku, původem ze Slovenska. Nabízí příjemný zevnějšek odlišný pro každý národ či spravedlivou a propracovanou mapu tvořící jádro hry s unikátním systémem útoků plného napětí.

Adresa: http://rimske-imperium.sk/

JM

Rate this post

6 komentářů k Webové hry online

 1. Dobrý den,

  v rámci radírny bych Vám porazil vyzkoušet hru Římské Impérium. Římské Impérium je online strategická hra z období starověku, původem ze Slovenska. Nabízí příjemný zevnějšek odlišný pro každý národ či spravedlivou a propracovanou mapu tvořící jádro hry s unikátním systémem útoků plného napětí. Odkaz: http://rimske-imperium.sk/

  Jelikož si myslím, že stojí za to podporovat hry pocházející z českých a slovenských končin, rád bych Vás taktéž požádal o zařazení hry Římské Impérium do této rubriky.

  Přeji hezké odpoledne

 2. Ok tak jo, přihodil jsem 🙂

 3. Mockrát děkujem. 🙂

 4. Jak mohu znovu hrát založenou farmeramu přes ICQ? Mám ji již přes dva roky a nerad bych o ni přišel,díky za radu.

 5. Jak to máš přesně vyřešeno, hraješ to přes oficiální program od ICQ?

 6. Kdysi jsem hrál Boj o korunu českou. To byla fakt pecka. A pak samozřejmě taky Travian a Gladiatus. Teď už spíše hraju příležitostně online hry, které nevyžadují pravidelný přístup. Ale ten Boj o korunu českou byla fakt super záležitost. Hodně taktizování, dobrá komunita… Škoda, že to skončilo. 🙂 Dokonce jsem byl i na srazech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *