Jak najít kulturní a sportovní akce nebo programy kin

Kam zajít. Jak najít kulturní akce, sport a koncerty na internetu. Pražská informační služba, Nepropásni.cz, vyhledávače akcí a programy kin.

Co dělat a kam vyrazit

Někdy se stane prostě taková věc, že člověk by jaksi rád si vyrazil, zašel kamsi, ovšem je tu ten jeden problém, že neví kam, nenapadá ho žádná alternativa. A právě v této chvíli chápe se internetu a hledá kam by tak mohl zajít. Ovšem internet je síť rozsáhlá a nebezpečná ve které právě takovýto web co vám poví kam si zajít najít může být občas snad problémem, takže právě proto jsme se rozhodli všem těmto problémům učinit přítrž a představit vám několik webů, se kterými nějakou tu akci či akcičku naleznete.

Nepropásni to!

Nepropasni.cz je kvalitní projekt s rozsáhlou stále aktualizovanou databází akcí, hned na stránce www.nepropasni.cz je kalendář akcí považovaných redakcí webu za nejlepší. Vyhledat zde akci nebo kulturu není žádný větší problém, ale tak přece jen si pro jistotu ukážeme, jak na to.

Dejme tomu, že chceme zítra zažít nějaký ten hudební zážit a hledáme tedy koncert. V kalendáři tedy zakroužkujeme zítřek, v časové volbě necháme volbu Z kalendáře, pak si vybereme kraj a město, načež zmáčkneme na takovou tu velkou zelenou lupu, která na tom webu je. Když se všechno vyhledá, máme tam opravdu všechno, ovšem my chceme pouze hudební akce, nahoře tedy přepneme na záložku Hudba. Akcí je na Nepropasni.cz poměrně dost, velké nedostatky má ale v programech kin, naštěstí my víme jak programy kin najít lépe, takže čtěte dále a budete to vědět taky.

Pražská informační služba – Pis

www.pis.cz (neplést s piss.cz a pod!) je web pražské informační služby, zřejmě nejrozsáhlejší studnice akcí odehrávajících se na území hlavního města. Je to kvalitní web, který má na každý den v databázi několik desítek akcí všeho druhu, takže pokud jste z Prahy nebo se do Prahy jen tak něco chystáte, určitě by vám tato služba neměla ujít.

Jak najít programy kin

Nejlepší způsob jak vyhledat programy kin podle redakce Radírna.cz je tento:

  • Na Google.cz zadejte hledat frázi program kin
  • Nad výsledky vyhledávání se zobrazí formulář s obrázkem kinofilmu Najít program kin, případně Promítací časy pro místo.. vaše město. Pokud město nesedí s tím, které vás zajímá, klepněte na odkaz Změnit místo a do kolonky Město nebo PSČ zadejte město nebo PSČ oblasti kde hledáte ta kina
  • Pokračujte přes tlačítko Ukázat promítací časy
  • Zobrazí se vám program kin na dnešek pro vaši oblast.
  • Pokud chcete jiný den, vyberte ho zcela nahoře
  • Třídění je ve výchozím vyhledávání řazeno podle kin, můžete je však obměnit na řazení podle
    oblíbenosti filmu, názvu filmu nebo hodnocení filmu
Rate this post

1 komentář k Jak najít kulturní a sportovní akce nebo programy kin

  1. Na tohle jsou super turističtí průvodci. Ale teď nemyslím lidi jako takové, ale prostě na internetu. Třeba když zadáte do Googlu co dělat v Brně, tak vám to najde poměrně dost možností včetně kulturního a sportovního programu. Chce to jen umět využívat tyhle moderní možnosti. 🙂 A pak člověk hned ví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *