Jak vytvořit stránky nebo eshop zdarma

V tomto článku vám v několika krocích poradíme, jak si můžete vytvořit vlastní internetovou stránku na websnadno s prakticky nulovými znalostmi o daném tématu.

Jak jsme uvedli v podtitulku, k vytvoření stránek nebo eshopu podle tohoto návodu nepotřebujete znát nic… Respektive, vše co potřebujete znát se dozvíte v následujících odstavcích.

Zaprvé, potřebujete samozřejmě počítač s připojením na internet. Klepněte na tento odkaz www. webnode.cz a a vyplňte název vaší domény (příklad ” www.prodejhrusek.shop1.cz”) a přihlašovací údaje (tj. email a heslo pro přístup). Kliknete na další.

Objeví se vám další dotazník, tento je velmi důležitý, zadáte totiž do něj přihlašovací údaje: vyplníte vaše uživatelské jméno, heslo, potvrzení vašeho zadaného hesla a email (více o tom jak založit email např. zde)

Klikněte na Registrovat a vytvořit nový web. Objeví se vám stránka s obrázkem na kterém je polonečitelná změt písmen a číslic. Ten opište do políčka níže. (Co to je? To je bezpečnostní kód, který slouží k tomu, aby se zabránilo počítačovým robotům spamovat stránky).

Přečtěte si Podmínky používání služby Webnode a pokud souhlasíte, tak po přečtení zaškrtnete malý čtvereček a klikněte na Další. Objeví se vám poslední část, a to potvrzení o registraci vašich stránek. Přihlašte se a můžete okamžite vkládat obsah do stránek.

Nezapomeňte však na pár pravidel:

  1. Neporušovat autorská práva
  2. Neporušovat podmínky používání služby Webnode + platné zákony ČR

Do emailové schránky vám přijde potvrzující zpráva, ve které bude odkaz, na něj klikněte a váš účet bude aktivován. Teď už stačí se přihlásit a naklikat si váš web do podoby, jakou potřebujete.

1 komentář k Jak vytvořit stránky nebo eshop zdarma

  1. Já mám svůj e-shop už založený a stálo mě to dost peněz. Chtěla jsem, aby byl pěkný a pořádně udělaný, tak jsem to dala udělat jedné firmě, která si za to samozřejmě naúčtovala nemalé peníze, ale snad se mi tato investice rychle vrátí. Můj e-shop se specializuje na prodej zdravé stravy. Rozhodla jsem se pro tuto oblast, protože zdravé stravování zajímá čím dál více lidí, tak jsem v tom viděla slušný potenciál. Objednáváme vždy velké pytle různých potravin a v našem skladu je pak vážíme do malých pytlíků, které prodáváme. Koupila jsem na to i speciální váhy z https://www.vahy-vaha.cz/balikove-vahy , abychom měli jistotu, že budou balíčky správně navážené a naši zákazníci tak dostanou přesně to, co si objednají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *