Androidí aplikace, díky kterým už neutratíte za posílání SMS ani haléř

Androidí aplikace, díky kterým už neutratíte za posílání SMS ani haléř. Poctivě platíte datový tarif, takže jste na internetu. Na internetu jsou SMS brány. Z sms bran můžete posílat esemesky zadarmo.

Proč byste tedy měli za něco, k čemu se dostanete zdarma, platit? Podívejte se na nejlepší programy pro Android, které vám umožní posílat textovky úplně zadarmo.

czSMS

Tahle rozkošná aplikace umožňuje zdarma posílat zprávy až do rozsahu 500 znaků. U Vodafonu je možné poslat celou sms zdarma. O2 a T-Mobile rozdělují zprávy do kratších úseků a ke každému požadují vlastní captchu. S používáním czSMS ale můžete mít problémy, pokud máte u kontaktů více telefonních čísel, nebo používáte telefon Samsung Galaxy.

Free SMS Sender

Vymazlená aplikace, jejíž pomocí můžete posílat sms zdarma do všech českých sítí i za hranice. Maximálně se integruje se systémem, díky čemuž mnohem lépe vypadá i funguje. Používá avatáry kontaktů, sám se rozhodne, která sms brána je nejvhodnější a vůbec za vás docela hodně domýšlí. Bohužel, pokud příjemce operátora změnil, musíte bránu vybrat sami ručně před každým odesláním.

Kubík pro Google Android

Kubík je verze desktopové aplikace Kubik SMS Dreamcom. Zatímco ale verze pro počítače patří mezi nejoblíbenější programy svého druhu, Androidí předělávka sklízí spíše negativní ohlasy.

2 komentářů k Androidí aplikace, díky kterým už neutratíte za posílání SMS ani haléř

  1. Prosím o radu jak zprovoznit internet v tabletu přes usb modem??? Zkoušela jsem něco najít, ale nic nešlo. Mám T-mobile a když ho připojím k tabletu vůbec se neinstaluje tak jako když ho píchnu do PC či notebooku. Jsem úplný antitalent. Prosím poradte. 🙂 děkuji

  2. problém je v tom, že tohle tablety dneska zatím neumí.. jediný způsob jak se umí připojit na internet je přes wifi a nebo přes 3g internet, když se dá sim karta přímo do tabletu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *