Čím vás překvapí Xiaomi Redmi 6?

Čím vás překvapí Xiaomi Redmi 6?

Pokud už máte dost drahých mobilů, jako je iPhone nebo Samsung, zkuste se obrátit k jiným značkám. Rychle rostoucí čínská firma Xiaomi přišla v polovině minulého roku s modelem Xiaomi Redmi 6, který se velmi rychle ujal mezi obyčejnými lidmi. Jaké jsou tedy výhody tohoto modelu, které možná postrčí k jeho koupi také vás?

Zdroj: Etuo.cz

Elegantní design

Xiaomi Redmi 6 nejde s davem chytrých telefonů s infinity edge displejem. Přesto je elegantním a tenkým mobilem, který na sobě nedává zdát, že jde o levnější model. Ostudu si s ním tedy mezi svými přáteli určitě neuděláte.

Místo pro dvě simky

Velkou výhodou Xiaomi Redmi 6 je, že jde o jeden z mála chytrých mobilů, který má místo pro dvě simky. V dnešní době už tato vlastnost není u nás příliše vyhledávaná, ale pokud ptořebujete mobil se dvěma simkama, Xiaomi Redmi 6 vám pomůže. Dvě samostatné zásuvky pro simky se nacházejí umístěné vedle sebe na pravé straně telefonu. V jedné z nich je také otvor na microSD kartu. Výhodou je, že obě simky mohou být napojeny na 4G síť.

MicroUSB napájení

Zajímavostí je, že na dolní straně telefonu se nachází microUSB nabíjecí konektor. Tato technologie se z dnešního pohledu možná zdá být zastaralým řešením, protože nové modely telefonů už většinou mají USB-C konektor. Ale ukázalo se, že tato vlastnost se lidem líbí, zvlášť pokud mají doma nepoužívané nabíječky s microUSB od starších telefonů.

Nízká cena

Rozbil se vám váš aktuální telefon a potřebujete rychle cenově výhodnou náhradu? Xiaomi Redmi 6 vás mile překvapí. Koupit si ho můžete plus mínus za tři a půl tisíce korun. Cena se odvíjí od velikosti paměti, která je u Xiaomi Redmi 6 až 64 GB. Vybrat si můžete z několika atraktivních barevných provedení.

Zdroj: Pixabay.com

Velký výběr krytů a příslušenství

Vzhledem ke své ceně si můžete ke Xiaomi Redmi 6 v klidu koupit i dražší a kvalitnější obal nebo třeba nalepovací tvrzené sklo, aby vám telefon dlouho vydržel a nerozbil se po prvním pádu na zem. Díky obalům vypadá ještě elegantněji a nikdo nepozná, že jde o levnější model. V módě jsou například  personalizované kryty, na které si jednoduše necháte vytisknout vlastní motiv, fotku nebo obrázek.

Zdroj: Etuo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *