SMS do různých sítí zdarma

Nejen mezi mladými je velmi oblíbená komunikace posíláním SMS zpráv. Co takhle posílat SMS úplně zdarma z internetu?SMS se dají poslat na jakékoliv operátory a to úplně zdarma za použití internetových stránek. Je to celkem jednoduché. 

Jedinou ‚brzdou‘ je to, že ne z každých stránek můžete posílat, kolik SMSek chcete. Někde jsou dané limity jak časové, tak množstevní (můžete např. poslat jen 5 SMS za den). Převážné omezení platí pro znaky (jedno písmenko, čárka, otazník, číslo aj.). Existují ale i weby, které svým návštěvníkům dovolí posílání plnohodnotných SMS zpráv do všech sít díky uzavřeným smlouvám s českými operátory. Některé weby jsou schopné vaši SMS rozdělit i na jednotlivé části, které chodí příjemci následně pár sekund za sebou. SMSky zdarma tedy nabízí hned několik internetových českých stránek:

 • www.sms-zdarma.cz
 • www.poslatsms.cz
 • www.smsbrana.cz
 • www.smsmania.cz
 • www.smsmaniak.cz
 • www.smstube.cz
 • www.teenage.cz/sms-brana
 • www.esemeska.cz
 • www.smszdarma.cz

Na internetovém webu stačí jen do příslušného okna vepsat text, zadat telefonní číslo, na které se má zpráva odeslat, opsat kontrolní kód a je to hotovo. Zpráva už cestuje k příjemci. Nezapomeňte však uvést své jméno, ať příjemce ví, od koho zpráva vlastně je, jelikož mu přijde př. od čísla 999888 a bez podpisu, pokud ho nenapíšete do textu SMS zprávy.

SMS zdarma je možné posílat také přes komunikační program ICQ nebo přes programy, které jsou ovšem za delší používání zpoplatněny. Posílání přes ICQ je jednoduché, nemusíte mít přesně klienta ICQ – funguje totiž v jakémkoli klientovi, přes kterého k síti ICQ přistupujete. Výhodou je, že nemusíte chodit na webové stránky, nemusíte opisovat žádné kontrolní kódy a můžete si uložit telefonní čísla do kontaktního listu.

10 komentářů k SMS do různých sítí zdarma

 1. Já osobně střídám několik stránek na posílání SMS, protože ne vždycky to funguje. Celkem dobrý zkušenosti mám ještě s esemes.cz. Někdy mě to sice taky pěkně rozčílí, ale dá se od nich posílat rovnou z Facebooku, což je fajn.

 2. jo to souhlasí, taky mi to občas nefunguje.. nejvíc se mi osvědčilo posílat na o2 přes 1188.cz a na vodafone přes vodafonepark.cz, protože ty ostatní brány to stejně berou přes ně

 3. Ahoj .. Napiš hned ! Co děláš .. ? Nechceš si semnou psát .. ? 😀 ,.

 4. 😀 ty smsky musíš vložit do těch stránek ne sem do komentáře ale

 5. Z OSKARKA neni problem posilat smsky zadarmo do Vodafonu a Eurotelu.neni potreba mit internet,zprava se vam odesle i kdyz internet v mobilu nemate aktivni.vazne!!,funguju takhle uz dele jak rok-mozna dva.velky problem je T-mobile!!zpravu odeslete jen pokud mate aktivni internet a delsi zprava se deli po jedne a u kazde casti zadavate ciselny kod.odeslani dlouhe zpravy trva 2 i vice minut.spadne-li vam signal musite zacit odesilat znovu-pakarna!do Eurotelu-1188.cz se zaregistrujete i z mobilu a i cislem jineho operatora.u T-mobilu to neni mozne,nenasla jsem zpusob.T-mobile mam spatne zkusenosti.priklad:bydlim u POLSKYCH HRANIC presto v cechach,pri pouzivani Netu mi nauctovali 2500korun do minusu za pouzivani Netu v cizine,ja ale sedela doma ve svem obyvaku-v CESKU!Jsou to spina zlodeji!nejlepsi je VODAFONE!!vzdy se s nimi domluvite,snazi se vyjit zakaznikum vstric,operatori vzdy vyresi to oc je pozadate a okamzite!maji levne volani,sms a supr akce!

 6. AHOJ MAMI PŘÍJDU HNED AHOJ JÁRA POSÁLÁM TO NA TVÉ ČÍSLO 733 700 491

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *