Do světa s Takecars

Do světa s Takecars

Potřebujete odeslat psaní, balíček nebo objemnější zásilku? Nechce se vám chodit na poštu? Dnes už existuje řada alternativ. Jednou z nich je Takecars – kurýrní služba z Prahy.

O společnosti Takecars

Tato kurýrní služba zvládne spolehlivé doručení zásilky doma i v zahraničí. Svou zásilku můžete poslat kurýrem letecky do libovolné části světa.

Doručení lze zajistit domů, do firmy, soukromé osobě do zaměstnání, případně také přímo do vlastních rukou adresáta. Tento požadavek je nutné předem nahlásit na dispečinku. Takecars respektuje časové možnosti vaše i příjemce. Proto je samozřejmě také možné si dohodnout předání zásilky na konkrétní čas. Díky tomu budete mít záruku, že se zásilka vždy dostala řádně a včas na správné místo.

Společnost využívá vlastních kurýrů i partnerství zavedeného tuzemského dopravce DHL. Díky tomu mohla síť messengerů z Prahy rozšířit postupně i za hranice metropole. Zásilky po Praze kurýr standardně doručuje do 120 minut, po zadání urgentního požadavku je ale možné zkrátit tento limit na maximálně 30 minut. Partnerství s DHL současně dovoluje nabídnout přepravu do zahraničí, a to až o 20 % levněji ve srovnání s jinými nabídkami. Zásilky jsou přepravovány mimo ČR buď letecky, nebo pozemní dopravou.

Jak objednávat

Jak si služby messengera objednat? Objednávku můžete zadat telefonicky nebo on-line, přičemž operátoři na dispečinku jsou k dispozici nonstop. Celý systém je velmi jednoduchý, případné nejasnosti můžete kdykoli konzultovat telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře. Pro zdárné doručení dbejte na to, abyste zásilku měli připravenou a řádně označenou adresou příjemce i odesílatele.

Základní představu o ceně si můžete udělat vždy předem díky kalkulátoru zásilek, který je dostupný na webu. Zároveň máte možnost nechat si vypracovat srovnání, jestliže jste podobné služby v minulosti již využívali. Snadno tak zajistíte, aby pro vás kurýr skutečně byl levný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *