Elite Date – Diskuze a zkušenosti

Elite Date – Diskuze a zkušenosti

Elite Date je již podle názvu seznamka pro elitní klienty. Patří k jedné z nejnavštěvovanějších placených seznamek v České republice. Je určena pro hledání vážnějšího vztahu a považována za seznamku pro náročné. Zajímají vás zkušenosti s touto seznamkou? Podívejte se na naši dnešní recenzi.

Elite Date

Co je to Elite Date a jak funguje?

Elite Date je česká seznamka pro ženy a muže, kteří hledají vážný vztah. Je zaměřena na osoby od 25 do 45 let, ale naleznete zde i mladší či starší uživatele. Do seznamky se můžete zaregistrovat snadno a zdarma. Vyplnění osobního dotazníku je také zdarma. Po jeho vyplnění se vám zobrazí výsledky a potencionální shody s jinými uživateli. Podle vašich preferencí vás na základě toho seznamka spojí s vhodným protějškem .

Členství v seznamce je zpoplatněné, lze jej předplatit na 3, 6 a 12 měsíců. Za poplatek je také prohlížení profilů a fotek nebo kontaktování uživatelů.

A proč je seznamka zpoplatněná? Vyplnění osobnostního dotazníku získáte možnost vědeckého rozboru výsledků a nalezení vhodného uživatele, shodujícího se s vašimi preferencemi i osobnostními rysy. Seznamka váš dotazník také manuálně zkontroluje a prověří. Díky tomu eliminuje falešné profily či podvodníky. Výhodou je osobní přístup personálu seznamky, který vám v případě jakýchkoliv nesrovnalostí zavolá.

Podrobné informace o Elite Date

 • Typ uživatelů: na úrovni
 • Poplatky za členství:
  • členství na zkoušku je zdarma
  • 3 měsíce – 1050 Kč
  • Akční nabídka – 6 měsíců – 1200 Kč
  • 12 měsíců – 1500 Kč
 • Mobilní aplikace: není
 • Blog se zajímavými tipy: ano
 • Schvalování profilu: manuální
 • Typ vztahu: vážný vztah
 • Typ profilů: neveřejné
 • Metoda seznámení: vědecká
 • Doporučení na partnery: na základě osobnostního testu
 • Možnosti členství: 3, 6 a 12 měsíců – neprodlužuje se automaticky

Elite Date

Jak se zaregistrovat do seznamky

Registrace do seznamky Elite Date je velmi jednoduchá.

Na stránce Elite Date jednoduše kliknete na Registrovat a následně vyplníte všechny potřebné údaje ve formuláři.

Registrace v Elite Date

Registrace Elite Date

Pro aktivaci prémiového členství se pak pouze přihlásíte a v záložce Můj účet vyberete Členství na 3, 6 nebo 12 měsíců.

Členství vám bude aktivováno až bude vaše platba připsána na bankovní účet seznamky. Pokud je členství placeno mobilním telefonem nebo online platební kartou, bývá aktivováno během pár minut.

 • členství na zkoušku je zdarma
 • 3 měsíce – 1050 Kč
 • Akční nabídka – 6 měsíců – 1200 Kč
 • 12 měsíců – 1500 Kč

Prémiové členství Elite Date

Členství Elite Date

Uživatelská základna

Protože je Elite Date česká seznamka, počet uživatelů je nižší než u větších mezinárodních seznamek. To je však ale spíše výhoda, protože uživatelé mohou hledat ve vodách naší země a nemusí případně v budoucnu řešit trable s láskou na dálku.

Seznamka uveřejnila, že měsíčně ji navštíví na 295 tisíc uživatelů. To je zajímavé číslo. Někteří lidé však v diskuzích uvádí, že je zde poměrně nízká odezva. Na druhou stranu, lidé zde opravdu hledají vážný vztah a setkáte se spíše s uživateli na úrovni – nejčastěji s vysokoškoláky nebo podnikateli.

Podpora a přívětivost

Na Elite Date je osobnostní dotazník prověřován manuálně. Pracovníci seznamky vás navíc v případě nesrovnalostí kontaktují telefonicky nebo emailem. Díky tomu se snižuje možnost falešných profilů.

Na Elite Date nejste odkázáni pouze na kontaktní formulář, kde můžete čekat na odpověď i několik dní. Seznamka disponuje telefonickou a emailovou podporou. Výhodou je, že Elite Date nabízí nově také mobilní aplikaci pro Android a iOS. Díky tomu můžete být stále v dosahu a získáte lepší přehled o shodujících se uživatelích.

Profily jsou zde viditelné pouze pro ty, kdo mají zaplacené členství. To se neprodlužuje automaticky, pokud vám tedy seznamka nebude vyhovovat, nemusíte hlídat jeho konec. Prodloužit členství si můžete snadno manuálně a následně znovu uhradit členskou částku.

Elite Date

Blog

Za velké plus považujeme rozsáhlý blog, který seznamka má. Ten obsahuje zajímavé užitečné tipy pro seznamování. Na blogu najdete články o vztazích, seznámení, ale i často kladené otázky.

Výhody a nevýhody Elite Date

Hlavní výhodou Elite Date je manuální schvalování profilů a vyhodnocení dotazníků. Díky tomu, že je tato seznamka placená a určená zejména pro elitní klienty, máte zde možnost potkat protějšek opravdu na úrovni. Většinou se jedná o středoškoláky, vysokoškoláky nebo podnikatele.

Výhody

 • Manuální schvalování profilů
 • Vědecká metoda seznámení
 • Seznamka pro náročné klienty
 • Uživatelé na úrovni hledající vážný vztah
 • K dispozici mobilní aplikace
 • Telefonická a emailová podpora
 • Prodlužování placeného členství není automatické

Nevýhody

 • Omezená funkčnost v bezplatném režimu
 • Poměrně vysoká částka za členství
 • Nehodí se pro flirt či méně vážné vztahy

Elite Date

Osobní zkušenost se seznamkou Elite Date

O seznamce Elite Date jsem se dozvěděla od své sestry, která zde našla svého pravděpodobně životního partnera. Vyplnila jsem tedy jednoduchý osobnostní dotazník a zaplatila si rovnou roční členství. Seznamka my na základě vyhodnocení dotazníku přiřadila uživatele, kteří se shodovali s mými požadavky.

Po zobrazení jejich fotografií jsem měla zcela jasno. Vybrala jsem si dva muže, se kterými jsem si začala psát. S jedním jsme zůstali dobrými přáteli, ale s druhým jsem si rozuměla mnohem víc. Na osobních schůzkách jsme si mohli hodiny a hodiny povídat. Opravdu skvěle jsme si téměř ve všem rozuměli. A věci, kterými se můj protějšek ode mě lišil, my naopak imponovaly.

Po pár měsících jsme se rozhodli, že vyzkoušíme vážnější vztah a po čase i bydlení. Od této doby uplynuly tři roky a již jsou z nás manželé. Vedeme spokojený život a stále si skvěle rozumíme. Seznamku Elite Date tedy vřele doporučuji, díky vědecké metodě seznámení jsem konečně našla vhodného partnera, se kterým si báječně rozumím.

Elite Date

Názor na seznamku Elite Date

Elite Date je seznamka vhodná spíše pro náročnější klienty, kteří mají zájem o vážný vztah. V tomto případě se taková investice do členství na seznamce rozhodně vyplatí. Hledáte-li však pouze flirt či méně vážný vztah, doporučujeme neplacené seznamky. Na Elite Date oceňujeme zejména vědeckou metodu seznámení, která vám pomůže najít vhodného partnera podle vašich preferencí.

Výhodou je, že žádosti jsou schvalovány manuálně, a tak se nemůže stát, že byste na seznamce narazili na falešného uživatele a ztráceli tak drahocenný čas. Poznáte zde spíš protějšky na úrovni, vzdělané, chytré a sympatické osoby. Pokud se vám nechce za seznamku platit a nevadí vám, že váš profil uvidí každý, vyzkoušet můžete jiné seznamky zdarma. Ale v tomto případě nemáte nikdy jistotu, s jakými uživateli se zde potkáte.

Rate this post

5 komentářů k Elite Date – Diskuze a zkušenosti

 1. Silně nedoporučuji seznamku Elitedate. Šance na seznámení se rovná téměř nule. Většina profilů jsoum takzvané mrtvé profily. Jsou to většinou uživatelé, kteří nemají zaplacené členství a tudíž nemůžou odpovědět potenciálnímu zájemci o seznámení. Na seznamce jsem již pres dva roky a za celou dobu jsem se setkal s absolutním nezájmem oslovených žen. Když jsem si s nějakou poslal několik málo zpráv, tak se to dalo považovat za úspěch. K osobnímu setkání samozřejmě ani v jednom případě nedošlo. Elitedate=vyhozené peníze.

 2. Naprosto potvrzuji slova Radka. Silný nezájem, když se člověk ke komunikaci dostane, je to absolutní a jediný úspěch. Většina žen tam, není ochotna zaplatit členství pro komunikaci, takže nemohou ani odpovídat. Těžké tam najít někoho, kdo odepíše. Neříkám, že je to zcela nemožné, protože jsem tam našel ženy, které komunikují, ale je jich opravdu málo. Najít zde partnera je jak loterie, vsadíte si, hrajete a doufáte, že padne karta.

 3. Ano, vyhozené peníze!

 4. Opravdu mrtvá seznamka. Nikdo nereaguje. Vyhozené peníze!!!!!!

 5. Já jsem také zkoušel seznamku poté, co se nám začal rozpadat vztah s partnerkou. Jak říkáte, nikdo se mi neozval, ale jsem vlastně rád. Dali jsem tomu s partnerkou ještě jednu šanci a začali jsme pracovat na našem vztahu, a to i po stránce sexu. Vyzkoušeli jsme tedy například erotické masáže a už vše šlape jako hodinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.