Poptávej.cz – jaké jsou moje zkušenosti?

Poptávej.cz – jaké jsou moje zkušenosti?

Na server Poptávej.cz jsem narazila teprve před nedávnem. Potřebovali jsme s manželem rekonstruovat rodinný dům a nemohli jsme najít spolehlivou stavební firmu, která by rekonstrukci provedla. Když už se nám nějakou firmu podařilo najít, nabídla nám termín realizace až za půl roku. Proto jsem se rozhodla hledat na internetu a objevila právě poptávkový systém Poptávej.cz.

Poptávej.cz

Co je to Poptávej.cz a jak funguje?

Poptávej.cz je moderní poptávkový systém, který figuruje na trhu přibližně od roku 2015. Nabízí jednoduchý a uživatelsky přívětivý koncept. Sami jsme se doma divili, že jsme o tomto webovém projektu nevěděli dříve, když manžel sháněl firmu pro zhotovení nové kuchyně.

Na serveru můžete snadno a zdarma zadat poptávku po službách u prověřených firem z vašeho okolí. Stejně tak, vyhlašujete-li veřejnou zakázku, i v tomto případě lze Poptávej.cz využít. Zadávat můžete veřejné zakázky malého rozsahu, podlimitní, ale i nadlimitní.

Server Poptávej je vhodný také pro registraci samotných firem. Můj bratr se zde zdarma registroval se svou dřevařskou firmou a je velmi spokojený. Získává zajímavé zakázky a platí pouze za poptávky, které opravdu využije. Každá poptávka je zobrazena pouze 10 firmám a všechny poptávky jsou 100% telefonicky ověřeny. Díky tomu se bratr setkává pouze s kvalitními zakázkami a spolehlivými klienty.

Poptávej.cz

Jak Poptávej.cz funguje?

Když jsme zadávali poptávku pro rekonstrukci našeho domu, postupovali jsme následovně.

Zadání poptávky

Na webových stránkách Poptávej.cz jsme zdarma zadali poptávku po službě. Vyplnili jsme jednoduchý formulář (popis služby, termín realizace, lokalita i další informace), zaslali rovnou přílohu (plánek domu) a zadali kontaktní informace. Poté stačí kliknout na červené tlačítko odeslat.

Zadání poptávky na Poptávej.cz

Poptávej.cz

Poptávej.czNaše poptávka byla následně zkontrolována a odeslána 10 ověřeným firmám z oboru stavebnictví v našem kraji. Jednotlivé firmy nám vytvořili výhodnou nabídku na míru našim požadavkům a zaslali ji během několika hodin na email. Mohli jsme si nabídky v klidu pročíst, porovnat a promyslet, jakou si vybereme.

Rozhodli jsme se pro velmi dobře hodnocenou společnost, která nám navíc nabídla opravdu výhodnou cenu rekonstrukce i rychlý termín realizace. Díky tomu jsme ušetřili desítky procent, a navíc snadno a rychle nalezli spolehlivou stavební firmu.

Registrace firmy

Můj bratr si též pochvaloval snadnou registraci své dřevařské firmy. V jednoduchém formuláři pouze vyplnil název své společnosti a telefonní číslo. Během chvíle ho kontaktoval specialista, který mu pomohl s nastavením kategorie firmy pro zasílání poptávek na jeho email.

Registrace firmy na Poptávej.cz

Poptávej.cz

Proč doporučujeme server Poptávej.cz?

V dnešní době jsou firmy zatíženy spoustou zakázek a je opravdu složité najít kvalitní firmu, která by na realizaci vaší zakázky měla dostatek času. Z toho důvodu webový projekt Poptávej.cz velmi oceňujeme, protože jsme díky němu našli spolehlivou stavební firmu, která nám zakázka provedla včas, kvalitně a navíc levně.

Díky tomu, že je poptávka zaslána 10 firmám, vytváří se zdravá konkurence, která však není přehnaná. Vy se tak nemusíte probírat stovkami nabídek. Navíc, firmy se vám snaží připravit opravdu kvalitní a konkrétní nabídku, protože platí za poskytnutý kontakt na vás. Pokud vás žádná z nabídek nezaujme, nemusíte nic platit.

Výhody Poptávej.cz

  • Snadno a rychle naleznete spolehlivou firmu z vašeho okolí
  • Dostanete maximálně 10 nabídek od ověřených firem
  • Porovnáním více nabídek ušetříte hodně peněz
  • Sami si vyberete tu nejvýhodnější nabídku
  • Zadání poptávky je zdarma, nic neplatíte ani když si nevyberete

Také bratr si server Poptávej.cz velmi chválí. Oceňuje zejména tyto výhody:

Výhody pro firmy

  • Platí pouze za poptávky, které využije
  • Poptávky jsou telefonicky ověřovány
  • Má záruku kvality poptávek
  • Je zde omezená konkurence (poptávku si zobrazí 10 firem)

Poptávej.cz

Doporučujeme Poptávej.cz?

Poptávkový server Poptávej.cz s manželem i bratrem určitě vřele doporučujeme. Tento dalo by se říci až revoluční dobře zorganizovaný koncept velmi oceňujeme. Líbila se nám zejména rychlost řešení naší poptávky, možnost porovnat z nabídek až 10 firem a vybrat si tu nejvýhodnější. Skvělé je také hodnocení u jednotlivých firem, kde jasně vidíte, jak byli se službami či zbožím spokojeni ostatní zákazníci.

Server vám navíc vyhledá pouze ověřené firmy. To stejné platí i naopak pro registrované společnosti. Bratr oceňuje zejména ověření poptávek – ještě se nesetkal s problémem s klienty směřovanými z Poptávej.cz. Vždy vše proběhlo zcela bez problémů. Výhodou je, že za registraci nemusel platit a platí pouze za využité kontakty. Sám si může vybírat, do jakých zakázek se pustí a do jakých ne. Spokojenost je tedy na obou stranách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *