Jak přenášet skateboard v městské dopravě?

Jak přenášet skateboard v městské dopravě?

Při přesunech v dopravě dokáže být skateboard poměrně neskladným zavazadlem. Je sice úzký, ale svojí délkou je prostě do většiny prostorů velký a špatně se drží. Je proto několik zajímavých možností, jak skateboard můžete přenášet. Pozor ale na jízdu v okolí veřejné doopravdy!

U veřejné dopravy na skateboardu nikdy

Jedná se o obrázky, které najdeme především v Praze. Mnohdy si v tunelech metra můžeme všimnout, že se vám kolem těla prožene jezdec na kole nebo skateboardu. Pravdou je, že můžete být sebelepší jezdec, ale vždy je to nebezpečné. Nejde totiž jen o vaši schopnost stabilně kontrolovat skate, ale také o to, že se kolemjdoucí mohou leknout. Případné kontroly a policie tak pro skateboard v těchto prostorách nemá pochopení a raději vezměte skateboard hezky do rukou. 

Batohy na skateboard pomohou s přenosem

Ještěže existují speciální batohy, které nejen přenášení skateboardu jako takové dokáží výrazně ulehčit. Většinounajdete nějaké batohy ve většině sportovních řetězců, kde je i sekce věnující se skateboardingu. Pochopitelně ale najdete ten nejlepší výběr u profesionálů se specializovaným sortimentem. Vedle kamenných obchodů stojí za zmínění i e-shop Ambassadors, kde můžete zakoupit speciální batoh na skateboard.

Batoh na skateboard vám poskytne dostatek prostoru. Některé batohy jsou řešeny pomocí velké vnitřní kapsy, jiné jsou pak řešeny pomocí popruhu na vnější straně batohu. Strach z krádeže skateboardu je ale zbytečný, protože batoh s jeho a bez jeho váhy určitě poznáte okamžitě. Důležité je zmínit, že jsou batohy na skateboard ve své podstatě vybaveny stejně, jako kterýkoliv jiný standardní batoh. Najdete zde tedy dostatek úložného prostoru i pro svoje osobní věci, doklady, občerstvení či velice oblíbenou fototechniku k záznamu svých vlastních triků a progresu. 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *