Jak se bránit vyhrožování

V dnešní společnosti není vyhrožování bohužel ničím neobvyklým a téměř každý se jistě ve svém životě s nějakými výhružkami setkal. Mohlo jít o malichernosti, ale i výhružky ohrožující člověka na životě. Jak se proti vyhrožování bránit a kdy volat policii?

Vyhrožování jako takové a jeho řešení záleží především na tom, kdo vyhrožuje – zda jedinec či skupina, v jakém rozsahu, zda pravidelně nebo ojediněle, zda je osoba, které je vyhrožováno z výhružek na dně a po duševní stránce jí výhružky ubližují, má kvůli výhružkám psychické poruchy aj. Existují totiž lidé, kteří se zastrašit nenechají a naopak se pachateli postaví čelem, nebo dokonce někdy dojde i k fyzické výměně názorů, což vám však v našem článku radit nebudeme! Ideální je, pokud máte svědky nebo důkazy a jestliže vám výhružky ubližují, obraťte se na policii nebo jiný orgán či osobu, která může dát pachateli za vyučenou, postrašit ho nebo potrestat.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Vyhrožování obecně jako trestný čin

Jestliže vám někdo vyhrožuje, nebo vás pronásleduje, můžete se se svou starostí obrátit na Policii České republiky. Měli by vám pomoci, sepsat s vámi protokol, zjistit více informací o vyhrožujícím a především vám zajistit bezpečí.

Jestliže vám druhá osoba vyhrožuje ublížení na zdraví, usmrcením, nebo způsobením škody velkého rozsahu, vyhrožuje vám ublížením na zdraví pro vaši příslušnost k etnické skupině, národnosti, politickému přesvědčení nebo vyznání, nebo vás sleduje, neváhejte a obraťte se na Policii České republiky, než útočník zajde ještě dál. V případě výše uvedených činů mu totiž hrozí odnětí svobody až na 3 roky.

varování

Neméně závažné jsou výhružky útočníka se zbraní, vůči dítěti nebo těhotné ženě, jako člen organizované skupiny, na svědkovi nebo zdravotnickém pracovníkovi.

Výhružky mají většinou slovní podobu. Často se však objevují i výhružky psané ať už vlastnoručně nebo skrze sociální sítě.

Výhružky mezi partnery

Jestliže vám váš partner nebo partnerka vyhrožuje způsobem popsaným v odstavci výše, nebo navíc reaguje ještě fyzickým násilím či psychickou šikanou, je nutné od partnera odejít, ať se mu to líbí nebo nikoliv. Je vhodné partnerovi/partnerce předem o odchodu neříkat, abyste ho/ji ještě více nerozzuřili a odejít z minuty na minutu, klidně i s dětmi. Existuje různé azylové domy a intervenční centra, které vám zajistí azyl a ochranu před násilným a vyhrožujícím partnerem. Obraťte se například na bezplatnou nonstop linku pomoci obětem na čísle 116 006. Budete komunikovat s profesionály, kteří jsou denně v kontaktu s lidmi, kteří jsou na tom podobně jako vy. Linku zprovoznil Bílý kruh bezpečí. Na lince se vám dostane psychické pomoci, rady, informace nebo podpory. Linka je přístupná ze všech zemí Evropské unie. Na linku volají nejčastěji osoby, které jsou obětmi domácího násilí, slovních výhružek, pronásledováním a jiných trestných činů.

Naštvaná žena

Ostatní výhružky

Jestliže jste obětí výhružek například šéfa, kamaráda, bývalého přítele atd. rovněž pro vás platí rady uvedené výše. Buďto se obraťte na policii, sepište s nimi protokol, případně podejte trestní oznámení, nebo se požádejte o radu právě Bílý kruh bezpečí, který se na oběti trestných činů specializuje. Bílý kruh bezpečí můžete kontaktovat telefonicky na již zmíněném telefonním čísle116 006, nebo osobně na některé z pracovišť, které jsou v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě, Pardubicích, Liberci, Brně, Ostravě a v Olomouci. Adresy a kontakty na další zařízení, jako jsou intervenční centra, linky důvěry, občanské poradny, krizové centrum aj. naleznete na webových stránkách www.bkb.cz (Bílý kruh bezpečí).

Důkazy a svědci

Všeobecně je důležité při nahlášení pachatele na policii, abyste měl/a nějaké důkazy o vyhrožování. Je poté dopadení pachatele snazší a rovněž i jeho potrestání. Výše trestu závisí na frekvenci vyhrožování. Může mít podobou finanční pokuty, nebo i pobytu ve věznici. Jestliže nemáte věcné důkazy (př. video, fotografie, kopie emailů, SMS zprávy, nahrávku telefonu, nahrávku z diktafonu), sežeňte si alespoň svědky, kteří výhružky pachatele dosvědčí.

Řešení na vlastní pěst

Ačkoli by se to nemělo stávat, občas se vyskytne případ, kdy policie nemá dostatek důkazů, a i když víte, kdo přesně vám vyhrožuje, policie s tím bez důkazních materiálů a svědků nic moc nezmůže. Především, pokud se jedná o výhružky ne tolik závažné. V tom případě už se hodí jedině snažit se s vyhrožujícím o smír, nebo v opačném případě ho postrašit a pohrozit mu policií – může se stát, že se zalekne a vyhrožování ponechá. To funguje především na mladé, kteří si mezi sebou vyhrožují, že druhého zmlátí, okradou, vezmou mu boty aj., na ty většinou hrozba policí nebo jiným orgánem či osobou, který má na jeho život nějaký vliv (ředitel školy, rodiče) platí, zaleknou se a s výhružkami často přestanou.

35 komentářů k Jak se bránit vyhrožování

 1. Dobrý den !
  Bývalý přítel mi na jaře daroval 20.000,-/abych si mohla doplatit v bance půjčku za auto/.Naše známost v té době trvala více jak 5 let. Během léta jsem však zjistila, že mě již více jak 2 roky podvádí s jinou ženou/ které, mj., auto koupil /. Dala jsem mu najevo, že vše vím, a protože druhou známost neukončil, rozešla jsem se s ním. Tím ovšem nastal obrat , a z daru peněz se stala najednou půjčka ?! Nemáme o tom nic sepsáno, šlo o ústní dohodu. Teď mi však bývalý přítel vyhrožuje, že si to se mnou “vyřídí”, a že chce hned peníze vrátit. Obtěžuje s tím i mé rodiče… Vzhledem k tomu, že peníze nadále považuji za dar, nehodlám mu nic vracet, a to i s ohledem na to, že u mě v bytě velmi často bydlel a užíval všech výhod s tím spojených, bez jakékoliv finanční náhrady. Navíc se cítím psychicky poškozená, protože to téměř 2 roky “hrál” na dvě strany (což mohu dokázat).
  On má “v ruce” pouze bankovní převod výše uvedené částky, kterou mi “daroval”, jinak nic. Jak se mohu bránit ? Za Vaši radu předem děkuji a jsem s pozdravem. Alice S.

 2. Dobrý den, od společnosti Balance Club Brumlovka jsem obdržela liž dva e-maily na zaplacení nějakých členských polpatků na jejich účet ve výši 6 600 Kč. Jejich členem jsem nikdy nebyla. Pokud nezaplatím do 7 dnů, učiní další standardní kroky k jejímu doplacení. Odepsala jsem jim, že jsem v žádném jejím “clubu” nikdy členkou nebyla a vyjádřila přesvědčení, že ani žádnou smlouvu se mnou nemají. (Leda by si ji sami vyrobily podvodem – to jsem tam ale nepsala). Dále jsem je upozornila, že jestli mi příjde ještě jedna upomínka, předám celou věc polocii ČR k prošetření, zda se nejedná o podvodné jednání z jejich strany. Nevím, jestli jsem to udělala správně. poraďte mi prosím, jak se postavit k takovýmto situlacím. Nechci další komunikací o sobě prozradit další osobní údaje, adresu a pod. Pomůže zrušení schránky a přerušit další komunikaci ? Nevim zatím jaké identifikační údaje o mě mají. Zdena.

 3. Dobrý den,byvalý přítel mě a celé me rodině neustale vyhrožuje,tím,že se mi může stát něco zlého,nechá mě vyhodit z práce,mstí se mi ,protože jsem přišla na to ,že mě po celou dobu našeho vztahu podváděl,lhal mi,nedávno mě žádal,abych se k němu vrátila,ale já nechtěla,řekla jsem mu,že vím o té tajné milence a to ho rozzuřilo,vynadal mi vulgárně a napadl mě fyticky,vysmál se mi,že nemám svědky,včera dceři řekl,že dopadnu hodně zle,nevím,kde hledat pomoc,mám z něj strach,nevím co od něj čekat,čím ho zastavit.M

 4. ahoj tak jsme na tom stejně muj manžel má taky milenku jezdí jsem každy den a kontroluje a vyhrožuje nesmím si nikoho najít

 5. Dobry den,potrebuju poradit nedavno jsem zjistil ze muj otec mi mel k mym 18 narozeninam darovat auto na ktere poslala financni prostredky(cca300000kc) ma matka,a veskere dokumentace byly sepsany mezi nim a moji matkou,zaroven je to asi 2 roky jsem si od otce pujcil abych mel penize na kauci(cca 10000kc) na toz me nechal podepsat smenku,kdyz jsem zjistil jak me okradl tak jsem rekl ze mu nedam ani korunu a ze chci ja sve penize spet,cekal totiz na promlceci dobu ktera je 10let me je ted 29.V tu chvili me zastrasuje i smou rodinou,napsal mi i sms ze mi to vrati,a dokonce dnes rano jsem mel pred dvermi oprene berle naproti sobe u dveri od bytu,vim ze to byl on a jsem si jisty,muzete mi poradit jak mam resit tuto situaci???dekuji

 6. Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Bývalá šefová z práce mi dnes napsala že sem jí začala pomlouvat a abych toho nechala nebo si to semnou přijde vyřídit.Já sem pouze řekla že sem si sní nesedla a že jí vadilo že meju hadrem nářezák na uzeniny a že vyplácám teplou vodu.Ona mi pak napsala že jestly toho nenechám začne mě také pomlouvat a že mě dá k soudu.Myslíte že je to vyhrožování a jak se proti tomu bránit.

 7. Dobry den je mozne si nejak stezovat nejmenouvanou, ktera nas casto udava asi jen z nicnedelani,nedavno jsem jela s konem po obecni pude,slecna zastavila a zacala na me kricet co si to dovoluju,ze mam vypadnou a tk,casto na nas hazi nejakou “spinu” a udava nas,hrozila mi dokonce,ze na me zavola policio,co s tim?

 8. Dobry den potrebola bych poradit pan Karel Filip mi presel napojit internet na druhy den sem si o nem zjistila ze si na nem kazdy stezuje tak sem mu napsala ze to rusim ze snima nech nic mit smlouhu nemam podepsanou tak sem chtela spet penize zalohu na routr a aktivaci protize mi toneprinesl pan Filip se svou jednatelkou mi porad pisi za to ze chci penize spet a vyhrozuji ze nan vytrha kabeli ktere mame zaplacene a porad po me chteji nesmyslne casky za nic vyhrozuji a volali i majitelce delaji na peklo za zo ze jsem chci penize uz nevim co delat jsem na dne i psychicky

 9. Dobry den. Potreboval bych poradit. Cca pred rokem jsem si pujcil prez kamarada 30000kc stim ze mu do mesice vratim 70000kc. Potreboval jsem to opravdu nutnu. Jenze se to zvrklo penize mi nevysly. Tak mi napalil na kazdy dalsi den 2000kc urok. Nemohl jsem sehnat penize tak jsem mu sliboval ze mu dam 50000kc at mi jeste pocka. Tak jsem mu nakonec podepsal dalsi smenku na 120000kc. Takze dohromady z 30000kc je 190000kc. A jenom s toho duvodu ze mam opravdu strach. Byly nehorazny vyhruzky. 87000kc jsem sehnal ale porad se nic nezmenilo… vim je to nejvetsi blbost co jsem mohl udelat ale strach je sileny..:-(

 10. Dobrý den.
  Manžel mou nynější přítelkyni asi 2x fyzicky napadl a psychicky terorizoval, prostě v jejich vztahu nebylo nic pěkného, během těchto problémů se seznámila se mnou a po několika měsících se rozhodla od něj odejít.Oznámila mu tuto skutečnost a on teď začal vyhrožovat mě fyzickým ublížením na zdraví a likvidací majetku.Co by jste mi poradili.Nejsem konfliktní člověk a jsem i ochotný se v klidu domluvit co se týče jejich dětí.Ovšem z jeho strany nepřipadá v úvahu aby se jeho žena odstěhovala.Poraďte jak postupovat.Díky

 11. Tak to jste chytly pěkný magory. Obecně, pokud se tam bude vyskytovat jinej chlap, tak odtáhne, možná bude kecat, ale už se bojí o svou držku. Konflikt s jinym chlapem neni sexualně uspokojivý );-) Fízlárna je taky řešení, ale chlap funguje mnohem líp.

 12. Dobrý den ex přítelkyně mi vyhrožuje že zavolá na policii za sexuální obtěžování,Já sem mu totiž poslala fotky kde sem jen ve spodním prádle,pokud ho nebudu poslouchat tak že ty fotky dá na internet. Mužů s tim něco dělat?

 13. Dobrý den.
  Je mi 15 let a přítel mojí matky mi vyhrožuje že mi něco udělá, ale už jsem ho varovala že jestli mi něco udělá tak to nahlásím na policii, ale on mi na to odpovídá že prý mu to je jedno.
  Mamka u toho už pár krát byla, ale nějak nedává najevo že ji to zajímá, sice jsem se ptala mamky proč, ale ona vždy říká že prý já si za to mužů sama i když její přítel si vždy začne tak já nevím jak se bránit než mu jen říct že ho nahlásím.
  Co mám dělat když mi fakt něco udělá?

 14. Milá Mário,
  na to ,že jsi tak mlaďoučká jsi velmi odvážná.
  Nejsi mi lhostejná pokud mohu poradit tak se obrať na linku POMOCI děti v tísni.Dále se pak obrať na sociální pracovnici na sociálním úřadě.Udělej to hned zítra.Děkuji není čas čekat jednej jako ten dotaz.
  Nikdo nemá právo Ti vyhrožovat tak,abys měla v sobě pocit strachu.Jsi velmi odvážná a statečná v mých očích tak jak Tě vnímá. Na maminku se nezlob .Nerozumí tomu možná má více strachu než ty a neví si prostě rady víš.Proto je moc dobře ,že jsi napsala.Dej nám všem tady,kteří to čtou pak vědět.Pokud tento web požádáš o mou adresu máš svolení získat můj mejlík ,kdybys cokoli potřebovala poradit.Víš ,že zbytek je Tvá odvaha udělat ten krok.
  Na otázku co máš udělat je odpověď JEDNAT už víš co dělat konkrétně !!!
  Mám tě ráda budu s Tebou.
  Danka

 15. Pro Jardu:,
  takjak to mohu vnímat.
  Super na situaci je to,že přítelkyně nemá ještě děti tím je to jednodušší. Pokud nám někdo vyhrožuje,vydírá a používá násilí je duležité takový vztah co nejdříve opustit.Tady vnímám moment,že je správný čas jednat. Od toho jsi přítelkyni vstoupil do života ,abys ji vyvedl a poskytl azyl případě rodiče to závisí na okolnostech.Neměla by se stydět a měla by požádat svou rodinu o ochranu od toho je rodina případně přítel.Proč váháš jednej pokud ji máš rád.Zítra ji zbal a odstěhuj.Tak bude mít traumatické následky. Mnozí lidé v takových situacích zkoprní nejednají pak je pozdě víš.
  Děkuji a jednej jako muž.Kdyby to byla má kamarádka či dítě to bych tam vlítla a jednala v lásce v síle.Promiň Jardo pleteš si klid ze strachem jednat.To nelze soudit vyvin sílu a jednej chlape !!! Danita

 16. Je mi 13 let na fb mi vyhrožuje jeden kluk mám s toho deprese co mám dělat????

 17. Pohádal sem se s mým bratrancem a už se nebavíme. Občas se stane že se potkáme ve městě(já ho pozdravím) a jdeme na to samé místo ale on si myslí že ho pronásleduju a že si z něj dělám srandu. Teď na mě posílá jeho kamarády a vyhrožují mi že mě zmlátí (i přes to že sme se dohodli že si ho nebudu všímat). Jeden můj kamarád se mu ale smál a automaticky chtějí zmlátit i jeho a mě. Už nám posílaly výhružné zprávy typu “my si vás najdeme kundy a budete nám klečet pod nohama” nebo “chytnou si vás dva”. Co mám dělat aby toho nechali ?

 18. Ahoj,mame stejnou vec,taky mi vyhrozuje po fb nekdo… Mam ztoho taky deprese,ale pritel mi rekl ze se nemam ceho bat kdyz sem s nim,ale kdyby to pokracovalo a nebo by se ti nekdo pokousel neco udelat tak bych to dala na policii… Ale kazdopadne to rekni rodicum a oni rozhodnou co dal ja to ani rodicum nerekla,ale mam pritele,ten nema rad sikanu,a kdyz sem s nim sla a to osoba co me vyhrozovala tak nic neudelala,protoze vedela a videla ze jdu s pritelem a on by me ubranil,me by stacilo jenom kdyby mi dala pesti do zad a porád mě vezou,jsem totiz po operaci patere… Ale kazdopadne to nijak neres to lidi pisou pres fb ale realne nic neudelaji ale radsi bych zo rekla nekomu dospelimu. 🙂

 19. Zdravym
  Mam takovy problem porad mi vyhrozujou dva dospeli.
  Uz me jednou napadli podal jsem tresni oznameni. Byla jen prestupkova komise. A ted po roce je to znova. A nejhorsi je to ze ten jeden nastoupil jako bachar ve veznici. A mam strach ne jen o sebe ale i o svou rodinu. Jak se muzu branit.?

 20. Zdravím,
  Cca pul roku zpet jsem udelala silenou blbost a poslala sve intimnejsi fotky jednomu cizinci se kterym jsme si psala na socialni síti.Po čase jsem přestala reagovat na zprávy a on teď vyhrozuje ze moji pratele uvidi fotky, ze je pozde apod. Co muzu delat?

 21. Dobrý den, mého přítele nedávno okradl ,,kamarád” a teď mu neustále píše smsky, že si ho chytne, pošle na něho svou bandu a že mu rozbijou hubu. Volali jsme na policii ti nám řekli, že máme jít podat trestní oznámení, ale na policejní stanici s tím nic nedělají. Co můžu udělat?

 22. Dobrý den,nedávno jsem se rozešel po 4letém žití s přítelkyní, která jsi našla jiného přítele.Poslední rok jsem ji posílal mojí mzdu kterou buď vybrala,nebo prevedla na svuj druhy ucet avšak tyto prostředky byly psané na moje jméno. Ptám se jestli můžu po bývalé přítelkyni tyto peníze vyžadovat zpět. Děkuji

 23. Jak ale prosím jednat v případě napadeného člověka, který je ovládán psychotronickou zbraní?
  Přepnou ho do módu znásilňování a šílenství a vyhrožují i mě smrtí a hanlivě uráží všechny kdo se namanou v blízkosti. Sprosté slova jsou vždy hlasitě vyslovována tak, že vás nenechají spát přes dvoje dveře.
  Svalují přes ústa napadeného člověka veškerou vinu na blízké osoby a vydírají o pozornost – je jedno jestli v noci, kdy hluboce spíte (chcete spát) nebo přes den v autě (takže jsem několikrát musel prudce zabrzdit aby nedošlo k nehodě).
  Vydírání nabralo za posledních 7 let na úrovni takového zastrašování, že se raději zamykám v pokojíku a je mě líto zacílené osoby vedle (mohu jen soucitit a v duchu prosit o pomoc).
  O psychotronických zbraních a ovládání na dálku policie moc neví, přestože mají v Ostravě odborníka – tak lidi posílají do Bílé vody a nechtějí to řešit.
  Útočníci, kteří disponují touto technologií jsou někdy zřetelně slyšet a dokonce párkrát byly zahlédnuty drony či tmavé postavy a v minulosti vzaly jak schody tak parkety. Lidé, kteří je vidí a slyší jsou nejvíce pronásledováni a vydíráni, nikdo jim nechce věřit, jenom pár osob, kteří mají podobné zážitky, nebo to opravdu studují – viz exopolitika.cz – díky nim jsme se alespoň něco dověděli – jak začínaly pokusy na lidech v Kanadě apodobně… šílené
  Osobu, která je tímto napadána, osobně znám a zkoušeli jsme všechno. Čím víc jsem se snažil pomoct, tím více šli útočníci pak po mě… až natolik že způsobili nenávist jeden k druhému.
  Poraďte prosím co dělat – ten člověk je dívka, která je křehká a má velmi dobré srdce, ale je bezohledně napadána, znásilňována apod…

 24. Možná budu za člověka, co je mimo, ale to co je považováno za ufo dle mně má úplně jiný základ
  – když to řeknu jednoduše – takové osvědčené řešení vždycky bývalo, do domu kde se něco takhle divného děje, zavolat kněze…

 25. Dobrý den,

  od léta se potýkám s problémem, že mi chodí sms typu, že dlužím společnosti peníze, ať je zašlu na to a to číslo. Jenže já žádný dluh nemám, netuším kde vzali moje údaje. Volají mi každý den, sms chodí tak jednou za týden až 14dní. Netuším co s tím mám dělat? Když půjdu na polici co jim mám říct? Je to opravdu velmi obtěžující.

  Prosím poraďte mi, už nevím co dál :/

  Děkuji Vám.
  Petra

 26. Výhružky po pracovní stránce jsem zažila několikrát. Vždy za to mohl šéf. Buď zaplatíš za něho nebo zabiju jeho i jeho dítě telefonát. Zaplatila, byl v nemocnici, snad to ty parchanti věděli, že tam jsem sama. Poslední byl dopis směřovaný na celou firmu, že nás rozstřílí kalašnikovem a rozřežou sekretářce dělohu a že tam všichni do jednoho pichcíme a plno dalších urážek e-mailem. Za dobu co jsem tam pracovala, tak jsem si vyslechla poměrně dost hnusu a vždy za to mohl jen šef, ba i jemu ujížděli nervy. Možná poslední výhružka byla brána na lehkou váhu i ode mě, že jsem si nic nepřipouštěla, že by se tak mělo stát.

 27. Verim, ze se to deje a ze nikdo nechce pomoc, maji z toho prospech a informace. Kdo nam cestuje do Kanady a pricestoval z Kanady? Ja mam ted sousedku, ktera tam zila. Ale dela to policie, ta pribehne jako prvni. A mluvi nesmysly jako ostatni okolo. Snazi se dotycneho odstrcit od lidi a ze zivota. A sikanuji, urazeji, nici zivot, zdravi a delaji jen problemy. Clovek nez na to prijde si mysli, ze je schizofrenik, ale neni. Je to hyjenismus a tohle by nemel nikdy nikdo pouzivat na lidech, kteri jsou poctivy a slusny a hlavne nic netusicimu cloveku. Ti co to delaji, to delaji jen pro penize a informace a pouzivaji k tomu elektroniku a internet a uplaci penezi okoli aby byli proti tomu cloveku a udelali z neho blazna. Pritom oni jsou ti, kteri jsou nemocní.

 28. Na policii, obratit se na operatora, at ti sdeli, kdo je. Me chodili pred 3 lety sms s kody na provedeni plateb z banky cizi nejaka polska nebo ruska. Asi kazdy 5 sekund sms s kody. Tak jsem nechala zavolat operatorovi vodafonu, co to je a oni rekni, ze je to zahranicni banka. Prislo jich dost, ale po zavolani na vodafone to ustalo, jinak bych sla na policii jim predat zpravy. Ale je mozne, ze si spetl nekdo pry cislo. Mela jsem moc nahod behem par tydnu a doted nevim, co to melo znamenat. Mozna nikdy neni na skodu to nebrat na lehkou vahu a resit to. Muze si nekdo bez vase vedomi otevrit ucet v cizine nebo i tady a udelat vam problem a vy o tom ani nebudete vedet. Nepouzivat elektroniku a pokud vas nebudou vykradat a nebudete mit strach i veci, mit doma papiry. Uz to ze clovek pouziva chytry telefon kde vase osobni data jsou i fotografie a uklada se to na google a propojuje s jinymi ucty jako je facebook atd. je prvni riziko pro odcizeni dat a sledovani. Cloveka ta doba nuti to pouzivat. Ale bezpecnost je tema, co se vymyka z rukou vsech uzivatelu. Tedy moje rada, tuzka, papir, hlava a dobehnout tam kam potrebujete. Nic neresit vic pres el.zarizeni. I kdyz dnes to nejde. Kamery v ntb, uz je tez problem . Vsem jsem vzdy rikala, prelepit, kdyz ji nepotrebujes. Lide neumi uzivat elektroniku a vyvojari schvalne delaji diry. Pri kazde aktualitaci se vrati vse do stavu jejich nastaveni. A aktualizace aplikace a software je skoro kazdy tyden. Lide, co nevi, nikdy nebou chranit sve data a ani lide co vi. A hlavne je pouzivam podporuji ke ztrate soukromi.

 29. Zruš si účet na facebooku a nikdo ti psát nebude.

 30. Nikdy se nefotit, netočit nahá ani v prádle a nikdy to nedovolit jinému. Potom máš 100% jistotu zneužití bez tvého písemného svolení a máš vyhráno. Pokud to budeš dodržovat celý život nemůžeš být vina ty, ale ten viník. Soudnost je základ v životě a odhalování je zlo. Vidět tě má jen ten muž pro kterého žiješ a kterému chceš patřit a který tě má rád a váží si tě. Ten je hoden všeho, co chce a nemusí vidět tvé fotografie, udělá si čas a příjde a je s tebou.

 31. Nikdy si nepůjčovat od lidi peníze,radeji do banky. Ti te stahnou taky, uroky jsou vsude, za neco, chteji neco, což je normalni, i kdyz clovek na ne nadava, ale mas jistotu zit. 🙂 Nahlasit si to mel pred podpisem smenky. Tim si uznal svuj dluh. Mas smulu. Zaplat, jinak te muzou dat k soudu jeste.

 32. A nech si vrátit po zaplacení, jinak furt by jsi dlužil a nesplatil nic a měl by si to znovu. No, na blbosti lidi se vydelava nejvic. Snad jsi ponaučen to nikdy uz neudelat.

 33. Dobry den, momentalne neziju v Ceske republice, ale muj soused ktery ma toxickou psychozu z uzivani pervitinu
  vyhrozuje moji matce a bratrovi tim ze vykrikuje pred domem ze je zabije, vyhrozovani ma stupnujici tendenci, podle vseho ma soudne narizenou lecbu
  kterou nedodrzuje a ja zacinam mit obavu z toho ze incident bude eskalovat, policie tvrdi ze s tim nemuze nic delat, coz mi neprijde pravda, mam strach o svou mamu .

  Dekuji

 34. dobrý den chtěl bych se na něco zeptát já sem byl na Mělníku před hod a přišly dva kluci a vyhrožoval jestli tam přijdu tak vecer mě zmlatej a ještě mi vzali čepici takže mě okladli a vyhrožoval tak nevím co mám dělat děkuji

 35. Na tohle bych kněze nehledal. Osobně bych je zaměřil na EVP. Pokud jsou slyšet občas lidským uchem je to to znak toho, že by se metoda EVP mohla chytit.,
  Pokud by se detekoval nějaký hlas či divné zvuky, pak bych to řešil přes démonologii. Jejich útoky jsou nárazové takže tam je nutné být tak tři měsíce na ně připraven. Spočítejte konzistenci těchto útoků. Jak často, ve kterých hodinách, prostě celkovou kapacitu jejich ohlášeních. Zapište si to někam a evidujte to. Démoni často vyhrožují a navádějí dělat věci, které normální člověk nechce. Napadají hlavně děti nebo dospívající. Dospělé málo. Když napadají tak jejich útoky jsou přes ně, kteří jsou zdrojem komunikace( Vysílačem – Anténou).

  1) Doporučuji vedle dívky dát na stolek nahrávající přístroj, který zaznamenává zvuk. Pořiďte hodně citlivý záznamník. Opakujte tak každý den cca tři měsíce. To je pro nás optimální doba, do kdy se dostavují. Zásadně se nemodlete a ani nevěšte kříže !!! To je vyprovokuje a riskujete tak jak její tak i svůj život a napojí se na i na Vás. Pokud se tak již stalo, vyhýbejte se hazardu. Omezte jízdu autem, vypínejte elektrické spotřebiče a sledujte uzavření vodovodních kohoutků. Démony láká a přitahuje voda, chrčení motorů a hlasitá hudba. Možná dívka, pravděpodobně udělala něco nebo navštívila něco, co je přitáhlo domů a to by chtělo celé prokonzultovat.

  2) Pokud chcete být opravdu dobře připraven je nutné využít černou magii. Jedině tak je zaženete zpátky do jejich úrovně. Pořiďte velké zrcadlo v její životní velikosti. Toto zrcadlo dejte na proti její postele ke stěně nebo jej zabudujte do stěny. Do blízkosti tohoto zrcadla nebo pod zrcadlo dejte nádobu ve velikosti její dlaně naplněnou slanou vodou a každý den tak nádobu doplňujte každý den v jejím pokoji. Do tohoto pokoje však nesmí vstoupit žádné zvíře. Ani pes ani kočka ani ptactvo. Pokoj nasákne jejich známou vůní těchto bytostí a budou tak vtahováni do zrcadla. Připravte se na to, že takto to může trvat i několik let a dívka musí později sama dodržovat tento postup pokud bude jednou žít sama. Kam totiž odejde, tam odejdou s ní. Pronásledování a výhrůžky obvykle trvají dlouho a i u nich to bývá podobného rázu. S démony se musí jednat a poslat je pryč, ale na druhou stránku mohou být dobří pomocníci pro nás, co je hledáme a chceme s nima bejt ve vztahu. To už je ale jiný soudek a Vaše přání je, se jich zbavit. Udělejte to co píši a věci se pohnou. Případně se ozvěte na Azien@seznam.cz a poradím Vám případné kroky. S pozdravem Pavel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *