Jak se seznámit? Poradíme vám

Jste sami a chcete to změnit? Pokud ano, máme pro vás několik tipů, jak se správně a zároveň celkem jednoduše seznámit. Začneme tím, že si vyberete takovou seznamku, která nabídne přesně možnosti, jaké hledáte. Mezi nejčastější účely patří:

  • Vážné seznámení
  • Nezávazný flirt
  • Seznámení za účelem společného cestování

Kromě těchto základních možností nezapomínejme třeba ani na oblast duchovních hodnot. Pokud máme být konkrétnější, je dnes k dispozici i křesťanská seznamka. Pokud vám záleží jak na tom, jak bude váš protějšek vypadat, tak i na tom, v co konkrétně věří, je tato cesta rozhodně tou, se kterou chybu neuděláte.

Rozhodně nelžete

Mnoho lidí dělá tu chybu, že při seznámení lže. Lehké přikrášlení reality sice nemusí být na škodu, ale přílišné lhaní již problém je. Proč? Jelikož při osobní schůzce, nebo kdykoliv později vaše lež vyjde najevo a ze společného života nebude nic. Jak je uvedeno na serveru Topky, seznámení by mělo být vždy spojeno s upřímností. Buď se druhé straně budete líbit tací, jací jste, nebo budete hledat dále. Jakkoliv přikrášlovat realitu je totiž cestou, jak se můžete v rámci prvotní komunikace někomu zalíbit, ale následně vás odmítne. A to ne nutně jenom proto, jak vypadáte ve skutečnosti, ale už z principu. Konkrétně tedy hlavně proto, že jste lhali.

vlasy uprava

Myslete na bezpečnost

Při seznámení rozhodně nezapomínejte také na bezpečnost. Je pravdou, že současné mechanismy online seznamek na danou oblast hledí stále více. Proto je nezbytností třeba ověřování profilů, nebo nutnost nahrání fotografie. Jedině tak máte jistotu, že mluvíte s reálnou osobou, která touží po tom stejném, jako vy. Hledáte-li další rady, jak se seznámit, je třeba dotknout se také osobní schůzky. Ta by měla proběhnout až po tom, co se dobře poznáte při chatování online. Jako místo doporučujeme volit lokalitu, která je veřejná a je zde dostatek dalších lidí – třeba kino, divadlo, restauraci, nebo rušnější park.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *