Jak uchovat vzpomínky navždy? S pomocí fotoknihy a fotokalendáře

Jak uchovat vzpomínky navždy? S pomocí fotoknihy a fotokalendáře

Také jste se někdy zamysleli nad tím, jak by bylo báječné, kdyby existoval způsob, díky kterému by vzpomínky nikdy nevybledly a stále si zachovávaly svou ostrost? To, že se nemusí jednat pouze o zbožné přání, nám dokazují fotoknihy a fotokalendáře. Právě díky nim si totiž můžete vzpomínky na krásné chvíle uchovat navždy.

Nejprve si vyberte fotografie, jež zachycují ty správné momenty

K tomu, abyste i vy měli ve své sbírce fotoknihy, stačí opravdu jen velmi málo. Prvním krokem je vybrat si fotografie, které zachycují okamžiky, na něž nechcete jen tak zapomenout. Následuje výběr vhodného rozměru (fotoknihy A4 a A5), volba formátu (na výšku nebo na šířku) a také volba typu vazby.

Zdroj foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

Výrobu fotoknihy vám usnadní nabídka šablon

Jakmile budete mít jasno o obalu fotoknihy, můžete se bez obav vrhnout na tvorbu jejího obsahu. K tomu, aby fotografie vypadaly dokonale a vytvářely vhodnou koláž, vám poslouží četná nabídka šablon. Šablony vašim fotoknihám dodají šmrnc a usnadní vám práci. Fotografie totiž jednoduše nahrajete a nemusíte si dělat starosti s jejich úpravami.

Jak na fotokalendář?

Výroba fotokalendáře je podobná. Opět začnete tím, že si nejprve zvolíte fotografie, které chcete do kalendáře vložit a následně si vyberte provedení kalendáře. V nabídce jsou nástěnné i stolní, týdenní, čtrnáctidenní i měsíční.

Nenechte své vzpomínky vyblednout a vytvořte si nápadité fotoknihy a fotokalendáře. Tak můžete mít své oblíbené okamžiky, které jste zachytili fotoaparátem, neustále na očích a pořád si je oživovat. Výrobou fotovýrobků nestrávíte moc času. Pouze vyberete své oblíbené fotografie, co nahrajete do systému, jehož ovládání je snadné a intuitivní, a hotová fotokniha či fotokalendář vám následně přijdou až domů.

5/5 - (1 vote)

1 komentář k Jak uchovat vzpomínky navždy? S pomocí fotoknihy a fotokalendáře

  1. S manželem jsme si nechali nafotit celé přípravy na svatbu a samozřejmě i samotnou svatbu. Moje sestra se mnou všude chodila a fotila každý můj krok před svatbou. Nejlepší byla půjčovna svatebních šatů, kde jsem si zkusila několik šatů a všechny mám na fotografiích na památku. Měly jsme tolik fotek, že jsme dlouho dávali dohromady knihu, která popisuje naši cestu k oltáři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *