Tipy na tradiční i netradiční vánoční dekorace, které ozdobí každou domácnost

Tipy na tradiční i netradiční vánoční dekorace, které ozdobí každou domácnost

Vánoční dekorace jsou něčím, co do vaší domácnosti přivede vánoční kouzlo a podtrhne slavnostní atmosféru. Při výběru jednotlivých dekorací máte tolik možností, že jsme si pro vás připravili průvodce, který vám jejich výběr usnadní. V jakém stylu svůj domov letos vyzdobíte?

Tradiční a staročeské dekorace

První cestou, kterou se můžete vydat, je cesta tradiční. To znamená červené a zlaté vánoční dekorace doplněné o světelné řetězy. S tradičním stylem dekorací souvisí také staročeský způsob. Vraťte se zpátky do dob, kdy si lidé zdobili stromky sušeným ovocem, perníčky a ořechy. Protože je tento styl v posledních letech oblíbený, naleznete před Vánocemi v obchodech slaměné ozdoby, jutové stuhy i purpuru.

Zasněžené Vánoce jako z pohádky

Další variantou jsou zasněžené Vánoce. O takových sní každý z nás odmala. Jak je přenést do interiéru? Využijte nabídky obchodů a pořiďte si zasněžené vánoční stromky, věnce a stříbrné ozdoby. Váš domov bude vypadat, jako kdyby jej navštívila samotná zimní královna.

Moderní Vánoce v duchu trendů roku 2022

Nezaujala vás zatím ani jedna možnost? Jste-li duší minimalisté a milovníci trendů, inspirujte se tím, co je letos aktuálně in. Černé vánoční ozdoby doplněné o obří vánoční květy a přepychové mašle a samozřejmě pírka zavěšená nejenom na vánočním stromečku, to bude kralovat v domácnostech následovníků moderny. Chcete-li se k těmto lidem připojit i vy, neváhejte. Výsledkem bude originální a velice netradiční vánoční výzdoba.

 

Ať už si vyberete libovolný styl vánoční výzdoby, nezapomínejte na detaily a ozdobte vše od stolů, přes okna až po stěny. Čím více svůj domov zahalíte do vánočních dekorací, tím více si budete moci užívat slavnostní atmosféry a nasávat ji plnými doušky.

 

Zdroj obrázku: Ewalds.cz

Rate this post

1 komentář k Tipy na tradiční i netradiční vánoční dekorace, které ozdobí každou domácnost

  1. Já Vánoce a vánoční výzdobu miluji, takže jakmile je první adventní neděle vyndáme s dětmi stromeček, který zdobíme starožitnýmiozdobami. Moje babička je sbírala celý svůj život, jelikož byla z kraje, kde se vyráběly, měla k nim velice blízko. Proto máme na stromečku ještě ozdoby vyrobené z korálků, které jsou navlečené na jemné niti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *