Kde koupit profesionální kalibry a měřidla?

Ve strojírenské sféře mají nezastupitelnou roli kovoobráběcí nástroje a měřidla. Strojírenská výroba a oblast obrábění kovů si žádají především profesionální prostředky, jež si poradí i s nejnáročnějšími úkoly. V současné době trh nabízí pestrou škálu sortimentu tohoto zboží, nicméně precizní provedení zaručí jen málokterý dodavatel.

Přední postavení má na českém a slovenském trhu společnost Michovský – TOOLS s.r.o., která klade na nástroje vysoké požadavky. Zboží odebírá výhradně od věhlasných tuzemských a zahraničních výrobců. Jedná se především o kalibry, měřidla, závitníky, frézy na kov a další náčiní na profesionální úrovni. Kompletní nabídku této firmy najdete na www.nastroje.cz.

Kvalitní závitníky, vrtáky i frézy

Ve strojírenském odvětví jsou žádoucí frézy na kov a další různorodé materiály, vrtáky a závitníky. Velké popularitě se těší frézy z monolitního kovu a poptávka se zvyšuje i po frézách s vyměnitelnými břitovými destičkami. Jejich uplatnění je při obrábění běžných ocelí, hliníku, mědi a plastu. Frézy se honosí efektivním úběrem obráběcí hmoty, čímž jsou zároveň minimalizovány náklady na výrobu.

Profi měřidla a kalibry

Stěžejními produkty jsou kalibry a měřidla. Společnost prodává kompletní řadu měřidel – od mikrometrických, přes posuvná, až po hloubkoměry a výškoměry. Významnou část zastupují také kalibry pyšnící se maximální přesností a spolehlivostí. Skladem jsou kalibry pro různé variace závitů. Můžete si objednat jak trny pro vnitřní závity, tak i kroužky pro vnější závity.

vrtačka

Pokud si nevíte s výběrem kalibrů a měřidel rady, můžete se obrátit na odborný personál, který je vždy připraven vám správně poradit. Firma Michovský – TOOLS s.r.o. si zakládá na spokojenosti své klientely, a proto nabízí bezplatné poradenství. Těšit se můžete také na rychlé dodání objednaného zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *