LumiViss Pro [recenze a zkušenosti]

LumiViss Pro [recenze a zkušenosti]

Zrak je pro náš život asi tím nejdůležitějším smyslem, kterým jsme byli obdařeni. Bez zraku si nikdo z nás nedokáže běžné denní fungování vůbec představit. Nejen, kvůli orientaci v prostoru, užívání si běžných krás života, ale také kvůli bezpečnosti. Zhoršený zrak nám může zadělat na skutečně obrovské problémy, které mohou vyústit v dopravní nehodu nebo jiné neštěstí. Proto bychom si jej měli hýčkat a dostatečně chránit. Co ale dělat, pokud vás již potíže se zrakem trápí? Na trhu existuje metoda LumiViss Pro, která vám pomůže zlepšit zrak a chránit se před škodlivými účinky UV záření. Jak tato metoda funguje a jaké jsou zkušenosti uživatelů?

Recenze LumiViss Pro

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Co je to LumiViss Pro?

LumiViss Pro je unikátní metoda, která pomůže zostřit zrak až o 400 %, a to během několika sekund. Při pravidelném používání nejen, že zlepší zrak, ale také pomůže chránit oči před škodlivým UV zářením. Tato metoda pomůže všem, kdo chtějí lépe a ostřeji vidět, rozeznat každý detail a znovu získat funkční zrak bez dioptrických brýlí. Pomůže dokonce i těm, kdo mají zrak již zhoršený, například pravidelnou jízdou v noci či za ostrého slunce. Díky zlepšení zraku navíc napomůže také zbavit se bolestí hlavy.

Na co si dát pozor?

LumiViss Pro je nanoreoptická metoda, která sice napomáhá ochránit a zlepšit zrak, ale pokud vás trápí vážné zdravotní potíže s očima, určitě nejprve navštivte lékaře a nechte si svůj zrak odborně zkontrolovat. Tato metoda pomůže tomu, kdo má problémy s viděním a zaostřením zraku, ale již byl prohlédnut na očním. Jedná se o speciální brýle, které musíte pro zlepšení zraku pravidelně nosit.

Jak metoda funguje?

Nanoreoptická metoda LumiViss Pro má radiální účinek, umožňuje dokonalé vidění za každého počasí, chrání zrak před UV paprsky a léčí poškození způsobené slunečním zářením. Vývojář této metody chtěl, aby ji každý mohl bez omezení používat, a tak vytvořil speciální brýle, jejichž účinnost zvýšil použitím dvou skel. Jedny jsou pro jízdu v autě ve dne, druhé v noci. Tyto brýle jsou tedy určeny zejména pro jízdu v autě, ale můžete je použít i mimo dopravní provoz.

Skla brýlí jsou vytvořena z přírodního materiálu a chrání bezpečnost očí, zostřují zrak a snižují riziko oslepnutí. Nositel brýlí tak již nebude osnován, přestane mžourat a pocítí úlevu při řízení vozidla.

LumiViss Pro recenze
LumiViss Pro před a po. Zdroj: LumiViss Pro

Jak brýle používat?

Aby brýle LumiViss Pro skutečně účinkovaly a prospěly vašemu zraku, měli byste je nosit každý den. Někdo je však nosí pouze na řízení nebo například pro práci u počítače. To záleží pouze na vás. Na spánek či sport si je sundávejte.

Komu LumiViss Pro pomohou?

Brýle LumiViss Pro pomohou všem, kdo se trápí s potížemi se zrakem. Ať již hůře vidíte, špatně zaostřujete na blízko nebo na dálku nebo máte vážnější potíže se zrakem, tyto brýle by vám mohly zrak výrazně zlepšit. Stejně tak, pokud používáte k ochraně sluneční brýle, které vám ve většině případů oči neochrání, skvěle je nahradí právě LumiViss Pro. Stanou se také skvělou náhradou různých stínítek v autě nebo tónovaných skel.

Pro koho jsou vhodné?

 • Máte-li potíže se zhoršeným zrakem
 • Trápí vás bolesti hlavy od očí
 • Mžouráte, slzíte a špatně zaostřujete
 • Dioptrické brýle jsou pro vás nepohodlné
 • Chcete-li skutečnou ochranu očí

K čemu slouží?

Brýle LumiViss Pro vás při pravidelném používání osvobodí od špatné viditelnosti, nepohodlí a bolestí hlavy. Díky tomu odložíte nekvalitní sluneční brýle, které kazí váš zrak, do šuplíku. Zejména řízení automobilu pro vás bude hned pohodlnější. Přestanete mhouřit oči, clonit si oči rukou a přílišně se soustředit. Vše uvidíte ostře a díky tomu zvládnete včas zareagovat.

 • Opět skvěle uvidíte (za ostrého slunce či mlhy, za bouře, vánice nebo v noci)
 • Chrání vaše oči před UV zářením
 • Jsou pohodlnější než klasické brýle
 • Výborně rozeznáte každý detail
 • Eliminujete onemocnění očí

Proč je LumiViss Pro vhodnější sluneční brýle?

Každý den na naše oči působí různé typy slunečního záření. Ne všechny jsou škodlivé, ale některé mohou zrak vážně poškodit. Mezi ně se řadí i UV záření, které se objevuje v různých intenzitách: UVA, UVB a UVC. Sluneční brýle však blokují pouze ty nejslabší UV paprsky, které se vyskytují při silné oblačnosti. Jejich intenzita je závislá na různých faktorech, ale 99 % slunečních brýlí dostupných na trhu není schopno oči dostatečně před zářením ochránit.

LumiViss Pro recenze
Jak funguje LumiViss Pro. Zdroj: LumiViss Pro

Jak přípravek objednat?

Tyto brýle jednoduše objednáte online na webových stránkách prodejce. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, což vám zabere přibližně 2 minuty čas. Za několik dní obdržíte zásilku, kterou zaplatíte kurýrovi nebo pošťákovi. Nemusíte tedy posílat žádné peníze online ani platit kartou předem. Díky registraci ve slevovém klubu navíc získáte slevu 50 %.

Objednavkovy formular LumiViss Pro
Objednávkový formulář LumiViss Pro. Zdroj: LumiViss Pro

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Zlepší zrak již po pár dní nošení
 • Zaručuje ochranu před UV zářením
 • Zbaví vás slzení a mžourání
 • Jsou pohodlnější než dioptrické brýle
 • Ušetříte tisíce korun za návštěvy optických salonů

Nevýhody

 • Chybí více údajů o prodejci
 • Brýle je nutné pravidelně nosit
 • U vážnějších potíží nutná nejprve kontrola lékaře

Zkušenosti uživatelů

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s brýlemi LumiViss Pro? Na internetu jsme našli vesměs pozitivní hodnocení, podívejte se na některá z nich.

LumiViss Pro zkušenosti
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)
LumiViss Pro zkušenosti
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)
LumiViss Pro zkušenosti
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)

Alternativy

 • Ajurvédské brýle pro zlepšení zraku

Ajurvédské brýle pro zlepšení zraku

Děrované Ajurvédské brýle slouží k tréninku zraku díky kombinací tří mechanismů: v děrovaných “sklíčkách” jsou oči nuceny k zaostřování a vyhledávání vhodné polohy k pozorování. Navíc zlepšují schopnost mozku lépe vyhodnotit přijímaný obraz a doplnit chybějící části. Tyto brýle také omezují dopad světelných paprsků na sítnici, čímž chrání oči. Děrované brýle se stejně jako LumiViss Pro doporučuje nosit pravidelně, nejlépe každý den při běžných činnostech. Jejich nevýhodou může být právě děrovaný vzorek brýlí, který sice napomáhá k posílení zraku, ale zároveň je pro oči a mozek velmi náročné se přes takové brýle dívat, což může způsobovat bolesti hlavy.

Naše hodnocení LumiViss Pro

Plusy

 • Zlepšení zraku již během pár dní 
 • Ochrana před UV zářením
 • Účinnější než sluneční brýle
 • Ušetříte tisíce korun

Mínusy

 • Chybí údaje o prodejci  
 • Brýle LumiViss Pro je nutné nosit pravidelně

Hodnocení Radírny:

LumiViss Pro jsou speciální brýle, které slouží pro zlepšení zraku a k ochraně očí před UV zářením. Jsou vhodné pro všechny, komu nevyhovují klasické dioptrické nebo sluneční brýle. Zrak skutečně ochrání a navíc zvyšují jeho kvalitu a ostrost. Můžete je nosit i při řízení, přičemž zabraňují mžourání a slzení očí. Nevýhodou je nutnost brýle nosit pravidelně, nejlépe každý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *