Moje zkušenost se službou GPS Dozor

Moje zkušenost se službou GPS Dozor

Před půl rokem jsem do své firmy zřídil nový systém sledování vozidel GPS Dozor. Rád bych se s vámi podělil o svou zkušenost s touto službou a vysvětlil, jak funguje. Pokud tedy uvažujete o GPS sledování vozidel či zemědělské techniky, nákladních aut a strojů ze svého vozového parku, nebo dokonce sledování osob či zabezpečení vozidel, určitě čtěte dál.

GPS Dozor

Co je to služba GPS dozor?

Systém GPS Dozor je, jak se říká, vhodný pro vše, co se hýbe. Lze jej tedy využít pro sledování vozidel, stavebních strojů, nákladů různých typů, ale také osob. Je vhodný také pro zabezpečení vozidel. Skvělé je, že pokud si nejste jistí, zda je pro vás GPS dozor vhodný, můžete jej vyzkoušet zdarma. To jsem udělal také já a jelikož jsem byl spokojený, nakonec jsem si zakoupil Balíček Exclusive. Získal jsem tak přehled o řidičích, tankování, trasách… Prostě o všem, co jako majitel autodopravy potřebuji vědět.

Co mě zaujalo na této službě nejvíce je to, že GPS Dozor nefunguje pouze jako počítadlo ujetých kilometrů. Nabídne vám opravdu komplexní přehled, a to díky maximálně využitému potenciálu moderních technologií.

Co umí GPS dozor?

U GPS Dozor každodenně využívám téměř všechny zajímavé funkce, které nabízí. Patří k nim elektronická kniha jízda, mapa vozidel, kalendář knihy jízd, mobilní aplikace, informace o tankování, informace o řidičích, reporty, monitorování stylu jízdy, tvorba oblastí a bodů, statistiky, upozornění na události či veřejné mapy.

Elektronická kniha jízda

Elektronickou knihu jízda nemusíte vyplňovat ručně, je generována automaticky z GPS dat. Informace jsou v ní uloženy přehledně a bezpečně. Nic nemusíte dohledávat a zapisovat, vše najdete v knize jízd. Tento formát je navíc akceptovaný finančními úřady.

Interaktivní mapa hned po přihlášení

Co při své práci nejčastěji potřebuji je přehled o pohybu vozidel i jejich aktuální poloze. Na GPS Dozor mi stačí přihlásit se, a ihned se přede mnou objeví mapa s vozidly a jejich polohou.

Kalendář o vozidlech

Díky kalendáři knihy jízd mám perfektní přehled o veškerém pohybu vozidel. Mohu si tak zkontrolovat, zda řidiči odvádí svou práci poctivě a v kolik hodin končí.

Mobilní aplikace GPS Dozor

Jelikož jsem většinu dní sám na cestách, největším pomocníkem je mi mobilní aplikace GPS Dozor. Díky tomu nemusím neustále obvolávat dispečery, aby mi pro klienty podali informace, kde se naše vozidla nacházejí. Snadno zapnu aplikaci a zjistím vše, co potřebuji. Aplikace je navíc ke stažení jak pro Android, tak i pro systém iOS. Disponujeme jí všichni ve firmě.

Záznamy o tankování

Na konci každého měsíce musím počítat náklady a mezi nimi i spotřebu. Vždy to byl zdlouhavý a složitý proces, ale s GPS Dozor jde vše hladce. Systém automaticky sleduje spotřebu jednotlivých vozů a vytváří mi záznamy o tankování. Jedná se o skvělý nástroj pro kontrolu nákladů i snadné odhalení krádeže paliva.

GPS Dozor

Identifikace řidičů

Skvělá je také funkce identifikace řidičů, která usnadňuje práci zejména jim. Díky funkci automatického rozpoznávání řidičů pomocí čipů Dallas a RFID přesně vím, kdo je za volantem, a komu mohu naplánovat nakládky a vykládky.

Co lze pomocí GPS dozor sledovat?

Jak jsem zmínil výše, GPS dozor umožňuje snadno a spolehlivě sledovat téměř vše, co se hýbe.

GPS dozor sleduje:

 • Osobní vozidla
 • Nákladní vozidla
 • Zemědělskou techniku
 • Stavební stroje
 • Firemní flotily
 • Technické služby
 • Balíky a kontejnery
 • Osoby
 • Obecní vozidla
 • I například včelí úly (ano, zabezpečí vám i včelí úl!)

Pokud vás ani tato obsáhlá nabídka neuspokojí, můžete si napsat o speciální nabídku sledování na míru.

Ke každému typu sledování GPS Dozor nabízí specifické služby. Na příkladech vám vysvětlím jaké.

GPS sledování osobních vozidel

U GPS lokátoru osobních vozidel získáte, díky knize jízd a mapám, přehled o tom, kde se váš vůz nachází, jakou má spotřebu i jakým stylem jízdy řidič jel. Vše můžete navíc sledovat v mobilní aplikaci. Sledování osobních vozidel využije soukromník, firma i obec.

Toto řešení navíc disponuje zabezpečení vozidla díky funkci GPS Dozor Alarm. Ta kombinuje tichý autoalarm s GPS lokalizací.

GPS Dozor

GPS sledování nákladních aut

Se službou GPS Dozor jsem získal dokonalý přehled o celé své flotile nákladních vozidel. Díky pečlivému sledování se nám podařilo snížit výdaje a zlepšit tak konkurenceschopnost naší firmy. Díky tomu se nám výrazně zvýšili zisky. GPS Dozor navíc nemusí používat pouze velká mezinárodní doprava. Kamarád má dvě dodávky a tuto službu si vychvaluje také.

Co na GPS sledování nákladních vozidel oceňuji?

 • Aktuální poloha všech vozů
 • Přehled o spotřebě paliva
 • Napojení na mýtné a mezinárodní systémy
 • Optimalizování tras

Kolik stojí řešení od GPS Dozor?

Služba GPS Dozor nabízí nejen základní řešení, ale také optimální řešení na míru. Vybírat můžete ze sedmi balíčků, které se liší specifikací i cenou. Z čeho lze vybírat a co jsem nakonec pro svou firmu zvolil já?

GPS Dozor

Balíček Basic 2 390 Kč

Základní nízkonákladový balíček pro služební vozidla či soukromé osoby. Obsahuje vedení knihy jízd, historie pohybu vozidel a odezvu 5 minut.

Balíček Premium 3 590 Kč

Balíček Premium patří k nejprodávanějším balíčkům, jedná se o nejvariabilnější řešení. Obsahuje vedení knihy jízd, přesné GPS sledování vozidel, odezvu 3 minuty a je vhodný pro různé typy jízd.

Balíček Exclusive 4 390 Kč

Balíček Exclusive je, jak již název vypovídá, exkluzivnější variantou GPS lokátoru. Má velmi rychlou odezvu (30 sekund), je vhodný pro satelitní sledování vozidel i pro další náročné aplikace. Tento balíček jsem si vybral pro svou firmu Kamionová doprava.

Balíček Alarm 5 590 Kč

Balíček Alarm spojuje GPS technologie a tichý autoalarm. Tento alarm je speciální vytvořený pro zabezpečení vozidel. O sebemenší manipulaci s vozidlem se spolehlivě dozvíte. Disponuje varováním přes SMS a historií pohybu.

Balíček Can 4 890 Kč

Balíček CAN je vhodný pro napojení na CAN bus. Monitoruje polohu, spotřebu, stav nádrže, i otáčky a akceleraci. Odezva je zde 3 minuty.

Balíček Tracker 3 150 Kč

Balíček Tracker je určený pro sledování osob, zvířat i předmětů. Je malý. Úsporný. Lehký a přesný. Má vlastní baterii a volitelné vzorkování.

Balíček Cargo 4 790 Kč

Tento balíček je určen pro satelitní sledování nákladních kontejnerů a objektů bez zdroje energie. Baterie vydrží až 6 let. Montáž je snadná.

GPS Dozor

Montáž po celé České republice

Ke službě GPS Dozor je také nabízena montáž kdekoliv po ČR. Montáž zajišťují v partnerské síti servisů nebo přímo u vás na firmě. Mně přijeli technologii namontovat přímo na firmu a byl jsem velice spokojen s jejich profesionálním přístupem.

Jak služba GPS Dozor probíhá?

Službu GPS Dozor můžete vyzkoušet zdarma. Stačí kliknout na oranžové tlačítko Vyzkoušejte zdarma a vyplnit kontaktní formulář.

GPS Dozor

Kontaktní formulář GPS Dozor

GPS Dozor

Ozve se vám pracovník firmy a pomůže vám vyřešit vaše přání nebo vám ochotně poradí. Na základě vašeho požadavku vám pak připraví návrh řešení.

Výhody GPS Dozor

 • Komplexní služby sledování vozidel, nákladních aut, osob i předmětů
 • Profesionální přístup, spolehlivost a řešení na míru
 • Nejnovější špičkové technologie, které vám pomohou ušetřit
 • Získáte perfektní přehled o své flotile, reporty a statistiky
 • Můžete si vybrat balíček uzpůsobený na míru vašim požadavkům

Doporučení závěrem

Službu GPS Dozor vřele doporučuji všem firmám, které potřebují získat přehled nad svým vozovým parkem. Služba je ale vhodná také pro soukromé osoby, jenž chtějí monitorovat jak svůj vůz, tak například děti nebo zvířata. Líbí se mi přehlednost webových stránek a oceňuji také profesionální přístup personálu. Se službou jsem velmi spokojen.

1 komentář k Moje zkušenost se službou GPS Dozor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *