Montované obloukové haly jsou výhodným řešením zastřešení

Montované obloukové haly se těší stále větší oblibě investorů. Na rozdíl od hal vystavených klasickým způsobem je realizace montovaných hal mnohem rychlejší a ještě k tomu cenově přijatelná. Navíc mají neuvěřitelně všestranné využití. Ty od společnosti POLAK CZ s.r.o. jsou sázkou na jistotu a proto není divu, že si je žádají obce, sportovní kluby, zemědělské podniky, firmy i Armáda ČR.

Lehké haly nejsou provizorním řešením

Jak zastřešit prostor elegantně, rychle a kvalitně? Lehké montované haly jsou hotové během pár týdnů a svými vlastnostmi si nezadají s těmi klasickými. Uzpůsobit je dají skoro každému využití a dokonce lze jejich funkce časem změnit. Halu můžete dokonce přestěhovat na zcela jiné místo! A přitom nejde o „vachrlatou“ konstrukci nebo provizorní řešení, nýbrž o plnohodnotnou halu se zateplením a celoročním provozem.

Česká tradice a kvalita

Česká firma POLAK CZ s.r.o. funguje od roku 1991 a montovanými halami se zabývá od roku 1999. Výrobky se neustále zdokonalují a vývoj probíhá v nejmodernějších podmínkách. O kvalitě svědčí velké množství certifikátů i spokojenost zákazníků u nás i v zahraničí.

montované haly

Využití montovaných hal

K čemu nejčastěji montované obloukové haly slouží? Vynikající jsou jako montované skladové haly, hangáry, sklady zemědělské techniky, výrobní prostory, sportovní haly nebo dokonce jízdárny pro koně. Využití může být mnohem širší, dají se totiž skvěle uzpůsobit. Samozřejmostí je montáž veškerého vnitřního vybavení jako tribun, šatem, sprch, toalet, elektroinstalace nebo vzduchotechniky.

Příznivá cena a rychlá realizace

Velkým lákadlem těchto hal je jejich cena. Pokud například uvažujeme nad realizací jízdárny pro koně, často nás odradí výška investice. Ale montované jízdárny POLAK mohou být až o polovinu levnější, než stavby z plechu nebo dřeva. A co více, nemusí být ani potřeba demontovat ze zastřešované plochy stávající povrch! Zpravidla se za měsíc již dá hala používat. Montované skladovací haly pak můžeme využít pro seno, slámu, krmiva a zemědělskou techniku. V oblasti chovu koní mají tedy velkou budoucnost.

Stabilní konstrukce obloukových hal

I když jsou obloukové haly POLAK montované, jejich konstrukce je stabilní. Vytvořena je z ocelových příhradových rámů ve tvaru písmen O, U nebo A. Ty jsou propojeny pomocí podélných ztužidel až do délky, kterou požadujeme. Opláštění je řešeno pevnou technickou textilií zvolené barvy. Velkou výhodou je, že se všechny konstrukční spoje dají demontovat a znovu smontovat, což se hodí, pokud změníme působiště nebo budeme muset halu přemístit na jiné místo.

Montované haly s celoročním provozem

Většina lidí ocení celoroční využití montovaných hal, hlavně těch určených jako sportoviště. To je umožněno zateplovací termoizolační vložkou. V takové hale se dá v zimě přitápět a v létě zde nebude horko. Firma POLAK se postará i o speciální sportovní povrch do takové haly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *