Jak zahnat nudu

Poradíme vám pár dostupných počítačových aktivit, z kterých si každý vybere tu svou, díky které zaručeně zatočí s nudou!

Ráno se probudíte, počasí je pod psa a plány jsou v troskách. Tento scénář zažil snad každý. Co ale v takových situacích podniknout? Pokud máte počítač s připojením k internetu, můžete se zabavit například takto:

  • Pokud jste komunikativní typ člověka, můžete navštívit bezpočet českých i zahraničních chatu a diskusních fór na nejrůznější témata. Konverzací se můžete nejen skvěle pobavit, dozvědět se něco nové, ale rovněž poznat nějaké nové lidi. Nebo si můžete vytvořit Skype profil a následně psát a volat (zdarma) lidém po celém světě, kteří program rovněž využívají.
  • Další možností, jak zatočit s nudou je zaručeně nějaká dobrá hra. Je vcelku jedno, jestli si koupíte nejnovější střílečku nebo zajdete ne nějaký web s hrami typu www.superhry.cz Pokud se ovšem hře chcete věnovat jedno odpoledne nebo o víkendu, doporučuji spíše možnost těchto herních webů, jednak vás hraní nic nestojí a navíc můžete za krátkou dobu vyzkoušet bezpočet her.
  • Pokud ani hry nejsou to pravé pro vás, můžete sledovat zábavná a hudební videa, která naleznete například na www.stream.cz nebo www.youtube.com, ty si můžete následně ukládat do oblíbených, poslat vzkaz autorovi nebo je přeposlat přátelům! O zábavu bude postaráno.
  • Velmi populární jsou dnes sociální sítě, můžete si vytvořit nový profil či upravit ten stávající. Rovněž si můžete nafotit nové fotky a následně je nahrát a čekat na ohlasy, nebo pobavit přátele vtipní statusem.
  • Pokud máte uměleckého ducha, můžete si například něco hezkého namalovat. Nepotřebujete k tomu ani drahé grafické programy, pro trochu zábavy postačí obyčejné malování a s trochou talentu z toho může vzejít hezká tapeta na plochu.
  • Pomocí typů, které jsme vám sdělili, se sice zaručeně zbavíte nudy, ale pokud chcete váš čas strávit trochu rozumněji, doporučujeme vám spojit příjemné s užitečným a věnovat váš čas nějaké prospěšnější aktivitě jakou je například sebevzdělávání. Toho se vám může dostat na bezpočtu českých webech a blogů s nejrůznější tématikou. Takže pokud chcete zahnat nudu, můžete si přečíst například nějaké starší články na našem webu a získat pár typů a rad z prospektivního počítačového odvětví.

Kristýna Jahnová

1 komentář k Jak zahnat nudu

  1. ráda bych se zeptala jak mohu sdílet různé obrázky a animace z mobilního internetu na facebook,nebo přátelům vkládat na zeď.děkuju

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *